View Single Post
Old 26-10-08, 08:25   #7
Pawelic
Senior

Pawelic's Avatar

Model: G900i, N 3110c 2GB, L7.
Send a message via Skype™ to Pawelic
Odp: Uwaga na użytkownika Pawelic.

Przepraszam bardzo...
Do żadnej konkretnej rozmowy nie doszło, w celu rzekomej wymiany.
Z drugiej strony chyba nie mam obowiązku informowania Cię o losie telefonu, gdyż nie widzę takiej potrzeby - brak kontaktu oznacza chyba rezygnację, nieprawdaż ?

Zdjęcia zostały Ci przeze mnie wysłane a czy otrzymałeś tą wiadomość to już nie moja kompetencja... Żadnej zamiany w 100% nie obiecywałem, więc nie wiem w czym tkwi Twoja irytacja Panie Kolego ? :|

Oczywiście moją intencją nie było jakiekolwiek oszukanie kogoś czy coś w tym stylu, bo nie w tym tkwiła chęć kontaktu z Tobą. Po rozmowach z kilkoma osobami i własnych przemyśleniach doszedłem do wniosku, iż ta transakcja nie ma sensu.
Nie odpisując na Twoją wiadomość "abym dał znać" miałem nadzieję, że potraktujesz to jako rezygnację z rzekomej zamiany.
Dlaczego nie allegro ?
Otóż tak, jak było tu na forum kilka razy chciałem założyć temat: "Użytkownik ... zobowiązuje się do wysłania ... w dniu ... w zamian za ... do użytkownika ..."

Przeglądałem wcześniej takie tematy i uznałem, że nie ma sensu wystawiania aukcji. Dane jakie mielibyśmy o sobie dostać były w moim odczuciu wystarczające do późniejszego egzekwowania jakiś praw w przypadku oszustwa.

Podsumowując nie rozumiem Twojej irytacji, ponieważ jak jeszcze raz powtarzam nic nie obiecywałem ! Mimo tego, że nie pojmuję to mogę Cię jedynie przeprosić za zaistniałą sytuację...

Z poważaniem, Pawelic

EDIT:
Co do tego, że Skaktus na coś poszedł...
Ja dałem tylko propozycję co do finalizacji transakcji, a nie chciałem za wszelką cenę tak to właśnie wykonać. Sam również jestem teraz w podobnej sytuacji, bo czekam na kontakt ze strony jednego z użytkowników z forum, który w wolnym czasie ma dać mi znać czy transakcja dojdzie do skutku i ewentualnie ją sfinalizować jeśli K800i będzie jeszcze w moich rekach.

Ostatnio edytowane przez Pawelic : 26-10-08 o 08:27.
Pawelic is offline   Odpowiedź z Cytowaniem