Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Obsługa techniczna forum > Uwagi dotyczące użytkowników

Uwagi dotyczące użytkowników Ktoś Cię oszukał? Chcesz ostrzec innych?

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Old 21-02-08, 15:54   #1
puyoll
Junior

Uczciwosc pewnego uzytkownika, matraxu?

Po dluzszym przemysleniu, doszedlem do wniosku... Ze moze to cos da, jezeli sprawe w jakis sposob naglosnie na tym forum, iz ten uzytkownik tutaj czesto sie udziela - miedziok. Bo sprawa tak naprawde od matraxu sie zaczela. Noze jestem zbyt ufny i naiwny?

Zacznij od poczatku.
Kupilem sobie telefon na allegro, uszkodzony - ponoc mial byc tylko uwalony soft, to juz sie w sumie przejechalem na tym. Pozniej zaczalem naprawe telefonu, takze naturalnie jak to wczesniej robilem z innymi moimi motkami... Wchodzilem na matrax i to, co nie wiedzialem zawsze pytalem no i zawsze bylem zadowolony z tego, ze mi ktos pomogl. Zrobilem temat... > http://matrax.net/forum/showthread.php?t=84350 Robilem wszystko, co bylem w stanie zrobic z telefonem, to co mi miedziok mowil, tak robilem. Bo najpierw sam robilem, ale nie wiedzialem co i jak. To on mi napisal na forum i wtedy ja do niego na gg zagadalem. Gadalismy bardzo dlugo, lecz ostatecznie telefonu nie dalem rade zrobic. Doszedlem do wniosku, ze moze miedziok'owi wysle telefon i mi zrobi... On sie na tym zna i ma dojscia. Tak przynajmiej mi mowil i zapewnial, ze juz nie jeden do niego tak telefon wysylal i robil. Ja zadalem pytanie czy aby na pewno moge mu zaufac... No i potwierdzil to, ze nie ma problemu, jezeli chce... To on sluzy pomoca. Wyslalem telefon zaraz na 2 dzien... Sam fakt mnie zdenerwowal, ze kupilem zepsuty i ze musze dokladac. Od tamtego momentu gadalismy prawie w kazdy dzien razem na gg, zapewnial mnie o tym, co zrobil i co sie da zrobic z fonem. Ostatecznie sprawdzil go i stwierdzil, ze trzba wymienic caly srodek, to ok... W koncu chcialem miec telefon, wedle tego co mi powiedzial, ze to bedzie kosztowac 40zl wyslalem mu kase za naprawe tej czesci na nowa i na wysylke.... Od tamtej pory, jak kase wyslalem kontakt momentalnie sie urawl. Jeszcze moze z dwa razy gadalismy razem. Zapewnial mnie, ze telefon wyslal w sobote tj. 09.02.2008. Jednak to bylo dziwne, bo do srody mi nic nie przyszlo. Pozniej jeszcze raz sie odezwal w piatek z rana, ze zaszla mala pomylka w pracy i telefon dopiero wyslal w srode tj. 13.02.2008. Tlumaczyl sie glupio, ze nawet nie pamieta jaka przesylke wyslal - czy priorytet, czy zwykla. Mial to sprawdzic i mi powiedziec jeszcze w piatek. Ale od piatku kontakt urawl sie diametralnie...

No i teraz juz sam nie wiem, czy wyszedlem na totalnego naiwniaka, wyslalem mu fon pozniej jeszcze kase... On, jak to otrzymal wszystko, zerwal ze mna kontakt. I do dnia dzisiejszego nie mam z nim kontaktu, ani telefonu :/

Jezeli ktos cos wie o tym uzytkowniku i w jakis sposob moze pomoc, to bylbym bardzo wdzieczny. Tutaj niby chodzi o glupi telefon... Ale tak naprawde, to o to, ze w tak sie nie robi. A wiem, ze czesto tutaj siedzi, to moze w jakis sposob dotrze to do niego... I moze zaszla jakas pomylka, czy cos. Ze nie dostalem telefonu.

Pozdrawiam, Przemek.

Ostatnio edytowane przez puyoll : 21-02-08 o 15:58.
puyoll is offline  
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 21-02-08, 16:11   #2
Kapitan_Hero
Bywalec

Kapitan_Hero's Avatar

Model: Sony Ericsson K750i
Send a message via AIM to Kapitan_Hero
Odp: Uczciwosc pewnego uzytkownika, matraxu?

Miedziok zobacz ten temat tam jest o miedzioku mnie też chciał oszukać zresztą opisałem to w temacie. Pozdrawiam.

Kapitan_Hero is offline  
Old 21-02-08, 16:21   #3
puyoll
Junior

"Oferował motkę E398 za 150 złotych - pisał że pracuje w serwisie i ma na zbyciu taki właśnie model. Myślę sobie okazja - biorę. Omówiliśmy sie na warunki sprzedaży, podesłał mi aby było wiarygodnie skan dowodu.
Wypytywał sie jaki soft ma być wgrany, przysłał nawet zdjęcia tego telefonu. A ja - a ja wysłałem pieniądze na wskazane konto. Potem dłuugo prosiłem o skan dowodu nadania paczki, i go nawet dostałem z ta małą wadą że według mnie jest podrobiony."
Swietnie, wyslalem mu telefon, pozniej kase na naprawe... A on sobie juz znalazl kupca na niego :/ No i jak mu teraz zrobic kolo dupy, bo kazdy pisze... Ze z niego jakis przekret :/
puyoll is offline  
Old 21-02-08, 16:22   #4
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
Napisał puyoll Zobacz post

Jezeli ktos cos wie o tym uzytkowniku i w jakis sposob moze pomoc, to bylbym bardzo wdzieczny. Tutaj niby chodzi o glupi telefon... Ale tak naprawde, to o to, ze w tak sie nie robi. A wiem, ze czesto tutaj siedzi, to moze w jakis sposob dotrze to do niego... I moze zaszla jakas pomylka, czy cos. Ze nie dostalem telefonu.

Pozdrawiam, Przemek.
Bajer polega na tym, żebyś teraz zachował wszystkie rozmowy GG, dokumenty nadania paczki i poszedł z tym na gliny i zgłosił kradzież. Będziesz nie jedną osobą którą ten kolo wywalił w kosmos, a jak się wszyscy postaracie, zatrujecie mu życie. Oby takich pacanów było jak najmniej...
Old 21-02-08, 16:37   #5
ZiomalNS
MotoManiak

ZiomalNS's Avatar

Model: Toshiba G900

ten miedzok to w serwisie raczej nie pracuje.... Sciemnia tu tylko. moze ma jakąs duzą wiedze ale to wszystko. Zwykły oszust. Ale kiedys był temat ze ktos uwalił telefon i posłał miedziakowi.. Moze znajde i wkleje linka... wtedy podobno odesłał
ZiomalNS is offline  
Old 21-02-08, 21:08   #6
skuter38
Junior

Model: L760
Witam
napiszę w imieniu nero200 jestem jego wapniakiem.
Jak mówiłem tak i zrobiłem podrukowałem co miałem, obrałem kierunek komisariat i - i po bólu. Przyjęli zgłoszenie wyłudzenia pieniędzy - ścigane już od wartości nawet 1 zeta, i teraz pozostało mi czekać. puyoll a skanu dowodu ci nie podesłał ? Na jaki adres wysyłałeś kasę i tela bo ten który mi napisał na niby to nadaniu to fałszywka on tam nie mieszka Panowie policjanci sprawdzili. Tzn. ten którego skan dowodu miałem tam nie mieszka - jakie nazwisko i imię podał daj namiary na priv.
Pozdrowionka - ja mu nie podaruje.

a miał to być ten tel.

Ostatnio edytowane przez brutus : 22-02-08 o 09:58.
skuter38 is offline  
Old 21-02-08, 21:56   #7
Kapitan_Hero
Bywalec

Kapitan_Hero's Avatar

skuter38 jak co to ja sprzedałem ten telefon miedziokowi. .Wszystko było ok ale druga tranzakcja zakończona niepowodzeniem i negatywami.A przed tem telefon kupiłem jak uszkodzony od asoki11.W telefonie było urwane coś na płycie i uszkodzony wtyk ładowania.

Kapitan_Hero is offline  
Old 22-02-08, 03:28   #8
puyoll
Junior

Bolll :/ Archiwum mi dzis padlo :/
A to ja mu wyslalem czarny kom e398.

Adres na jaki wyslalem telefon, akurat to mam (dowod wysylki, na szczescie nie wywalilem):
Groborz Krzystof
Lompy 11/9
44-253 Rybnik

Pozniej kase na taki adres (przekaz tez zatrzymalem):
Identyczny, co wysylka, a nr konta to:
1113-2015-3703-7866-0430-0000-01

Najgorsze to, ze dzis mi jak na zlosc archiwum przepadlo. Mam tylko w matraxie od niego e-mail, ze telefo dostal. A to, z gg juz nie :/ Szlaq dzis mi padlo :/ Wiec co tu robic??
puyoll is offline  
Old 22-02-08, 07:13   #9
skuter38
Junior

puyoll to mam taki sam adres ale pod tym adresem Krzysztof Gr..... nie mieszka, to sprawdzili Panowie w niebieskich mundurkach. Numer konta muszę porównać w domu bo teraz ciężko pracuję.

Rocomoco czy mógłbyś podesłać dane jakie ty o nim miałeś czy są takie same jak napisał puyoll ?
Piszczie o danych na priva - bo ustawa o ochronie danych osobowych obowiązuje wszystkich nawet złodziei.

Numer konta tez ten sam - zapomniałem przeciecz mam dostęp do banku przez strony www

Ostatnio edytowane przez k.t : 22-02-08 o 09:32. Powód: Scalanie
skuter38 is offline  
Old 22-02-08, 13:03   #10
puyoll
Junior

Mniejsza o to, ma ktos jakis kontakt z tym gosciem? Gdy nie dostal kasy jeszcze... Nie wplacilem mu, to gadal ze mna w kazdy dzien. Wydawal sie bardzo zetelnym... A teraz, nic, zero kontaktu....
puyoll is offline  
Old 22-02-08, 13:08   #11
skuter38
Junior

No dla mnie nie jest to "mniejsza z tym" bo jeśli komuś podał inny adres to Pany policjanty mieli by mniej roboty. Tak jak pisałem ja już to zgłosiłem policji. Bo nienawidzę oszustów w październiku przekręcił mnie jeden na 800 złotych. teraz na 150 zł. Toż to można osiwieć.
skuter38 is offline  
Old 22-02-08, 13:25   #12
puyoll
Junior

Problem w tym, ze ja tylko mam 3 dowody. Wyslalem mu kase, wyslalem mu telefon, napisal mi, ze dostal. Nic pozatym... No i qrde, jak tu odzyskac kase, fon?
puyoll is offline  
Old 22-02-08, 20:31   #13
skuter38
Junior

A myślisz że ja co miałem !
wyliczę :
1. wiadomości z matrax-a o sprzedaży
2. wydruki z GG - rozmowy o tym że wysyła i takie tam bajery
3. Dowód nadania kasy - przelew
4. podrobiony skan nadania który dostałem od miedzioka
i to wszystko. Policja przyjęła sprawę i liczę że coś odzyskam.
skuter38 is offline  
Old 22-02-08, 21:15   #14
Kapitan_Hero
Bywalec

Kapitan_Hero's Avatar

Mam takie same dane jak wy.Paczkę wysyłałem za pobraniem z tym że kasa była wpłacana przez pocztę na moje konto.Więc musi tam zamieszkiwać skoro odebrał paczkę pobraniową musiał złożyć podpis.
Więc dane ok lub mieszka tam jakaś osóbka z którą się dogadał

Kapitan_Hero is offline  
Old 23-02-08, 08:57   #15
puyoll
Junior

Dokladnie tak, wiec moje dowody sa za slabe, by isc na policje...
puyoll is offline  
Old 25-02-08, 15:54   #16
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
Napisał puyoll Zobacz post
Dokladnie tak, wiec moje dowody sa za slabe, by isc na policje...
A może tobie po prostu się nie chce...co ci szkodzi choćby zapytać...to nic nie kosztuje.
Old 26-02-08, 21:10   #17
MOTOe398e1
Banned

MOTOe398e1's Avatar

Model: 6280/N73+2gb/SPV M650/E1

i to nie pierwszy taki oszust !! ludzie, my im nic nie mozemy zrobic;/ po pierwsze nikomu nie chce sie dokladac kasy nastepnej do tego)bo juz i tak jest stratny) po drugie zawsze jest daleko i kazdy zostawia takie sprawy.. a taki hu. czesze kase na gnojkach ktorzy bez pytania rodzicow wysylyjala obcym ludziom telefony, takie zeczy to osobiscie albo na allegro sie zalatwia, NIE WYSYLAJCIE NIEZNAJOMYM TELEFONU jedna osoba moze ci polecic a druga moze zrobic w bambuko!
MOTOe398e1 is offline  
Old 04-03-08, 08:26   #18
Wojt
MotoManiak

Wojt's Avatar

Model: Iphone X

nie chce byc niemiły, ale czy nie jestescie cwierc inteligentami by wysyłac komus swoj telefon, bo powiedział"jestem dobry samarytanin i naprawie telefon"?

a do tego pozniej kaske ?
cały srodek do wymiany ? czy to o płyte główna chodzi? to wtedy kosztowałoby około tyle co 2 tel a on tu 40 zł.. żal mi naiwnych ludzi
ale chociaz moze nauczysz sie przez to czegos
Old 04-03-08, 15:56   #19
MOTOe398e1
Banned

MOTOe398e1's Avatar

Model: 6280/N73+2gb/SPV M650/E1

dokladnie.. jeszcze dolozyles kase... naiwnosc
MOTOe398e1 is offline  
Old 05-03-08, 22:26   #20
Pacholik
ELECTRO-GSM

Pacholik's Avatar

Model: Blackberry 9700

Ze mną już kilka osób współpracowało z matraxa.Naprawiało, kupowało kody i wszyscy byli zadowoleni Wszystko zależy od osoby....

Edit by k.t - jeśli chcesz się reklamować, to proponuje założyć podobny temat do @Pecel'a w przeciwnym razem... Delete

http://www.facebook.com/pages/ELECTR...930783?sk=wall

Ostatnio edytowane przez k.t : 05-03-08 o 23:14.
Pacholik is offline  
Old 05-03-08, 23:11   #21
k.t
Banned

k.t's Avatar

Model: HTC Desire HD
Send a message via Skype™ to k.t

Cytat:
Napisał Pacholik Zobacz post
Ze mną już kilka osób współpracowało z matraxa.Naprawiało, kupowało kody i wszyscy byli zadowoleni Wszystko zależy od osoby....
I tym miłym akcentem, kończymy jakże ciekawy i niezwykle pouczający temat, który wniosły tyle co poprzednie dwa.

Chcesz dostać w Dropbox dodatkowe 250MB przestrzeni dyskowej skorzystaj z tego linku:
k.t is offline  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania