Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Handel online > Aukcje internetowe

Aukcje internetowe Pochwal lub ostrzeż przed sprzedającym

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Old 01-10-08, 14:04   #91
Pacholik
ELECTRO-GSM

Pacholik's Avatar

Model: Blackberry 9700
Odp: [Aukcje internetowe] Czarna Lista!

Misio1849 zwróć uwagę na datę ostatniego postu

http://www.facebook.com/pages/ELECTR...930783?sk=wall
Pacholik is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 14-10-08, 13:05   #92
ZiomalNS
MotoManiak

ZiomalNS's Avatar

Model: Toshiba G900

radek_aa3 - krętacz i kłamca dwa tygodnie czekalem na paczke, na poczatku mowil ze wyslal ale zle zaadresował i ze paczuuszka mu wrocila. Potem postraszylem go troche policją az znalazlem numer do jego matki ktorą TEZ lekko postraszylem policją i allegro i w koncu dzis wyslala mi paczke + wyslala mi Skan dowodu i obnizyla cene o 30zł. Na przyszlosc odradzam interesow z nim nieodpowiedzialny, kłamie i zdaje sie takze głupi. Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez ZiomalNS : 14-10-08 o 14:38.
ZiomalNS is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 19-01-09, 21:52   #93
buba24
Junior

Exclamation Allegro - przestroga!

Witam!
Jestem można powiedzieć rośliną na tym forum ale chce każdego przestrzec przed pewnym panem o nicku
Tomek_Zakupy
A to dlatego że sprzedaje ona zalane i nie do końca sprawne telefony, chociaż zapewnia iż są w idealnym stanie technicznym (z wizualnym trochę gorzej ale tego się nie czepiam)
Zakupiłem u niego 2 telefony, najpierw Motorole E1000 po rzekomym upadku, była totalnie zalana a płyta główna do wywalenia razem z klawiaturą, teraz kupiłem SE P910i "100% sprawny, bez wad ukrytych" - tak pisało w aukcji

http://allegro.pl/item527973072_sony...ncja_1177.html

Okazało się że telefon nie do końca działa jak powinien, ano po raz kolejny telefon ZALANY(!!) i nie łapie zasięgu, 3 dni próbowałem się z panem Tomek_Zakupy skontaktować, w końcu się udało, niestety on powiedział że "jemu działał" i że jest to moja wina (co jest śmieszne i żałosne w jednym). Na policję nie idę ponieważ postanowiłem doprowadzić ten telefon do porządku i spróbować go sprzedać (poza tym wyznaję zasadę jp100%).
Każdy kto chce kupować u tego ekhm... pana, temu radzę 4 razy się zastanowić bo to naprawdę jest niemiłe otrzymać taką niespodziankę.
Pozdrawiam.
buba24 is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 19-01-09, 22:31   #94
YagAA
Banned

YagAA's Avatar

buba24: Przecież w opisie aukcji jest napisane, że na telefon jest udzielana gwarancja.
Cytat:
Każdy kupujący ma również prawo do odstąpienia od umowy kupna bez podawania przyczyny w terminie do 10 dni od daty otrzymania towaru (od ceny kupna zostanie wtedy odliczona cena przesyłki poniesiona przez sprzedającego oraz oplata za wystawienie przedmiotu na allegro).
Powiedz, że chcesz oddać, i masz do tego prawo, bo tak wynika z opisu aukcji, w której widzę, że nie brałeś udziału ;-)
YagAA is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 19-01-09, 22:34   #95
dypek
VIP

dypek's Avatar

Model: I900 VE1
Send a message via ICQ to dypek

Po co 2gi raz u niego kupiles tel skoro juz sie nadziales wczesniej??2ga sprawa to od czego masz reklamacje mozesz mu zwrocic ten szmelc jak ci nie odpowiada.Mozesz zglosic sprawe na policji zeby jemu utrudnic zycie bo jak kupiles poza auckja to na zadna pomoc od allego nie licz.Doprowadzic do uzytku to znaczy co wymienic plyte glowna(przeciez to ci sie nie oplaci)??Mam nadzieje ze jak bedziesz go sprzedawal to napiszesz ze byl po zalaniu.
dypek is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 21-01-09, 08:17   #96
salin
4ever

salin's Avatar

Model: b7610

Cytat:
Napisał dypek Zobacz post
Po co 2gi raz u niego kupiles tel skoro juz sie nadziales wczesniej??2ga sprawa to od czego masz reklamacje mozesz mu zwrocic ten szmelc jak ci nie odpowiada.Mozesz zglosic sprawe na policji zeby jemu utrudnic zycie bo jak kupiles poza auckja to na zadna pomoc od allego nie licz.Doprowadzic do uzytku to znaczy co wymienic plyte glowna(przeciez to ci sie nie oplaci)??Mam nadzieje ze jak bedziesz go sprzedawal to napiszesz ze byl po zalaniu.
zauważ co wspomniał YagAA,
buba24 nie zalicytował tylko kupił poza aukcją, jak można z tego wnioskować. Więc nie ma żadnych dowodów, a sprzedający wyprze się wszystkiego...
Po to są te aukcje, żeby sobie zalicytować i mieć wszystko na "papierze"

salin is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 21-01-09, 09:27   #97
dypek
VIP

dypek's Avatar

Model: I900 VE1
Send a message via ICQ to dypek

No czyli co nie moze isc na policje bo kupil poza aukcja??Wystarczy ze ma w mailach zapewnienie sprzedawcy ze to ten sam telefon co z aukcji i dowod wplaty na konto.
dypek is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 12-05-10, 15:13   #98
Szwed
Szalony MotoManiak

Nie polecam uzytkownika maserati_2008. Kupiłem u niego telefon. Dostałem zamiennik ładowarki zamiast oryginału. W opisie było że ładowarka oryginał. Na mój mail w tej sprawie dostałem odpowiedź że nie zrobił tego specjalnie, że się czepiam, to nie przeszkadza. Dodatkowo przeprowadzał na mnie jakieś analizy i pisał że pewnie nie mam przyjaciół, jestem ofiarą losu w pracy, a na allegro sobie to odbijam <lol>. Ogólnie gość uważa że może wysyłać co innego niż w opisie i wytłumaczenie w stylu że nie zrobił tego specjalnie załatwia sprawę.
Szwed is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 16-05-10, 11:04   #99
Tw4rDy
Bywalec

Tw4rDy's Avatar

Send a message via ICQ to Tw4rDy

nie polecam uzytkownika lider901. kupilem telefon w 100% sprawny z tego co bylo w opisie aukcji. po ogledzinach telefonu jak przyszedl okazalo sie ze jest w zlym stanie. obudowa zamiennik polamana w paru miejscach, przycisko glosnosci dzialay jak sie cisnelo mocno penseta. miala byc oryginalna bateria, ladowarka i kabel... wszystko jakies tanie podrobki i do tego nie trzymaly sie wejscia telefonu. nie polecam
Old 25-12-10, 12:08   #100
krzysiek16
Junior

krzysiek16's Avatar

Kamilo-25 - uważać na sprzedającego nie dopłaca pieniędzy i w dodatku wciska kity ze wysyła a tak na prawdę nie .
krzysiek16 is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania