MaTraX.NET

MaTraX.NET (http://www.matrax.net/forum/index.php)
-   MaTraX [email protected] (http://www.matrax.net/forum/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [MaTraX [email protected]] PROBLEMY (http://www.matrax.net/forum/showthread.php?t=69983)

FraNtiC 23-11-06 00:01

[MaTraX [email protected]] PROBLEMY

W tym temacie zgłaszamy wszystkie problemy związane z korzystaniem kont mailowych.

mpx220 05-12-06 10:02

Odp: [MaTraX [email protected]] PROBLEMY

Witam Chcialbym zmienic Adres Email w koncie Matrax lecz nie moge gdy wchodze w ustawienia i klikam na Email i Haslo to wysiwetla sie tylko okno do zmiany hasla:/??

FraNtiC 07-12-06 23:41

Odpowiedz jest prosta i konkretna:
Nie ma takiej mozliwości.

jak widać....
Cytat:

Zanim wyślesz e-maila jako [email protected], potrzebujemy potwierdzenia, że to Ty jesteś posiadaczem tego adresu e-mailowego. Aby dokonać weryfikacji kliknij „Weryfikuj”. Wtedy my wyślemy e-maila na [email protected] z instrukcjami, jak możesz potwierdzić swój adres.
Ewentulanie wyślij mi PM, lub skorzystaj z formularza.

DiBi 22-12-06 16:19

Mam problem z wyświetlaniem polskich znaków. Otóż litery takie jak ś, ć, ą nie są wyświetlane i są na ich miejscu "krzaczki". Reszta polskich znaków chodzi bez zarzutów. Da się coś z tym zrobić?

piskor 22-12-06 19:23

Prawdopodobnie masz problem z ustawieniem kodowania polskich znaków w przeglądarce. Nie napisałeś zresztą jakiej.
Osobiście maile przeglądam spod Windows i Linuxa, w Firefox'ie (kilka wersji), Operze, Konquerorze i nie mam problemów z polskimi znakami.
Wybierz domyślne kodowanie i powinno być w porządku.
Jak nie pojdzie, to ustaw na sztywno UTF-8.
Tak są kodowane strony na Gmail.

Taz 09-06-11 16:46

Loguje sie dzisiaj na konto gmail.com, na ktorym jako mail odzyskiwania mialem ustawione konto matrax.net i widze komunikat: twoje konto odzyskiwania hasla nie jest juz aktywne/dostepne gdyz zostalo zarejestrowane przez matrax.net. Naztepnie probuje zalogowac sie na konto e-mail matraxa i wyrzuca komunikat "nieporapwne haslo", przy czym hasla jestem pewny.
Prosze o pomoc.

k.t 12-06-11 09:47

Ostatnio, google coś robiło z swoją usługą. Jednak po Twoim wpisie sprawdziłem czy mogę się zalogować na swoją Matrax'owa pocztę i muszę cię zaskoczyć, nie było żadnego problemu, wszystko działa jak należy.

Sent from my Milestone

Taz 12-06-11 22:11

Dziś konto już działa, ale przy logowaniu wyskoczyła taka infomracja:

Cytat:

Twoje konto taz [at] matrax.net działa teraz podobnie do pełnego konta Google. Jest zgodne niemal ze wszystkimi produktami Google, ale administrator domeny matrax.net może zadecydować, które produkty zostaną włączone na tym koncie. Wskazówki dotyczące korzystania z przeniesionego konta można znaleźć w naszym Centrum pomocy.
Administratorze, mogłbyś włączyć usługi, które są dostępne na standardowym koncie gmail?

colin_85 29-11-11 21:01

Odkopuję i przyłączam się do prośby, naturalnie jeżeli nie jest to jakiś kłopot. Pozdrawiam.

spiro 09-01-13 23:22

odśnieżam z prośbą o możliwość edycji danych personalnych :)

skopek 31-03-18 11:29

Proszę o włączenie opcji zmiany zapomnianego hasła z poziomu gmail.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:36.