Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Obsługa techniczna forum > Uwagi dotyczące użytkowników

Uwagi dotyczące użytkowników Ktoś Cię oszukał? Chcesz ostrzec innych?

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Old 31-03-08, 16:22   #1
vanisch
Moto Pisacz

Model: ...
uwaga na Rocomoco (teraz Kapitan_Hero)

Uwaga na uzytkownika Rocomoco, obecnie pod zmienionym nickiem Kapitan_Hero, zakupilem od niego za skromna sume 25 zl pudelko i uszkodzona plyte glowna, paczki nawet nie wyslal choc wspominal cos o liscie priorytetowym do ktorych oczywiscie nie ma potwierdzen nadania Teraz nie zwroci tej kwoty bo nie ma pewnosci ze faktycznie przesylka do mnie nie dotarla gdy zadalem pytanie czy odda pieniadze zostalem zablokowany na gg, dobrze ze nie wzialem sx1 ktorego wowczas probowal mi wcisnac a z ktorym ktos mial pozniej same problemy

Sprawe opisalem 2 tygodnie temu, oczywiscie bez odzewu, mnie oszukal na smieszna kwote, nie wiadomo jak bedzie nastepnym razem
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 31-03-08, 16:40   #2
ProJack
Student Killer

ProJack's Avatar

Model: Honor View 10
Odp: uwaga na Rocomoco (teraz Kapitan_Hero)

Wspominane o tym bylo tutaj oraz tutaj. Sygnalizowalem sprawe takze przez raportowanie posta (info o tym leci przeciez bezposrednio do GTW). Niestety brak odzewu zarowno ze strony tego usera, jak i administratorow/moderatorow.
Old 31-03-08, 16:50   #3
brutus
...:::MODULATOR:::..

brutus's Avatar

Model: ZN5 & MILESTONE

Napisałem dzisiaj rano PM do obydwu userów. Jedyną reakcją do tej pory użytkownika Rocomoco była zmiana nicka… Jeśli Kapitan_Hero dalej będzie uchylał się od wyjaśnienia tej sprawy wyciągniemy konsekwencje.
Old 31-03-08, 17:08   #4
Kapitan_Hero
Bywalec

Kapitan_Hero's Avatar

Model: Sony Ericsson K750i
Send a message via AIM to Kapitan_Hero

Wpłaciłeś kasę nie zapłaciłeś za wysyłkę więc wysłałem zwykłym za 2,10zł Priorytet a jak wiadomo nie dają tam potwierdzenia wysyłki.Pózniej mi pisał że nie dostał paczki i chce kasę.Napisałem mu że oddam ale potem pomyślałem dlaczego skoro wysłałem (możliwe że chciał mnie naciągnąć.) i nie oddałem bo skąd mam mieć pewność że nie odebrał tej przesyłki.Więc sorry a jak już tak bardzo Ci zależy to mogę Ci oddać te 25 zł. Nie pisze tego że go zrobiłem bo nie oszukałem go.A nie pomyślałeś że paczki na poczcie giną? A tak to myślisz że chciało by mi się oszukiwać kogoś na 25 zł.

I nicka zmieniłem bo to moja sprawa każdy ma prawo zmienić nick i myślcie że zmieniłem że by się ukrywać bo nie mam o co.

Pozdrawiam.

Kapitan_Hero is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 31-03-08, 17:16   #5
ProJack
Student Killer

ProJack's Avatar

Pusty smiech mnie ogarnia jak czytam takie idiotyzmy. Calkiem przypadkowo przesylki gina zawsze ludziom, ktorzy albo sa niepelnoletni, albo zwyczajnie podejrzani. Wybacz kolego, ale skoro czytales na forum, ze sa do Ciebie zastrzezenia i nie raczyles wczesniej odpowiedziec to smiem calkowicie watpic w Twoje czyste intencje. Skoro dostales pieniadze, a brakowalo paru zlotych za przesylke to nie pomyslales zeby skontaktowac sie z druga strona? Poleciales na poczte i wyslales najtanszym listem? Dla mnie wysylanie bez potwierdzenia nadania jest zwyczajna glupota osoby wysylajacej. Pewne rzeczy sa nieco bardziej wartosciowe niz te pare zlotych dorzuconych do przesylki.
Old 31-03-08, 17:43   #6
Kapitan_Hero
Bywalec

Kapitan_Hero's Avatar

Ale tak uzgodniłem bo vanisch targował się o głupie 5 zł i napisałem mu że wyśle zwykłym priorytetem i dobrze o tym wiedział.To wysłałem a nie moja wina że paczka zaginęła lub ją po prostu odebrał. Ale podejrzewam że zaginęła bo nie wiem kto by robił że odbiera paczkę potem chce jeszcze kasę i robi aferę na forum.Jak by dał te 5 zł za przesyłkę to by takiego czegoś nie było.

Old 31-03-08, 17:48   #7
vanisch
Moto Pisacz

kiedy umawialismy sie na list zwykly? zgodziles sie na 25 zl z przesylka, wiec to Twoj problem w jaki sposob wyslales paczke

edit:
gdybys mial chociaz dowod wysylki to co innego, sposob w jaki sie zachowales nie sklania mnie do uwierzenia w to, ze paczka zostala w ogole wyslana!

Ostatnio edytowane przez vanisch : 31-03-08 o 17:52.
vanisch is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 31-03-08, 18:30   #8
LykaN
Szalony MotoManiak

LykaN's Avatar

Model: I-mate jaq3, Samsung i750

Jakos ja wysyłąłem rzeczy zwykłym priorytetem i do mnie wysyłali i NIC NIE GINEŁO. Tyle ze ja zaplaciiem co miałem i mi zapłacono tyle co powinno. Ja to bym was kretaczy wyd... na zbity pysk + banan na forum i adios. Dobrze ze nie mam władzy MODa bo bym zrobił czystke na matraxie jakiej dawno nie było. Forum jest od czytania a nie od robienia wałków
LykaN is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 31-03-08, 20:57   #9
brutus
...:::MODULATOR:::..

brutus's Avatar

Model: ZN5 & MILESTONE

Tak jak wspomniał ProJack, na bieżąco przeglądałeś forum. W dwóch tematach zostałeś poproszony o wyjaśnienie sprawy a w trzecim, dodany do czarnej listy. W ani jednym, nie raczyłeś zabrać głosu, licząc na to, że wszyscy zapomną o sprawie? Oczywiście masz prawo do zmany Nicka lecz dziwnym zbiegiem okoliczności postanowiłeś zmienić swoje oblicze na forum, zmieniając nick, avatar w cieniu całej sprawy.
Twoja dzisiejsza wypowiedz była zmotywowana jedynie groźbą wyciągnięcia konsekwencji.
Paczki na poczcie tak często nie giną…
Old 31-03-08, 22:22   #10
Kapitan_Hero
Bywalec

Kapitan_Hero's Avatar

Mi jakoś już jakieś 8 paczek zginęło i nie mów mi że nie giną.Nick zmieniłem bo podoba mi się obecny a avatar to już też zabronione. A Vanisch jak już tak Ci zależy to oddać Ci te 25 zł ? Jeżeli poczujesz się lepiej to mogę Ci oddać.

Old 31-03-08, 22:31   #11
ProJack
Student Killer

ProJack's Avatar

Cytat:
Napisał Kapitan_Hero Zobacz post
Mi jakoś już jakieś 8 paczek zginęło i nie mów mi że nie giną.
Chyba nie powinienes juz wiecej wypowiadac sie w tym temacie, bo kazdy kolejny post tylko wciaga Cie w wieksze bagno. Skoro 8 utraconych przesylek Cie niczego nie nauczylo to chyba wniosek jest oczywisty...

Kolega vanisch przezyje 25 zlotych, ale Ty na forum, przynajmniej w mojej ocenie, jestes spalony.
Old 31-03-08, 22:36   #12
vanisch
Moto Pisacz

Cytat:
Napisał Kapitan_Hero Zobacz post
Mi jakoś już jakieś 8 paczek zginęło i nie mów mi że nie giną.Nick zmieniłem bo podoba mi się obecny a avatar to już też zabronione. A Vanisch jak już tak Ci zależy to oddać Ci te 25 zł ? Jeżeli poczujesz się lepiej to mogę Ci oddać.
Wysylam po 5, a czasem i wiecej paczek tygodniowo, ostatnio paczka zginela ponad rok temu, wiec masz wybitnego "pecha". Tak jak mowi ProJack nie chodzi o te 25 zl! Tylko o to jak sie zachowales, zreszta skoro tak czesto gina Ci paczki, to mam nadzieje ze na tym forum juz nikt od Ciebie nic nie kupi po tym, co tu wypisales
Old 01-04-08, 00:46   #13
starostast
MotoManiak

starostast's Avatar

Model: nokia 3310
Send a message via AIM to starostast

Cytat:
Napisał vanisch Zobacz post
Wysylam po 5, a czasem i wiecej paczek tygodniowo, ostatnio paczka zginela ponad rok temu, wiec masz wybitnego "pecha". Tak jak mowi ProJack nie chodzi o te 25 zl! Tylko o to jak sie zachowales, zreszta skoro tak czesto gina Ci paczki, to mam nadzieje ze na tym forum juz nikt od Ciebie nic nie kupi po tym, co tu wypisales
podaj jego nick allegro, dodam go profilaktycznie do czarnej listy

примите меня от здесь
starostast is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 01-04-08, 08:02   #14
FreaKyGuy
Wujek Dobra Rada

FreaKyGuy's Avatar

Model: Reprezentacyjny

Cytat:
Napisał starostast Zobacz post
podaj jego nick allegro, dodam go profilaktycznie do czarnej listy
Chyba nie trzeba... Jedno konto już ma zawieszone. Ale kto wie, jakie jeszcze inne wcielenia może posiadać ta osoba.
Druga sprawa to taka, że na alledrogo.pl nie mogą sprzedawać/kupować osoby niepełnoletnie, do których @Kapitan_Hero się zalicza

FreaKyGuy is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 01-04-08, 10:42   #15
LykaN
Szalony MotoManiak

LykaN's Avatar

Model: I-mate jaq3, Samsung i750

8 paczek zginelo? Staryyyyy ale to ty masz mase odszkodowan..co nie? Lecisz na ignora. W ***** mam takie znajomosci.
LykaN is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 01-04-08, 10:57   #16
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
Napisał vanisch Zobacz post
kiedy umawialismy sie na list zwykly? zgodziles sie na 25 zl z przesylka, wiec to Twoj problem w jaki sposob wyslales paczke
No tak, tylko jak się umówiliście ? Czy nie przypadkiem że ty mu dajesz 25 zł a on wysyła, najtańszą formą wysyłki?...

W sumie to każdy z was trochę polciał - nie umówiliści się w 100%, kilka niedopowiedzeń i jazda. Całej sprawy nikt z nas nie zna w 100%, wystarczy że ktoś z was lekko podkoloryzuje sprawę i będzie mógł ladnie oczernić 2 stronę.

Po 2 Kapitanie Herosie, myślę że żal by cie nie ścisnął 4 liter jak byś dołożył z własnej kieszeni 2 zł na list polecony z potwierdzeniem. Moim zdaniem wysyłanie telefonu czy czegokolwiek innego w liscie to głupota do potęgi. I proszę nie ściemniaj że zgineło ci 8 paczek, no chyba że masz hurtownię i walisz 500 paczek tygodniowo.
Old 02-07-08, 05:11   #17
SlataN
Junior

SlataN's Avatar

Model: sl45i v980 --> n gage Cls
a ja jeszcze dodam jedna sprawe na temat Rocomonco.

Wiec,zamienilem sie z nim motorola v975 sprawna z pelnym wypasem za wlasnie sx1.... telefon przyszedł MARTWY ,naprawa mmi (która i tak padła po miesiacu) wyszła mnie 60zl .... o samym telefonie - ZŁOM JAKICH MAŁO!! miał być w 100% sprawny sx1 w dobrej obudowie! przyszedł rozkompletowany z klawiszami bocznymi na taśmie klejącej

Chciałem od Rocomonco dopłaty połowy kosztów naprawy,niby wysłał...kasy jak nie było tak nie ma...

Jestem z tym,aby raz a porzadnie dać mu bana... :|

http://www.matrax.net/forum/showthread.php?t=84944 tak nawiasem ;]

Ostatnio edytowane przez Krzysq : 03-07-08 o 12:41.
SlataN is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 08-07-08, 09:45   #18
mr.wrublo
Bywalec

mr.wrublo's Avatar

chlopaki paczki na poczcie serio gina ... zalezy jak sie wysyla ...
tylko jedna aluzja ... skoro to bylo pudelko do fona
to wnioskuje ze wymiary spore (wieksze niz dopuszczalne)
a wiec nie da sie tego wystac zwylkym listem (wiem probowalem)
wiec smierdzi mi sciema, ale co do giniecia paczek to daje glowe ze moglo
tak sie stac mi zginely dwie (jedna fon nieubezpieczona, a druga duza koperta nieubezpieczona) bo na poczcie jak tylko wyczaja ze w paczce moze byc cos wartosciowego
a nie jest ubezpieczone no to niestety zazwyczaj ginie w drodze

no ale skoro sprawa sie ze tak powiem powtarza to niestety ja bym go wykluczyl z forum
Old 10-07-08, 13:25   #19
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
Napisał mr.wrublo Zobacz post
chlopaki paczki na poczcie serio gina ... zalezy jak sie wysyla ...
tylko jedna aluzja ... skoro to bylo pudelko do fona
to wnioskuje ze wymiary spore (wieksze niz dopuszczalne)
a wiec nie da sie tego wystac zwylkym listem (wiem probowalem)
wiec smierdzi mi sciema, ale co do giniecia paczek to daje glowe ze moglo
tak sie stac mi zginely dwie (jedna fon nieubezpieczona, a druga duza koperta nieubezpieczona) bo na poczcie jak tylko wyczaja ze w paczce moze byc cos wartosciowego
a nie jest ubezpieczone no to niestety zazwyczaj ginie w drodze

no ale skoro sprawa sie ze tak powiem powtarza to niestety ja bym go wykluczyl z forum
Hameryki nie odkryłeś...Po 2 poleconym można wysłać prawie wszystko - ostatnio wysyłałem paczkę o wymiarach 20 na 30 cm jako polecony...
No i po 3 - ten gość sobie już nagrabił i to nie raz,więc ja bym go zbanował.

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania