View Single Post
Old 13-01-05, 13:50   #1
djremo
Bywalec

djremo's Avatar

Model: Toshiba G500
Send a message via AIM to djremo
Udalo mi sie sflashowac motke t720i na t722i bez problemow oto moj opis:
najpierwy linki do plikow ktore wgralem

1. http://home.comcast.net/~dezjc/Temp/...T722i_Pack.zip
jest tam kilka plikow ale ja uzylem tylko trzech ale to w dalszej czesci

ewentualnie http://matrax.net/forum/t35565-linki-do-plikw.html

teraz flashowanie

dotyczy tych co maja t720 ci co maja t720i i t722i niech przejdz do pkt 5

1 mss - wgralem T720I_EEPROM.seem z tego pierwsze linku czyli t720g_t722i_Pack

2 mss - i odrazu potem wgrywamy T720PM-repair.vf2 z tedo samego katalogu

3 wyciagamy na troche baterie potem wkladamy ja i :
ja podlanczalem ladowarke czekalem chwile az zaskoczy i trzymalem guzik wlaczajacy az do momentu zapalenia sie klawiatury i wyskoczenia na malym wyswietlaczu godziny ale do gory nogami potem podpinalem kabel i dalej jazda
jesli tak wam sie nie stanie to moze trzeba bedzie spiac piny 13 i 14 na kablu chociaz ja ich nie spinalem tylko je zakleilem izolacja i niewiem czy mialo to jakies znaczenie bo dzialalo mi bez zarzutu

4 jak juz nam sie wyswietlila ta godzina na malym wyaswietlaczu do gory nogami to podlanczamy tel pod kabel i uruchamiamy pst. jak sie uruchomi to go minimalizujemy i

5 wlaczamy radiocomma powinna swiecic sie zielona lampka
W main MA ustawiamy go na 3G albo gsm
w common feautures dajemy flash window potem browse i szukamy pliku z flashem z tego drugiego zrzuconego linku czyli
-T720PM_G_05.41.65R_flash wciskamy flash i czekamy az wyskoczy na nam flash passed czy cos w tym stylu i na zielono co oznacza powodzenie i potem powtarzamy pkt 3

6 powtorka pkt 5 tylko ze z dajemy T720PM_G_05.41.65R_lang000E_flash i potem znowu pkt 3

7 potem common features dajemy flexing i podajemy sciezke z flexem z drugiego linku czyli SE4217AXXW11E6(Retail) i zaznaczamy ignore all failuers i flexujemy czekamy az wykona

8 tu juz powinno pojsc bez pkt 3 choc nie jestem pewny powtorka pkt 7 ale flexem z pierwszego linku czyli P7_philips i flexujemy

9 i to juz koniec jesli doszliscie do tego momentu bez wiekszych problemow to telefon po restarcie jest gotowy do przacy z nowym wygladem i szybsza java.
nie ktore pliki moga sie zrzucac bardzo wolniutko ale warto poczekac

---------------------------------------------------------------------------------
jesli masz xp bez service packow to poczytaj o tym na forum bo tu moze byc problem jesli nie to sproboj tego:

musisz jeszcze zaistalowac pst. po jego zaistalowaniu podlacz telefon i wlacz go. wtedy powinien ci wyskoczyc monit o istalacje sterownikow. wtedy dajesz na sam wybiore i podajesz katalog w ktorym jest zainstalowane pst czyli domyslnie c:\program files\motorola\pst . jesli nie wyskoczy z takim komunikatem to uzyj jakiejs funkcji z pst np. daj na new potem feature file potem na gsm i create i daj zeby zczytal cos z telefonu wtedy napewno wyskoczy monit o instalacje sterownikow. kiedy juz je zaistalujesz zostaw wlaczone pst i odpal radiocomma wtedy powinno juz pujsc

Ostatnio edytowane przez Kacza : 04-09-06 o 14:44.
djremo is offline   Odpowied¼ z Cytowaniem
Fototekstura.pl - fotografia magazyn