Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Obsługa techniczna forum > Uwagi dotyczące użytkowników

Uwagi dotyczące użytkowników Ktoś Cię oszukał? Chcesz ostrzec innych?

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Old 29-03-08, 13:23   #1
loRdRumek
Banned

Model: SE k800i + SPV C500
loRdRumek vs dypek

Witam, mam problem z użytkownikiem naszego forum - dypkiem. Sprzedałem mu fona, ale nie poprzez allegro, tylko wysłałem mu za pobraniem. Dzień po odebraniu przez niego paczki, oznajmił mi, że głośnik od rozmów charczy (chodź mi działał bardzo dobrze), a PCB jest całkowicie zwalone (chociaż sam mi mówił, że PCB może być konkretnie zwalone, byleby reszta działała). Jako że nie zawarliśmy umowy kupno-sprzedaż, ma on prawo domagać się zwrotu pieniędzy, bo równie dobrze mógł on zepsuć ten głośnik (o nic cię nie oskarżam @dypek). Jeżeli zgłosi sprawę na policję, to mogą mi coś zrobić. Pytam się ogólnie, bo prawdopodobnie mu zwrócę hajs...

Ostatnio edytowane przez brutus : 29-03-08 o 13:51. Powód: zasady forum pkt 3
loRdRumek is offline  
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 29-03-08, 13:31   #2
LykaN
Szalony MotoManiak

LykaN's Avatar

Model: I-mate jaq3, Samsung i750
Odp: Problem z użytkownikiem forum Dypek...

Powiem od siebie i OD SERCA. Takiego wynazalce to ja bym olał ciepłym m... MOze mi nawtykac nie powiem co i nie powiem gdzie. Ale czekamy na słowo od drugiej strony bo to tez ważne. Skoro sprzedałes fon USZKODZONY (PC to gosc nie ma prawa sie odzywac ze fon jest uszkodzony i rządac zwrotu kasiorki. Zreszta...jakim cudem mu charczy głosniczek ja PCB jest zwalone? NO chyba ze obiecałeś ze fon działa idealnie.
Miałem raz jazde z serwisem audio ze radio mi samo zgasło...wynik = spalna koncówka mocy i ze MOJA wina. A ja na to NIE PRAWDA bo nie było zwarcia. Zapłaciłem rzeczoznawce, biegłego z papierami do takich reczy ale i tak nie wygrałem bo stwierdzili, że rzeczoznawaca ma g.. do gadania. Odpusciłem bo sprzet nie warty był zachodu i kosztów.

Ostatnio edytowane przez LykaN : 29-03-08 o 13:35.
LykaN is offline  
Old 29-03-08, 13:38   #3
loRdRumek
Banned

Czyli mówisz, że olewać, zobaczymy jak się dalej rozkręci sprawa...
loRdRumek is offline  
Old 29-03-08, 13:48   #4
LykaN
Szalony MotoManiak

LykaN's Avatar

NIe, ja mówie jak JA bym to zrobił. Czekamy na zdanie DYPKA, jak sie nie odezwie to wiadomo. Zresztam ja sędzia nie jestem, ja tylko piszę swoje na forum.
LykaN is offline  
Old 29-03-08, 13:49   #5
brutus
...:::MODULATOR:::..

brutus's Avatar

Model: ZN5 & MILESTONE

Jest jakiś temat na forum czy mamy Ci wierzyć na słowo? Skoro powiedział, że na PCB mu nie zależy to w czym problem? Głośnik może mieć podkręcony w gain_table, ale w tej sprawie poczekajmy na odpowiedź usera @dypek. Nikt poważny nie będzie robił awantury na policji o 5zł ale sprawę jednak należy rozstrzygnąć.
P.s. Jeśli chcesz aby inni zwracali się do Ciebie z szacunkiem to wyrażaj się z szacunkiem o innych- chodzi o określenie policji.
Old 29-03-08, 13:59   #6
loRdRumek
Banned

Dobrze mistrzu zen ;D On chce robić awanture o setkę ;D Ale ja bym sobie problemów o stówę nie robił, bo jak znam życie, polisija powie, że jak nie ma dowodu zakupu, ani nie było kupowane na allu, to niech se sam radzi...
loRdRumek is offline  
Old 29-03-08, 14:05   #7
brutus

brutus's Avatar

Możesz się zdziwić. Kontaktowaliście się zapewne na gg i PM. Nieprzyjemności mogą mieć Twoi rodzice.
Old 29-03-08, 14:07   #8
loRdRumek
Banned

Dobra, to ty mi radzisz zwrócić piniendzorki??
loRdRumek is offline  
Old 29-03-08, 14:16   #9
LykaN
Szalony MotoManiak

LykaN's Avatar

Zaraz...najpierw mówisz ze DYPEK chce cie wykiwac a teraz sie boisz czy nie oddac $. To jak to w koncu jest? Widocznie z Twojej strony tez cos jest nie tak skoro masz wątpliwosci. JA BĘDĄ PEWNY SYTUACJI z mojej strony bym powiedział BUJAJ...UDOWODNIJ. A tak to wywalasz temat i sam nie wiesz czego chcesz

Ostatnio edytowane przez LykaN : 29-03-08 o 14:19.
LykaN is offline  
Old 29-03-08, 14:26   #10
loRdRumek
Banned

Nie poprostu tak: zanim nie padł soft, wszystko ładnie działało, teraz dypek straszy mnie policją itd. Brutus poleca mi, bym zwrócił hajs, ty mówisz bym olał, więc to proste, że mam wątpliwości...
/brutus: Zacytuj mnie bo jakoś nie pamiętam abym tak napisał. czytałeś postscriptum w mojej wypowiedzi? Więcej razy nie upomnę.

tak zrozumiałem twoją twoją wypowiedź...

Ostatnio edytowane przez brutus : 29-03-08 o 15:13.
loRdRumek is offline  
Old 29-03-08, 14:55   #11
Kapitan_Hero
Bywalec

Kapitan_Hero's Avatar

Model: Sony Ericsson K750i
Send a message via AIM to Kapitan_Hero

Przecież ty jesteś nie pełnoletni więc co Ci zrobią.A jak wiem to za tą stówę to albo się tym nie zajmą albo przyjdzie dzielnicowy powiesz mu jak było on spisze protokół.I po miesiącu przyjdzie list że sprawa została umorzona.Ale nawet nie pójdzie na policje bo nie załatwiliście tego przez allegro.A jak co to na pewno korespondowaliście przez e-mail,gg, itp. to masz dowód że napisałeś w jakim stanie sprzedawałeś przedmiot więc nie wiem czym się przejmujesz.
Pozdrawiam.

Kapitan_Hero is offline  
Old 29-03-08, 15:09   #12
ProJack
Student Killer

ProJack's Avatar

Model: Honor View 10

Cytat:
Napisał Kapitan_Hero Zobacz post
Przecież ty jesteś nie pełnoletni więc co Ci zrobią.
Z tego co piszesz to wnioskowac mozna, ze Ty nie jestes "dorosly". I tak bardzo chcesz tutaj pomagac, a sam nie wyjasniasz pewnych niejasnych spraw zwiazanych z Toba: link.

Jesli chodzi o ten temat to mysle, ze warto poczekac na odpowiedz drugiej strony. Do tego czasu beda domysly na podstawie jednostronnej opinii.
Old 29-03-08, 18:17   #13
loRdRumek
Banned

ProJack, chyba mnie z kimś pomyliłeś... Sprawa wyjaśniona, dam pieniędzory na naprawę, gdyż przypomniałem sobie, że kiedyś miałem taki problem... Do Zamknięcia.
loRdRumek is offline  
Old 29-03-08, 19:20   #14
brutus

brutus's Avatar

Nie usuwaj tematu bo większość osób chciałaby znać zakończenie. Zobacz kogo cytował ProJack dopiero komentuj. Teraz sobie przypomniałeś?! Olśnienie? LykaN miał rację, jednak coś kręciłeś a teraz chcesz wyjść obronną ręką.
Old 30-03-08, 10:26   #15
loRdRumek
Banned

wiesz, telefon uwaliłem ponad rok temu, a wtedy używałem innego fona... I raczej lepiej zapłacić 40 dyszki, niż czekać na kolejną wizytę mojego dzielnicowego (który jest spoko, ale jest policjantem)
loRdRumek is offline  
Old 30-03-08, 12:55   #16
dypek
VIP

dypek's Avatar

Model: I900 VE1
Send a message via ICQ to dypek

Witam najpierw koelga pisal ze z fonem jest wszystko oki tylko soft jak sie wgra to po wyl. nie dziala i trzeba zrobic tp na plycie i bedzie hulac wg niego.Wystarczy poczytac jego posty potem pisal jak zrobic tp potem jak naprawic pds bez tp czyli pewnie nie umial.A tel przyszedl trup calkowity 0 reakcji nawet chyba byl w serwisie bo na tylniej klapce byla naklejka ze trup.Potem przelozylem 1 doslownie po godzinie od odebrania paczki napisalem dla loRdRumek pmk'e z prosba o wyjasnienie sprawy.Odpisal mi ze nie jest serwisantem i jemu sie tak wydawalo a co do glosniczka to moze wina poczty i sie zawilgocila jak do mnie szla.Potem napislalem mu tego samego dnia ze chce zwrocic paczke to on ze moze mi wyslac 5zl za glosnik.Szkoda ze nie umiem wymienic tel chcialem dac dla dziewczyny i poszlem do a kolo mi 40zl zaspiewal. Zadzwonilem do lordrumek i spytalem sie jak robimy bo mowie ze naprawa 40zl i lepiej bedzie jak odesle on sie na to zgodzil.
Jeszcze do sprawy to ladowarka miala byc orginalna a niebyla i "zapomnial" kabelka usb wyslac.Kolo ma 15 lat i za niego tel mama odbiera.
Oczywiscie co do policji to nie mialem zamiaru nic zglaszac bo nie ma sensu tylko musialem cos napisac bo w pewnym momencie olewal mnie i nie reaglowal na to co pisalem.
Widze ze jako to lordrumek zalozyl ten temat i niemialem wczoraj czasu logowac sie na forum to ja stalem tym "złym" .

Ostatnio edytowane przez dypek : 30-03-08 o 13:01.
dypek is offline  
Old 30-03-08, 13:22   #17
brutus

brutus's Avatar

Właśnie dlatego warto wysłuchać drugiej strony. Czytając wypowiedz dypka dochodzę do wniosku, że to on powinien być autorem tego tematu. Dobrze, że przynajmniej loRdRumek „przypomniał” sobie po czyjej stronie leży problem z głośnikiem.
Ja osobiście kabla i ładowarki bym nie odpuścił...
Old 30-03-08, 13:32   #18
dypek
VIP

dypek's Avatar

Ladowarka aby dzialala a kabel usb w komputerowym po 5zl chodzi choc te 5zl tez moglby sie skapowac i przelac ale niech zwroci za naprawe.Jak jakis rachunek w serwisie dostane to mu przesle na dowod ze nie oszukuje albo zawsze jesli chce to moge zwrocić fon(dla mnie najlepsze roziwazanie) tylko ze tak sie tego zwrotu wypiera i boi jak ognia.
dypek is offline  
Old 30-03-08, 13:37   #19
LykaN
Szalony MotoManiak

LykaN's Avatar

He..rumek kombinuje jak moze...moze by tak CZARNA LISTE odswiezyc?
@DYPEK dziekujemy za posta, teg brakowało w tym temacie. Ja mysle zeby zamknac temat bo Rumkowi nie wyszlo, dypek powiedzial co wiedział i mniej wiecej sprawa zakonczona.
LykaN is offline  
Old 30-03-08, 14:45   #20
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
Napisał dypek Zobacz post
Odpisal mi ze nie jest serwisantem i jemu sie tak wydawalo a co do glosniczka to moze wina poczty i sie zawilgocila jak do mnie szla.
No to coś krzywo mu się wydawało. Jak słyszę hasło "wydawało mi się" to jak żywcem wyjęte z allegro od dzieci, które wiedzą dobrze co jest zryte, ale piszą "wydaje mi się że to soft, mama powiedziała że to soft"

A co do wilgoci na głośniku - głośniki mają plastikowe membrany i nawet po wodowaniu dzień w wodzie i wyciągnięciu głośnik powinien grać jak należy. Co innego gdyby membrana była papierowa...

No ten kabel i ładowarka - ja bym się domagał ORYGINALNEJ ładowarki i kabla, jak by nie było oryginalna ładowarka to koszt ok 20 zł bez wysyłki, w serwisach po 50 zł...Nie mówię już o kablu.

A ja bym takie coś zgłaszał na gliny, choćby po to żeby starsi zobaczyli co dzieciak wyprawia i jak wkręca innych. Zaczyna się od kabla za 5 zł a kończy na telefonie za 1000 zł.
Old 30-03-08, 15:26   #21
loRdRumek
Banned

Nie ziomek, jak powiedziałem, że ci te cztery dysie dam na naprawę. A starsza wie, co "dzieciak" wyrabia, bo nawet przez chwilę rozmawiał z moją mother. Jutro ci wysyłam pieniądze i gra gitara.
loRdRumek is offline  
Old 30-03-08, 15:34   #22
starostast
MotoManiak

starostast's Avatar

Model: nokia 3310
Send a message via AIM to starostast

Cytat:
Napisał loRdRumek Zobacz post
Nie ziomek, jak powiedziałem, że ci te cztery dysie dam na naprawę. A starsza wie, co "dzieciak" wyrabia, bo nawet przez chwilę rozmawiał z moją mother. Jutro ci wysyłam pieniądze i gra gitara.
jak dypek dostanie kase do gitara moze zagra ale niesmak pozostanie...

примите меня от здесь
starostast is offline  
Old 30-03-08, 16:37   #23
dypek
VIP

dypek's Avatar

Hehe juz tam sie chlopaka nieczepiajcie jak jutro mi kase zaksieguja bedzie dobrze a co do policji to nieprzesadzajmy.Na razie temat do zamkniecia albo skasowania bo nie podoba mi sie nazwa tematu;p
dypek is offline  
Old 01-04-08, 14:59   #24
loRdRumek
Banned

Już mu na 100% zaksięgowali, jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania, to niech pisze, a jeżeli nie to proszę adminów o zamknięcie tematu, by nowi użytkownicy się ze mną nigdy nie konszachtowali...
loRdRumek is offline  
Old 01-04-08, 15:30   #25
dypek
VIP

dypek's Avatar

Potwierdzam kasa na koncie wiec chyba juz wszystko sie wyjasnilo.
/brutus: Zamykam

Ostatnio edytowane przez brutus : 01-04-08 o 15:41.
dypek is offline  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania