Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Obsługa techniczna forum > Uwagi dotyczące użytkowników

Uwagi dotyczące użytkowników Ktoś Cię oszukał? Chcesz ostrzec innych?

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Old 29-01-08, 13:45   #61
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Odp: Cała prawda o użytkowniku KOCUWA!!

A ja bym używał. Jak sprawna to czemu nie...
Old 29-01-08, 14:00   #62
Manfred
User Gold

Manfred's Avatar

Model: GIEjedyncja
Send a message via AIM to Manfred Send a message via Skype™ to Manfred

Cytat:
Napisał Skaktus Zobacz post
A ja bym używał. Jak sprawna to czemu nie...
Tyle czekałem, w międzyczasie kupowałem co innego, zobaczymy...
Manfred is offline  
Old 30-01-08, 12:00   #63
Krzysq
Grozisz mi?

Krzysq's Avatar

Model: 3gs

Cytat:
Napisał a_r_e_n_a Zobacz post
jezeli kocuwa jakims cudem sie wykreci i pokaze skruche to powinien dostac natychmiastowego bana na dzial handlowy
Widzę, że doświadczenie przez Ciebie przemaiwa

/Edit:
@a_r_e_n_a
http://www.matrax.net/forum/showpost...7&postcount=12
http://www.matrax.net/forum/showpost...6&postcount=63
http://www.matrax.net/forum/showpost...91&postcount=5 - ten polecam
http://www.matrax.net/forum/showpost...9&postcount=25

Masz coś jeszcze błyskotliwego do napisania? A to tylko pierwsza strona Twoich postów i to nawet nie cała, gdyż w tych 4 postach znalazłem wszystko, czego potrzebowałem. Znajdź więcej moich literówek, o ortach nie wspominając

Ostatnio edytowane przez Krzysq : 30-01-08 o 14:10.
Krzysq is offline  
Old 30-01-08, 13:02   #64
a_r_e_n_a
Jeste Dinozaure

a_r_e_n_a's Avatar

Model: Maize MX4 PRO

Cytat:
Widzę, że doświadczenie przez Ciebie przemaiwa
ale o co ci dokladnie chodzi?

przemaiwa - o Panie moderatorze chyba cos Panu ...

Ostatnio edytowane przez a_r_e_n_a : 30-01-08 o 13:04.
a_r_e_n_a is offline  
Old 30-01-08, 14:12   #65
juhciarz
Bywalec

juhciarz's Avatar

Model: [email protected], K700i
Send a message via AIM to juhciarz

Panowie, chyba ten temat nie jest od pokazywania sobie, kto i gdzie zrobił literówkę, prawda ? Co do tematu, to także na miejscu @Manfreda wolałbym załatwić sprawę przez allegro. Pewnie @Manfred myślał, że użytkownik z długim stażem na forum nie mgłby go oszukać, a tu psikus... Jednak możeby sobie gdybać do woli. Tylko kiedy w końcu @Kocuwa się wypowie ?
Old 30-01-08, 14:24   #66
a_r_e_n_a
Jeste Dinozaure

a_r_e_n_a's Avatar

Model: Maize MX4 PRO

ale ja nie powiedzialem ze ja nie robie, tylko ze ty jako moderator moglbys swiecic przykladem. rozumiem ze od dzis bedziesz z fascynacja przegladal moje wszystkie posty w celu odnalezienia kolejnych literowek?

To moze jeszcze pokazesz mi swoja umiejetnosc czytania ze zrozumieniem i odpowiesz na wczesniej zadane pytanie: o co ci chodzilo z tym doswiadczeniem bo nie kazdy ( w tym ja ) czyta w twoich myslach
a_r_e_n_a is offline  
Old 30-01-08, 15:33   #67
Krzysq
Grozisz mi?

Krzysq's Avatar

Model: 3gs

Widzę że Panowie się rozgadali, więc odpowiem.

Po pierwsze, użytkownik Kocuwa, przynajmniej teraz, nie dostanie bana na dział handlowy. Poczekamy z podejmowaniem takich decyzji do momentu, kiedy on sam zabierze głos w tej sprawie.

Po drugie, moje słowa skierowane do areny były poprzedzone cytatem. Z tego co się orientuję, a_r_e_n_a sam miał kiedyś bana, może nie na dział handlowy, ale takiego ogólnego.

Po trzecie, moje "wyszukiwanie" literówek. No skoro arena poświęca mi linijkę w swoim poście, to dlaczego ja nie mam zrobić tego samego? I wcale nie uważam tego za "pasję", sprawdziłem tylko KILKA jego ostatnich wypowiedzi. Wiem, że mylić się jest rzeczą ludzką, dlatego skoro zostałem upomniany, to już nawet tego nie poprawiałem. Ale przepraszam bardzo, jeżeli osoba, która nałogowo robi błędy zwraca mi uwagę na taką błahostkę, to nie pozostaję dłużnym.
Dodam tylko jeszcze, że arena sam jesteś VIPem (nie wiem tylko dlaczego) i sam powinieneś świecić przykładem, czyż nie?
Krzysq is offline  
Old 30-01-08, 16:27   #68
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Kocuwa od 22 stycznia nie był na matraxie i raczej już chyba nie wejdzie, no może pod innym nikiem lub jako gość i sobie poczyta to i owo.

Dobrze by było żeby Manfred napisał co i jak z wysyłką, nr nadania paczki i kontaktem z matką Kocuwy.

Cytat:
Napisał Krzysq
Dodam tylko jeszcze, że arena sam jesteś VIPem (nie wiem tylko dlaczego) i sam powinieneś świecić przykładem, czyż nie?
Wiem że nowe Vipy bardzo ci nie odpowiadają ,ale mógł byś już skończyć z tym. Wielu upominasz i wytykasz że mają Vipa, a ty nie wiesz dlaczego. No przepraszam, ale z jakiegoś powodu mają, a wszyscy wszystkiego wiedzieć nie muszą.
Old 30-01-08, 17:09   #69
k.t
Banned

k.t's Avatar

Model: HTC Desire HD
Send a message via Skype™ to k.t

Cytat:
Wiem że nowe Vipy bardzo ci nie odpowiadają ,ale mógł byś już skończyć z tym. Wielu upominasz i wytykasz że mają Vipa, a ty nie wiesz dlaczego. No przepraszam, ale z jakiegoś powodu mają, a wszyscy wszystkiego wiedzieć nie muszą.
Szczerze to mi tez nie odpowiadają co nie które VIP'y, ponieważ większość nowych VIP'ow dostała go tak trafnie jak Giertych ministra edukacji, ale to wszystko nie ważne, trafnie nie trafnie VIPy są już rozdane, ale niech pamiętają, że belka niczego nie zmieni to po pierwsze, a po drugie łatwiej ją stracić niż dostać, nie mówiąc o tym że zamiast być motywacją działa na co nie których "destrukcyjnie"...

Na tym koniec wszystkich dyskusji na temat VIPów, z dużym naciskiem na wszystkich, w przeciwnym razem rozdam spóźnione prezenty swiąteczne.

Pozdrawiam i dziękuje za uwagę.

Chcesz dostać w Dropbox dodatkowe 250MB przestrzeni dyskowej skorzystaj z tego linku:
k.t is offline  
Old 30-01-08, 21:26   #70
Bardock
Szalony MotoManiak

Bardock's Avatar

Model: SGS 3

a administracja matraxa nie może sprawdzić IP kocuwy a nastepnie jaki uzytkownik wszedł z owego IP?

Bardock is offline  
Old 30-01-08, 22:31   #71
Manfred
User Gold

Manfred's Avatar

Model: GIEjedyncja
Send a message via AIM to Manfred Send a message via Skype™ to Manfred

Kocuwa telefonu nie odbiera, jedynie mejla wyskrobał, że kasę może mieć dopiero na weekend i dodał, że dzisiaj już więcej na mejla nie odpisze...

Napisałem, że teraz to on ma problem i że w ciągu trzech dni, chce widzieć albo telefon albo kasę na koncie w przeciwnym razie skorzystamy z pomocy "odblasków". Jeśli telefon to niech wysyła kurierem...
Zobaczymy....
Manfred is offline  
Old 31-01-08, 10:34   #72
Szwed
Szalony MotoManiak

Nie no ja bym juz poszedł z tym do niebieskich. Jeszcze łaske robi ze odpisuje na maile.
Szwed is offline  
Old 31-01-08, 11:55   #73
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
Napisał Manfred Zobacz post
Kocuwa telefonu nie odbiera, jedynie mejla wyskrobał, że kasę może mieć dopiero na weekend i dodał, że dzisiaj już więcej na mejla nie odpisze...
Bu hahaha...A może on ma coś z głową ? Bo tak się zachowuje. Ja bym już dawno to na gliny zgłosił. Zrób sobie odpowiednie porządki w papierach, przygotuj gadkę, opis sytuacji i jazda.
Old 31-01-08, 12:25   #74
new
Złodziej Fan Boy :)

new's Avatar

Model: SGH I780, N73 oraz E51 :D
Send a message via AIM to new

Cytat:
Napisał k.t Zobacz post
Szczerze to mi tez nie odpowiadają co nie które VIP'y, ponieważ większość nowych VIP'ow dostała go tak trafnie jak Giertych ministra edukacji, ale to wszystko nie ważne, trafnie nie trafnie VIPy są już rozdane, ale niech pamiętają, że belka niczego nie zmieni to po pierwsze, a po drugie łatwiej ją stracić niż dostać, nie mówiąc o tym że zamiast być motywacją działa na co nie których "destrukcyjnie"...

Na tym koniec wszystkich dyskusji na temat VIPów, z dużym naciskiem na wszystkich, w przeciwnym razem rozdam spóźnione prezenty swiąteczne.

Pozdrawiam i dziękuje za uwagę.
Muszę się wtrącić bo zaraz mnie coś trafi jak czytam co piszecie (k.t, Krzysq).
Super to jest ujęte, podobne zdanie mam co do waszych "moderetorów". Skomentowałbym wasze wypowiedzi o VIP'ach ale nie lubie prezentów oraz jest to temat o czym innym a to tylko wstawka.

Manfred a co gdybyś w sądzie poprosił o odszkodowanie ? Mogłeś utracić czyjesz zaufanie gdyż ten telefon był dla kogoś przeznaczony lub miałeś tyle a tyle zarobić i straciłeś Ciekawe czy dałoby się coś z tego wyłuskać.
new is offline  
Old 31-01-08, 12:30   #75
Michal B
Sony Freak

Michal B's Avatar

Model: V3,K1,N95,C902

Cytat:
Bu hahaha...A może on ma coś z głową ? Bo tak się zachowuje. Ja bym już dawno to na gliny zgłosił. Zrób sobie odpowiednie porządki w papierach, przygotuj gadkę, opis sytuacji i jazda.
Skaktus ma racje ! Przygotuj wszystkie kwity i do przodu. Ten "typek" najwyrazniej Cie lekcewazy i jakos nie widze(opierajac sie na tym co do Ciebie napisal) ze chcialby to zalatwic jak nalezy.
Old 31-01-08, 12:43   #76
baczek
Super Moderator

baczek's Avatar

Model: [email protected] Eclair

Cytat:
Napisał Manfred Zobacz post
haha, czyli co dostal 1,1k przejadl/wydal/łotever telefonu nie wyslal i teraz kase moze miec dopiero na weekend ? ;]
baczek is offline  
Old 31-01-08, 15:10   #77
aroaro
Senior

aroaro's Avatar

Model: K850 ;D

Jak długo już czekasz na ten telefon? Juz dawno powinienes pojsc na pp..olicje

Ostatnio edytowane przez KrzychuG : 31-01-08 o 15:26. Powód: Ciach ciach ze wzgledu na dobro @starostast ;-)
aroaro is offline  
Old 31-01-08, 17:41   #78
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
Napisał new Zobacz post

Manfred a co gdybyś w sądzie poprosił o odszkodowanie ? Mogłeś utracić czyjesz zaufanie gdyż ten telefon był dla kogoś przeznaczony lub miałeś tyle a tyle zarobić i straciłeś Ciekawe czy dałoby się coś z tego wyłuskać.
O odszkodowanie może wystąpić do allegro (max 500 zł) ale pod warunkiem że rozpocznie się dochodzenie. Od sądu też może, ale nie w ten sposób że od allegro będzie 500 zł, od sądu dostanie wyrok że pan Kocuwa (kocyk ) ma oddać kafla + np 300 zł zadość uczynienia i za telefony...Tak to ja bym pogadał z jakimś rumem z pod bloku i bym wyciągał kasę od allegro
Old 31-01-08, 18:27   #79
baczek
Super Moderator

baczek's Avatar

btw jak pojdziesz na policje to jak udowodnisz, ze kocuwa ma CI przeslac telefon ? Macie jakas umowa w sposob prawny wiazaca ?
baczek is offline  
Old 31-01-08, 18:36   #80
yenox
Bywalec

yenox's Avatar

Model: BB 7290
Send a message via AIM to yenox

Cytat:
btw jak pojdziesz na policje to jak udowodnisz, ze kocuwa ma CI przeslac telefon
Ma maile/PW/rozmowy na gg i to mu wystarczy.
yenox is offline  
Old 31-01-08, 18:53   #81
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
Napisał baczek Zobacz post
btw jak pojdziesz na policje to jak udowodnisz, ze kocuwa ma CI przeslac telefon ? Macie jakas umowa w sposob prawny wiazaca ?
Pisał że ma z kocuwą korespondencję, więc tam pewnie wzmianka o tym jest...Po 2 kocuwa odpowiedział że wyśle tel/ że wysłał tel, więc kolejna wzmianka o tym że miało dojść do transakcji...
Old 31-01-08, 19:01   #82
baczek
Super Moderator

baczek's Avatar

No dobra, ale to chyba nie jest umowa w swietle prawa ;] Ale moze niech sie prawnik/student prawa wypowie
baczek is offline  
Old 31-01-08, 19:19   #83
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
No dobra, ale to chyba nie jest umowa w swietle prawa ;] Ale moze niech sie prawnik/student prawa wypowie
Masz nikłą znajomość o świecie cie otaczającym. Umowa słowna tak samo jest respektowana jak pisemna. W tym wypadku trzeba mieć świadka, ale tutaj mamy dowody w postaci maili itp.
Old 31-01-08, 19:24   #84
baczek
Super Moderator

baczek's Avatar

Cytat:
Masz nikłą znajomość o świecie cie otaczającym. Umowa słowna tak samo jest respektowana jak pisemna. W tym wypadku trzeba mieć świadka, ale tutaj mamy dowody w postaci maili itp.
No raczej ty ;] Umowa slowna, aby byla respektowana wymaga 2 swiadkow, a maile to raczej slaby dowod w sadzie i raczej latwo byloby sie z tego wywinac. Poza tym umowa przez mail/gg/etc trudno nazwac umowa slowna...
logi z gg/maila tez jestem w stanie spreparowac w ciagu 3 minut, ze zobowiazales sie mi sprzedac dom/samochod cokolwiek za 5zl, przeleje Ci pieniadze na konto i pojde do sadu. Widzisz ten absurd o ktory mi chodzi ? Brak tu jakiegos dokumentu, ktory by mial moc prawna przed sadem

Ostatnio edytowane przez baczek : 31-01-08 o 19:28.
baczek is offline  
Old 31-01-08, 20:09   #85
Pakson
Bywalec

Pakson's Avatar

Model: iphone 3g
Send a message via Skype™ to Pakson

baczek to zycze powodzenia w preparowaniu maila zwlaszcza ze dowod nie bedzie pobierany z kompa tylko z serwera, bo Policja a nawet Manfred moze poprosic o autentcznosc takowego maila wiec ja Cie prosze ... a wogole to Manfred na Twoim miejscu to bym pojechal do niego po ten telefon albo po kase jakos tak 1100 wplacic kolesiowi i zeby potem ani be ani me z jego strony sam wybierz albo jedziesz tam albo policja a to co pisali miedzy soba jest w pewnym sensie umowa...
Powodzenia Manfred wierze ze odzyskasz kase !!
Old 31-01-08, 20:14   #86
DJ Dakar
Senior

DJ Dakar's Avatar

Model: HTC Touch Cruise
Send a message via AIM to DJ Dakar

Dokladnie ... jest sekcja do przestepstw internetowych, wiec same rozmowy z gg czy tez maile mu wystarcza nie bedzie z tym problemu - ja sie tylko dziwie dlaczego jeszcze zwleka z pojsciem na policje ? Nawet jak mu odda kase to ze sie nim policja zainteresuje to bylaby odpowiednia nauczka dla niego pzdr
DJ Dakar is offline  
Old 31-01-08, 20:35   #87
Taz
Szalony MotoManiak

Taz's Avatar

Model: E52
Send a message via AIM to Taz Send a message via Skype™ to Taz

Cytat:
No raczej ty ;] Umowa slowna, aby byla respektowana wymaga 2 swiadkow, a maile to raczej slaby dowod w sadzie i raczej latwo byloby sie z tego wywinac. Poza tym umowa przez mail/gg/etc trudno nazwac umowa slowna...
logi z gg/maila tez jestem w stanie spreparowac w ciagu 3 minut, ze zobowiazales sie mi sprzedac dom/samochod cokolwiek za 5zl, przeleje Ci pieniadze na konto i pojde do sadu. Widzisz ten absurd o ktory mi chodzi ? Brak tu jakiegos dokumentu, ktory by mial moc prawna przed sadem
Buehehehe ale sie usmialem Od czego sa nr IP? Dane przelewu? Logi na forum? I jeszcze wiele innych...
Gdyby to bylo takie proste jak piszesz, juz dawno bylbym na Hawajach

btw: zalozmy teoretycznie, ze umawiam sie z kolesiem jedynie przez GG, ze przelewa mi $ i po zaksiegowaniu pieniazkow wysylam mu przedmiot. Nie robie tego, kasuje nr. gg. Jakie slady po mnie zostaja? ok IP, ale cale logi sa zapewne kasowane z serwera razem z numerem. Wytlumaczcie mi
Taz is offline  
Old 31-01-08, 20:47   #88
Pakson
Bywalec

Pakson's Avatar

Model: iphone 3g
Send a message via Skype™ to Pakson

no jeszcze zostaja jakis czas na serwerach dopiero po czasie sa kasowane...
Old 31-01-08, 20:53   #89
Taz
Szalony MotoManiak

Taz's Avatar

Model: E52
Send a message via AIM to Taz Send a message via Skype™ to Taz

Cytat:
Napisał Pakson Zobacz post
no jeszcze zostaja jakis czas na serwerach dopiero po czasie sa kasowane...
Czyli po takim czasie zwloki jak u @Manfreda konfident bylby juz bezkarny Na szczescei kolega ma jeszcze kilka innych dowodow
Taz is offline  
Old 31-01-08, 21:59   #90
baczek
Super Moderator

baczek's Avatar

No dobra, ale w czesie rejestracji gg/maila/na forum nie trzeba podac prawdziwych danych, mozna miec zmienne ip, laczyc sie przez proxy, z kafejki, darmowego hot spotu etc. Jest milion mozliwosci zeby taki wal wykrecic. Wiec wydaje mi sie, ze takie "dowody" to nie dowody
baczek is offline  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania