Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Aktualności & Ciekawostki > Co wybrać... > Archiwum

Narzędzia wątku
Old 10-12-09, 20:29   #91
KrzychuG
Evil Inside

KrzychuG's Avatar

Model: i9000
Odp: PS3 Slim vs. Xbox 360

Generalnie, konsole powinienes wybrac pod katem gier, w ktore chcesz grac a najlepiej miec obie. W przypadku Xboxa sporo sie jednak zmienilo, nowe konsole nie sa juz tak glosne (czasem glosniej dziala sam naped niz chlodzenie) i nie wydzialaja az tak duzo ciepla. Wersje, ktore posiadaja HDMI czyli te robione w nowszej technologii wyeliminowaly praktycznie tzw. RRoD, choc E74 wciaz sie zdarzaja. Moje pudlo stoi pod biurkiem, w miejscu z raczej miernym chlodzeniem i dziala bez problemow od prawie 2 lat choc nie gram na nim jakos intensywnie, moze z godzine czy dwie tygodniowo. Zdarza sie czasem i kilka godzin pod rzad jak wyjdzie cos ciekawszego. Bateryjki w padzie staraczaja na dlugo totez nie ma sie czym martwic, moze od biedy kupic kabel, ktory jednoczesnie laduje je grajac w razie potrzeby. Pod wzgledem graficznym wiele zalezy od tytulu. Zazwyczaj gry, ktore wychodza na obie platformy robione sa pierwotnie pod Xboxa i pozniej dostosowywane do PS3. Z racji tego, ze konsola od MS posiada wiecej RAMu wiekszosc gier wyglada lepiej tutaj anizeli na PS3, ale juz gry tworzone z mysla typowo o konsoli Sony powalaja.

@nick, na konsole masz 24 m-ce gwarancji + dodatkowy rok na RRoD wiec popelniles blad oddajac ja do "magika" zamiast odeslac do MS.

Ostatnio edytowane przez KrzychuG : 10-12-09 o 20:31.
KrzychuG is offline  
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 10-12-09, 20:45   #92
nick
Senior

nick's Avatar

Grałem w Forze 3 i wykrywalność oraz grafika jest świetna. Konsola którą posiadam ma złącze HDMI i jak mój "magik" powiedział ma już poprawione chłodzenie a jednak się zepsuła.

Co do gwarancji, to konsola była kupiona w sklepie w UK a tutaj większość sprzętu jest objęte tylko rokiem gwarancji Konsola była już po gwarancji i najpierw wystąpił błąd E73 wiec wymiana konsoli przez MS nie wchodziła w grę. Konsola została naprawiona a gdy wystąpił błąd E74 (RROD) to plomby były już naruszone i nie mogłem odesłać konsoli do MS.

Jeżeli w Polsce Xbox 360 jest sprzedawany z gwarancją na 24 miesiące to przez ten czas będziesz mógł się cieszyć bezproblemowym używaniem. Tak jak piszą koledzy, wybieraj konsole pod gry i ciesz się nawą zabawką.
nick is offline  
Old 10-12-09, 21:55   #93
Kilg
Bywalec

Kilg's Avatar

Model: Tungsten TX & iPhone 3G

zastanawiam sie własnie nad sprawieniem sobie takiej zabawki na swieta, bo jak policzylem pc do gier to 3.5 tys i 600watt.
Niestety mam na razie TV starej generacji (ma złącze HDMI, ale to jeszcze CRT) i nie bardzo wiem, czy obraz z xboxa na takim czymś będzie sensownie wyglądał?
Old 11-12-09, 09:32   #94
KrzychuG
Evil Inside

KrzychuG's Avatar

Cytat:
Napisał nick Zobacz post
Co do gwarancji, to konsola była kupiona w sklepie w UK a tutaj większość sprzętu jest objęte tylko rokiem gwarancji Konsola była już po gwarancji i najpierw wystąpił błąd E73 wiec wymiana konsoli przez MS nie wchodziła w grę. Konsola została naprawiona a gdy wystąpił błąd E74 (RROD) to plomby były już naruszone i nie mogłem odesłać konsoli do MS.
Konsole MS sprzedawane sa z gwarancja producenta i kazda ma 24 miesiace gwarancji + 12 dodatkowych na RRoD. Nie ma znaczenia czy kupiles ja w Anglii, Niemczech, Hiszpanii czy Polsce. Wysylasz do Microsoftu i sie o reszte nie martwisz.

E74 to nie RRoD.

Ostatnio edytowane przez KrzychuG : 11-12-09 o 16:56.
KrzychuG is offline  
Old 11-12-09, 10:25   #95
aroaro
Senior

aroaro's Avatar

Model: K850 ;D

Najnowsze wersje procesorów typu Jasper praktycznie nie mają prawa się zepsuć. GPU jak i CPU są zrobione w technologii 45 nm. Co do darmowych rozgrywek po sieci. Nie warto. Co z tego, ze jest za darmo jak są niesamowite pingi, lagi i często wywala z gry. Dzień po wydaniu Modern Warfare 2 praktycznie nie dało się grać na PS3 przez sieć. A Xbox ma dedykowane serwery. Płacisz 100 zł na 13 miesięcy. Czy to dużo? Tyle co pół nowej gry. Co do obrazu to zalezy od gry. Np. Fifa 10 lepiej wygląda na Xboxie niz na PS3, a Modern Warfare 2 minimalnie lepiej na PS3 niz na Xboxie. Hałas pracy? Praktycznie go nie słychać, jeśli zgrasz grę na dysk. Słychać tylko świst wentylatorków i tyle. Przy graniu z płyty jest głośno, przyznam, jednak ja się przyzwyczaiłem. Baterie - ja kupiłem sobie 4 energizery za chyba 30 czy 35 złoty na Allegro. Jedna para starcza mi czasem nawet na 2 tygodnie, kiedy gram 2-3 godziny dziennie z wibracjami. Wibracje są 100 razy lepsze niż na PS3. Do tego pad z PS3 to totalna lipa. Analogi zawsze wydawały mi się świetną sprawą - do póki nie zagrałem na Xboxie. Krzyżak w X360 jest daremny, jednak w mordobicia gram na górnym analogu i jest luz. Po godzinie grania w Mortala na PS3 miałem dosłownie odciśnięty przycisk na kciuku i czułem jakiś dziwny przeszywający ból. Co do gwarancji to dzwonisz do nich, oni przysyłają kuriera, zabiera paczkę i Xbox leci do serwisu. Wszystko możesz monitorować na stronie UPSa (tak mi się zdaje ).
Blueray na 32' calach? Ło. Też mam 32 cale w pokoju i 4 gigowe filmy HD w .wmv to dosłownie miazga. Jeśli kupujesz Xboxa 360 to conajmniej Premium. Arcade się w tej chwili nie opłaca, bo ceny są takie same jak rok temu, a nawet wyższe. Kupując Premiuma masz 60 gb dysk (starczy na jakieś 10-12 gier, zależy od wielkości, bo są gry które zajmują 7 gb a są takie zajmujące 2 gb) do tego pościągasz sobie na dysk jakieś demówki, filmiki, czy dodatki. Dostajesz kabel ethernet, headset, kabel component, kabel do monitora. No i rzecz dla niektórych najważniejsza, jednak nie wiem czy cię to interesuje. Mianowicie przeróbka. Ale nie zamierzam rozwijać tego tematu .
A i zapomniałbym dodać, że slimka odczytuje wolniej płyty niż zwykły chlebak. Pomijając to, że w ogóle Blueray jest wolniejszy od DVD.

PS.

Ps2. <lol2>

Do tego teraz czytam sobie z nudów forum PS3 i jest też naprawdę dużo PS3, które się psują. YLOD - czyli żółta lampka, która się świeci zamiast zielonej. Naprawa - 300 złoty. Gwarancja? Są z nią niesamowite problemy. A tutaj cytat zdesperowanego posiadacza PS3. Czyli praktycznie to samo co w pierwszych Xboxach. Myslalem, ze PS3 prawie w ogole sie nie psuje a tu niespodzianka.
Cytat:
Usiadłem zrezygnowany przed netem i w google wpisałem objaw-wyskakuje wynik-tysiące stron z ps3 death, migająca czerwona dioda, są nawet filmiki na youtube pokazujące dokładnie to samo... Wszyscy jesteśmy winni?? Czytam, konsola wygrzewa się, Sony stosuje złej jakości pastę termiczną, która po jakimś czasie wysycha i z powodu przegrzania powstają zimne luty, kolejne wpisy na forach, dziesiątki, setki, tysiące... Cóż to? Sony wypuściło najdroższy bubel 3 generacji??? Niestety tak. Powoli oswajam się z tym co czytam i dociera do mnie ten niewątpliwy fakt.

Ostatnio edytowane przez aroaro : 11-12-09 o 11:00.
aroaro is offline  
Old 11-12-09, 17:52   #96
Kilg
Bywalec

Kilg's Avatar

Model: Tungsten TX & iPhone 3G

Cytat:
Napisał aroaro Zobacz post
GPU jak i CPU są zrobione w technologii 45 nm.
45 czy 65 nm?
Old 11-12-09, 18:11   #97
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
Usiadłem zrezygnowany przed netem i w google wpisałem objaw-wyskakuje wynik-tysiące stron z ps3 death, migająca czerwona dioda, są nawet filmiki na youtube pokazujące dokładnie to samo... Wszyscy jesteśmy winni?? Czytam, konsola wygrzewa się, Sony stosuje złej jakości pastę termiczną, która po jakimś czasie wysycha i z powodu przegrzania powstają zimne luty, kolejne wpisy na forach, dziesiątki, setki, tysiące... Cóż to? Sony wypuściło najdroższy bubel 3 generacji??? Niestety tak. Powoli oswajam się z tym co czytam i dociera do mnie ten niewątpliwy fakt.
Na początku X klocki psuły się bardziej niż PS3, więc w tym dziale raczej działa jak trafisz.

Bierz pod względem gier i tyle. Ja nie gram więc nie kupił bym żadnej....
Old 11-12-09, 21:05   #98
aroaro
Senior

aroaro's Avatar

Cytat:
Napisał Kilg Zobacz post
45 czy 65 nm?
65 nm, mój błąd.

aroaro is offline  
Old 12-12-09, 14:16   #99
Bartosz
User Gold

Bartosz's Avatar

Model: Defy MB526 :)
Send a message via Skype™ to Bartosz

Jestem prawie przekonany do kupna Xboxa. Teraz sprawa dzwięku po optyku. Widzę że trzeba oddzielnie kupować adapter audio. W Z5500 mam wolne wejście coax więc zaopatrze się w adapter optyczny -> coax i pod to dam xboxa.
Bartosz is offline  
Old 12-12-09, 18:49   #100
aroaro
Senior

aroaro's Avatar

W Elite jest za free dołączony do zestawu.

aroaro is offline  
Old 12-12-09, 19:06   #101
Michal_gol byk
ORTOLEŃ

Michal_gol's Avatar

Model: Motorola MB511 FlipOut

http://www.wykop.pl/ramka/271941/jak...a-taktyka-sony
Old 12-12-09, 19:48   #102
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
Warto tutaj dodać, iż samą naprawę można przeprowadzić samemu w domu, używając do tego celu opalarki, którą to traktujemy naszego super hiper 7 rdzeniowego cella i gpu! Szok, ale w większości przypadków działa...
Jeśli gościu traktuje procka opalarką to nie ma w ogóle pojęcia o czym mówi i chyba jak wygląda wewnątrz konsola... Takich pierdołek można się naczytać na temat konsol każdej marki. Tutaj jeden narzeka że Sony się pali z kolei Xbox brzęczy niemiłosiernie i bądź mądry która lepsza.
Old 12-12-09, 20:30   #103
aroaro
Senior

aroaro's Avatar

Cytat:
Napisał Skaktus Zobacz post
Jeśli gościu traktuje procka opalarką to nie ma w ogóle pojęcia o czym mówi i chyba jak wygląda wewnątrz konsola...
Ale na jakiś czas to pomaga. Lepiej to niż wyrzucić konsolę na śmietnik. Jednak co jak co z gwarancją w PS3 jest naprawdę kiepskawo. Czytałem o kolesiu, któremu padło Blueray, wysłał konsolę na gwarancję a po miesiącu powiedzieli mu, że zepsuty jest wewnętrzne zasilanie (czy coś w tym stylu, słabą pamięć mam) i jest to zepsucie mechaniczne. I po gwarancji i po konsoli .

aroaro is offline  
Old 12-12-09, 22:39   #104
nick
Senior

nick's Avatar

Cytat:
Napisał KrzychuG Zobacz post
Konsole MS sprzedawane sa z gwarancja producenta i kazda ma 24 miesiace gwarancji + 12 dodatkowych na RRoD. Nie ma znaczenia czy kupiles ja w Anglii, Niemczech, Hiszpanii czy Polsce. Wysylasz do Microsoftu i sie o reszte nie martwisz.

E74 to nie RRoD.
Przepraszam, za pomyłkę błędów. Jak wspominałem nie jestem zorientowany w dziedzinie konsol.

Gdy konsola się zepsuła, pierwszą rzeczą jaką zrobiłem to skontaktowałem się ze sklepem w którym kupiłem konsole. Zostałem poinformowany, że gwarancja już się skończyła ponieważ była na 12 miesięcy. Dzwoniłem również do innych sklepów i pytałem na ile dają gwarancje przy zakupie nowej konsoli ponieważ nie chciałem wierzyć, że to tylko 12 miesięcy. Zostałem poinformowany, że konsola jest obiatę gwarancją przez 12 miesięcy i jest możliwość rozszerzenia jej za dodatkową opłatą. Po wymianie korespondencji z MS, zażądali około 70 funtów za naprawę/wymianę

Co do błędów to na początku miałem E73. Po naprawie przez "magika" ten błąd powrócił. Oddałem konsole jeszcze raz do "magika" w ramach gwarancji. On oddał naprawioną i powiedział, że u niego wyskoczył błąd E74 choć u mnie w domu był E73 i naprawił ją. Po podłączeniu w domu miałem RROD, choć u magika wszystko było ok. Zostawiłem konsole na kilka dni ponieważ myślałem, że już jest stracona, ale po kilku dniach sama ożyła i działa już ładnych kilka tygodni.

Przepraszam za zaśmiecanie tematu Gość który naprawiał moją konsole powiedział, że otrzymują również bardzo dużo zepsutych PS3. Myślę, że Xbox 360 jest bardziej awaryjny od PS3, ale nie można się tym sugerować przy zakupie ponieważ PS3 też zawsze może się zepsuć. Po przygodach jakie przeszedłem jestem trochę negatywnie nastawiony do Xbox'a 360.

Życzę udanego zakupu u bezproblemowej eksploatacji
nick is offline  
Old 12-12-09, 22:50   #105
KrzychuG
Evil Inside

KrzychuG's Avatar

Cytat:
Napisał Bartosz Zobacz post
Jestem prawie przekonany do kupna Xboxa. Teraz sprawa dzwięku po optyku. Widzę że trzeba oddzielnie kupować adapter audio. W Z5500 mam wolne wejście coax więc zaopatrze się w adapter optyczny -> coax i pod to dam xboxa.
Jesli chcesz puscic obraz po componencie to standardowy kabel ma zlacze optyczne. Jesli masz zamiar to podlaczyc po HDMI to zamiast tego adaptera lepiej kupic pierwszy lepszy najtanszy kabel typu composite i rozebrac wtyczne i reszte niepotrzebnego uciac. Wtyczka z composite ma po prostu za duza obudowe i normalnie zachodzi na zlacze HDMI, z rozebrana wtyczka skokojnie wejda oba kable i obraz po HDMI bedzie a dzwiek spokojnie optycznym. Rozwiazanie sporo tansze niz kupowanie oryginalnej przejsciowki (nieoryginalne potrafia tez nachodzic na zlacze).

@nick, w takim wypadku po prostu zostalesz oszukany. Konsole, w ktorych nikt nie grzebal a ktore padly same z siebie MS naprawial w ramach gwarancji bezplatnie. Zdarzalo im sie kasowac za naprawe, ale tylko w przypadkach kiedy ktos wyslal im przerobiona konsole, gdzie ewidentnie bylo widac, ze ta zostala przez kogos wczesniej otwarta.

Ostatnio edytowane przez KrzychuG : 12-12-09 o 22:54.
KrzychuG is offline  
Old 13-12-09, 12:55   #106
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
Ale na jakiś czas to pomaga. Lepiej to niż wyrzucić konsolę na śmietnik. Jednak co jak co z gwarancją w PS3 jest naprawdę kiepskawo. Czytałem o kolesiu, któremu padło Blueray, wysłał konsolę na gwarancję a po miesiącu powiedzieli mu, że zepsuty jest wewnętrzne zasilanie (czy coś w tym stylu, słabą pamięć mam) i jest to zepsucie mechaniczne. I po gwarancji i po konsoli .
To jest debilizm opalarką...Do tego używa się topników + narzędzi z z nadmuchem gorącym powietrzem a nie opalarką, która osiąga temperatury zdolne spalić płytę, "zwiać" inne elementy lub przegrzać laminat i odkształcić płytę. Takie coś bardziej szkodzi niż pomaga. To tak jak byś chciał auto po wypadku wyklepać cegłą...

Cytat:
Napisał nick
Gdy konsola się zepsuła, pierwszą rzeczą jaką zrobiłem to skontaktowałem się ze sklepem w którym kupiłem konsole. Zostałem poinformowany, że gwarancja już się skończyła ponieważ była na 12 miesięcy. Dzwoniłem również do innych sklepów i pytałem na ile dają gwarancje przy zakupie nowej konsoli ponieważ nie chciałem wierzyć, że to tylko 12 miesięcy.
Znajomość prawa się kłania. Producent może dawać 12 miesięcy, ale prawo mówi o niezgodności towaru z umową i to trwa 24 miesiące. Wystarczyło przejść się do UOK i tam złożyć zawiadomienie, ci z kolei wysyłają mały papier/kontaktują się z sklepem/producentem. Ten zobaczy że klient nie daje sobie dmuchać w kaszkę i wolą polubownie załatwiać.

Z dużymi korporacjami trzeba walczyć. Firmy mają nadzieję że zniechęcą klienta do zawracania im tyłka. Niedawno marudzono że klient nie ma z nimi szans. Powstał UOK który walczy za darmo za klienta, a ludzie nie korzystają z tego dobrobytu...
Old 13-12-09, 13:59   #107
Rino
No to lecimy...

Rino's Avatar

Model: Vision

Cytat:
Napisał Skaktus Zobacz post
To jest debilizm opalarką...Do tego używa się topników + narzędzi z z nadmuchem gorącym powietrzem a nie opalarką, która osiąga temperatury zdolne spalić płytę, "zwiać" inne elementy lub przegrzać laminat i odkształcić płytę. Takie coś bardziej szkodzi niż pomaga. To tak jak byś chciał auto po wypadku wyklepać cegłą...
No czyli jak stacje Hot Air z allegro (te tanie)... A i opalarka opalarce nie równa Nie mowie że do tego celu są przeznaczone... ale da się coś takiego zrobić. Trzeba tylko umieć (no i nie dotyczy to tych za 40zł z biedronki...).

Aby taka naprawa miała sens trzeba postawić układ na nowo a nie wygrzać go. (Samo wygrzanie pomaga przeważnie do następnej dłuższej sesji grania...) Co da się zrobić właśnie mając HA i odpowiednia wiedzę.

Cytat:
Znajomość prawa się kłania. Producent może dawać 12 miesięcy, ale prawo mówi o niezgodności towaru z umową i to trwa 24 miesiące. Wystarczyło przejść się do UOK i tam złożyć zawiadomienie, ci z kolei wysyłają mały papier/kontaktują się z sklepem/producentem. Ten zobaczy że klient nie daje sobie dmuchać w kaszkę i wolą polubownie załatwiać.

Z dużymi korporacjami trzeba walczyć. Firmy mają nadzieję że zniechęcą klienta do zawracania im tyłka. Niedawno marudzono że klient nie ma z nimi szans. Powstał UOK który walczy za darmo za klienta, a ludzie nie korzystają z tego dobrobytu...
No Skaktus kłania się znajomość prawa w Wielkiej Brytanii... Tam jest trochę inaczej niż u nas. To sklep odpowiada za gwarancje, co z tego że masz 2lata gwarancji jak masz podbita tylko gwarancje sklepu, a nie producenta? Przejechałem się tak już z 2 laptopami...

Sony na konsole daje w ogóle międzynarodową gwarancje?
Rino is offline  
Old 13-12-09, 15:22   #108
nick
Senior

nick's Avatar

Sam jestem ciekawy kto odpowiada za towar w Anglii. Jak już wspominałem konsola była kupiona w Anglii wiec UOK by nic nie zdziałał. Przy zakupie większości sprzętów typu konsola, telewizor, komputer, telefon sprzedawca zawsze mówił mi, że towar jest objęty gwarancją przez 12 miesięcy. Oczywiście, mówię o dużych sklepach sieciowych. Zawsze było to dla mnie dziwne ponieważ większość sprzętów w Polsce jest objęte gwarancja przez przynajmniej 24 miesiące.

Jeżeli chodzi o gwarancje to nigdy nie miałem żadnych problemów w przeciwieństwie do doświadczeń z Polski. Zazwyczaj "od reki" w sklepie dostawałem nowy towar lub zwrot gotówki na podstawie paragonu. Ostatnio po 5 miesiącach eksploatacji mój odkurzacza się zepsuł i bylem wielce zdziwiony, gdy przynosząc do sklepu sam odkurzacz bez pudełka, dodatkowych szczotek które były w komplecie itp dostałem zwrot gotówki w 5 minut.

Jeszcze raz przepraszam autora tematu za OT
nick is offline  
Old 13-12-09, 15:46   #109
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Nikt nie pisał że to w Angli...A z tego co wiem, może się mylę to 2 lata wymusiła chyba Unia, a z tego co wiadomo GB jest w UE.
Old 13-12-09, 15:55   #110
baczek
Super Moderator

baczek's Avatar

Model: [email protected] Eclair

Cytat:
Napisał nick Zobacz post
Co do gwarancji, to konsola była kupiona w sklepie w UK a tutaj większość sprzętu jest objęte tylko rokiem gwarancji
Nie, w ogole
baczek is offline  
Old 15-12-09, 06:09   #111
Wojt
MotoManiak

Wojt's Avatar

Model: Iphone X

z każdego kraju z UE przyjmą na gwarancji Ci konsole z ROD'em -piszesz do MS podajesz kod seryjny konsoli - i naprawiaja Ci na gwarancji , Chyba ze otwierałeś konsole to wtedy krzycza o kaske.

Na oby dwie konsole wychodza te same tytuły w 90% -sa wyjątki MS na xboxa i na Ps3(dlatego mam to i to ), ale jest ich mało
Ja bym stawiał na X'a - tansze gry, mozliwosc przeróbki a dysk wiekszy w ps3 nic Ci nie da ciekawego.
Old 17-12-09, 18:08   #112
misiaczekm
Do roboty...

misiaczekm's Avatar

Model: SE K810i
Send a message via AIM to misiaczekm

Mam PS3 - gierki super!! Oglądanie filmów (divx jest tak skalowane, że wygląda super na fullhd) SUPER!! Dźwięk SUPER!! Tylko jeden "-" minus!!
To wszystko osiągasz na sprzęcie, który żre dużo prądu!!
PS3 - 280 W
TV - 40 cali FullHD LCD - 180 W
zestaw 5.1 - 60 -80 W
szkoda....

PS.
Co do gierek
PS3 - ma chyba najdroższe gry z Wszystkiego sprzętu, który znam i nie do podrobienia
() ()

Ostatnio edytowane przez misiaczekm : 17-12-09 o 18:10.
misiaczekm is offline  
Old 17-12-09, 18:42   #113
sQn
Bywalec

sQn's Avatar

Model: 5800XM Propane^2 by Bojar

Ja bym Ci polecił kupno xboxa. Grałem na obydwu i jakoś xbox jest taki dla mnie ,,bardzeij przyjazny". PS wyrobiły sobie reputacje i te ceny są z kosmosu, tak samo jak gry na PS`ki. Na xboxa masz tańsze. Taka mała ciekawostka do końca tego roku każdy z obecnie dostępnych modeli xboxa potanieje w granicach 150-300zł. Więc warto poczekać i zaoszczędzić pieniądze. Tak samo zdarzają się jeszcze egzemplarze xboxa że występuje błąd 3xczerwona dioda. Obecnie prawią do bez żadnych problemów bo jest to wada techniczna. Ale jeśli kupisz nówke ze sklepu to licz się z tym że owy błąd Ci nie wystąpi bo konsole zostały poprawione. Chyba że trafisz na egzemplarz który leży rok czasu w magazynie ale to już trzeba mieć pecha
sQn is offline  

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania