Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Sprzęt komputerowy i nie tylko.. > Komputery & elektronika > PDA > Inne

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Old 16-01-10, 18:20   #1
LykaN
Szalony MotoManiak

LykaN's Avatar

Model: I-mate jaq3, Samsung i750
Chciałem dzis kupic fona...

Takiego oto: http://www.mgsm.pl/katalog/imate/jama101/
W Auchan w krakowie sa po 279zł. Nówki.
Jako, że nie wiem z czym tyo się je( mam I-mate ale z qwerty i słabym prockiem), poprosiłem pana z obsługi żeby mi zaprezentował ów fon. Pan powiedział że NIE. (??) Jak to kuwra nie? Nawet nie wiem czy sie otwiera czy rozsuwa czy ma dotyk i jak ja mam kupic telefon, którego nie moge dotknąc?
Skad mam wiedziec ze klawiatura ekranowa pomiesci moje paluchy?
No wwkur...sie ma maxa bo chce kupic a nie mogę. Poprosiłem kierownika działu to powiedział, ze jak sie fona właczy to jest zapisane ze był właczony i juz NIE JEST NOWY. Nosz kur... To co mam kupowac pudełko? Powiedział mi zebym w INTERNECIE OGLĄDNĄŁ... To ja mówie ze w necie to sie dpy ogląda a ja chce pomacac telefon czy mi przypadnie do gustu!.
Zdesperowany poprosiłem o instrukcje obsługi z obrazkami.... PAN KIEROWNIK KUR..WA MAĆ powiedział ze nie rozpakuje pudełka przzed zapłaceniem 279zł. NO I JAK JA MAM KUPIC TELEFON w sklepie jak nie mogę go dotknąc? A sadze ze argument po zapłaceniu i podbiciu gwarancji, ze telefon mi się nie podoba to raczej marny jest.

Ma ktoś jakiś paragraf na to?

Jesli zły dział to przenieście, nie ma jak giełda...do tyłka wchodzą żebym kupił złoma.

EDIT:

Wiem zę tani... ale co myślicie o tym? Mi sie widzi, ze za słaby procek do WM6. W opicie na półce pisało GPS wiec jak wgram AM czy MM to powinno chulac. Ale nie wiem czy to AGPS czy GPS. Bo nie wolno pudełka otwierac Kusi mnie cena i gwarancja.

Ostatnio edytowane przez LykaN : 16-01-10 o 18:58.
LykaN is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 17-01-10, 11:39   #2
Peluś
Senior

Peluś's Avatar

Model: 2xC975+1Gb,3310,K310,MDA
Odp: Chciałem dzis kupic fona...

Cytat:
Zdesperowany poprosiłem o instrukcje obsługi z obrazkami.... PAN KIEROWNIK KUR..WA MAĆ powiedział ze nie rozpakuje pudełka
A jakim cudem telefon znalazł się na wystawe nie wyciagając go z pudełka

Rozumując tak jak obsługa sklepu kupując telefon w salonie operatora kupujemy używane telefony, bo tam każdy przed zakupem sprawdza po kilka komórek.
Old 17-01-10, 12:39   #3
LykaN
Szalony MotoManiak

LykaN's Avatar

Na wystawie była atrapa tak dokładnie owinięta paskiem zabezpieczającym przwed kradzieżą ze nie wiem czy ten fon sie rozkłada, slider, czy klapka czy co z kolorowym papierkiem za ekranikiem. Nigdy nie widziałeś atrap?

Ostatnio edytowane przez LykaN : 17-01-10 o 12:41.
Old 17-01-10, 21:09   #4
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Pobaw się atrapą, one też się jak coś rozsuwają itp. Ekran malutki więc do GPS to nie bardzo a już do windowsa + jego malutki przyciski + mały ekran to tam dziecko może by coś napisało. Posiadam MDA z ekranem 3,5 i przy tej samej rozdziałce pisanie palcem to katastrofa.

http://pdaclub.pl/index.php?option=c...rzet&Itemid=91
Old 17-01-10, 21:47   #5
LykaN
Szalony MotoManiak

LykaN's Avatar

Skaktus ale ja chce kupuic NOWY ku... telefon i chce sprawdzic czy mi spasuje! Czy to ku.. jasne? Moze on i koszotowac 2000zł aobo 200zł wali mnie to. Ja nie chce sie bawic atrapą, chce wsadzic sim, czy mnie slychac, jak działa dottyk itd. Skąd ja mam wiedziec czy fon który kupuję (oólnie to kupuję pudło z fonem) mi spasuje? A moze mi nie spodoba sie jaskrawośc ekraniku? Albo menu bedzie się muliło? Jak ja to sprawdze nei dotykajac telefonu który chce kupic? Pozostaje jedynei giełda gdzie sprzedawcy do dupy wchodza żeby klient kupił telefon.
Znów na giełdzie co 3ci fon to od złodzieja... ja chciałem byc dobry kupic w sklepie... uniemozliwiono mi to dosc łatwo. Pozdrawiam ebanych pracowników auchana zapiealajacych za 800zł i słuchających moich marudzen
W dupie mam wasze reklamy. was teź mam.

Ja juz kupiłem jednego i-mate od forumowicza i miał byc ********* - okazał sie kupą. Nie napiszesz sms jedna reką, bakteria jeden dzien, i ciagły reset ustawień po podpieciu do kabla. Dlatego nei dziwne, że chce sprawdzic ten wynalazek czy sprosta moim wymaganiom anie mam ich za wiele.

A jescze jedno, pisze pod postem bo cos mam błedy przy edycji.
Skaktus - telefon jest tak owiniety tasiemkami że NEI WIEM czy sie rozkłada rozsuwa czy ki pieron. To jak sie mam nim pobawic?

Ostatnio edytowane przez KrzychuG : 18-01-10 o 09:21.
Old 17-01-10, 22:15   #6
dypek
VIP

dypek's Avatar

Model: I900 VE1
Send a message via ICQ to dypek

Troche cie rozumiem ze kupujesz kota w worku ale w wiekszosci sklepow tak jest.W niektorych maja jakies modele wystawowe ale tez nie wszystkie i nie kazdym dadza sie pobawic.Zazwyczaj telefon jest zakupem w ciemno jakby klient chcial wyjsc ze sklepu i sprawdzic sobie czy dziala gps to maja leciec za nim na dwor?Albo chcialby sprawdzic ile trzyma bateria to maja mu dac telefon na tydzien do domu?
dypek is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 18-01-10, 16:47   #7
LykaN
Szalony MotoManiak

LykaN's Avatar

@dypek to powiedz mi dlaczego w salonach Ery Plusa i innych dają klientowi telefon do ręki żebvy go wyczuł a w zwykłym sklepie daja pudełko i bujaj się pan? Na giełdzie potrafią człowiekowi w 4 litery wejś i w komisie żeby tylko fona kupił a w sklepie NIE. Ja tego nie potrafię pojąc.
To tak jak kupic auto na allegro, nie oglądając go. Śmiech na sali. Zraziłem sie do Auchana bardzo. NIc tam juz nie kupię, mimo że mają wiele rzeczy tanich.
A co do trzymania baterii to wiadomo ze fon z systemem do max 3 dni, bo wodotryski trzeba jakoś zasilic. Akurat to mnie najmniej interesowało. Ja chciałem tylko sprawdzic, czy smsowanie na ekranie mi sie spodoba czy nie. Byle głupstwo a tak potrafi człowieka wpienic.

pzdr.
Old 18-01-10, 17:27   #8
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

A ja ciebie rozumiem ale nie do końca. Windoza 6 bez nakładek to prawie to samo co 5 czy 2003 jeśli chodzi i obsługę. Sms bez rysika ciężka sprawa. Nie mówiąc już o ekranie 2,4 cala...No chyba że na stałe igłę sobie przykleisz. Na takim ekranie nawet TouchFLO będzie dość kłopotliwe w obsłudze. Kupujesz (chcesz kupić) skrajnie tani telefon gdzie licencja na windows to chyba ponad 50% wartości tego fona więc super jaj się nie spodziewaj.
Old 24-01-10, 18:52   #9
Hal
MotoManiak

Hal's Avatar

Model: HTC Dream & E8

LykaN, nie zgodze sie z tym sprawdzeniem, kupowalem dla mojej mamy nowyego Samsunga u700, sprawdzilem w sklepie czy wszystko dziala (lacznie z wlozeniem karty SIM i zadzwonieniem do kumpla), a w domu sie okazalo ze uszkodzona jest plyta glowna i telefon dziala tylko w 3g (sklep znajdowal sie w zasiegu, natomiast mam blok obity blacha i mam sam GSM w domu), naszczescie sprzedawca uznal gwarancje

Ostatnio edytowane przez Hal : 24-01-10 o 18:55.
Hal is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 25-01-10, 17:01   #10
LykaN
Szalony MotoManiak

LykaN's Avatar

HAL jakis taki madry to jedż do Auchana w kraku i sprawdz fona w sklepie. Stawiam Ci litre jak Ci sie uda. Reszta to tylko papierki.
Old 26-01-10, 08:44   #11
baczek
Super Moderator

baczek's Avatar

Model: [email protected] Eclair

ej dobra ok, NIE SPRAWDZISZ TEGO TELA W AUCHANIE BO NIE. Takie maja widzimisie i nic z tym nie zrobisz. W erze czy gdzies daja Ci do reki, bo maja inne nastawienie do klienta. W auchanie sraja na Ciebie bo ich wali czy sprzedadza te telefony, oni zarabiaja na bulkach i pascie do zebow. Otworza Ci go, rozpakuja, nie spodoba Ci sie i co z nim zrobia ? Myslisz ze oni je na tony sprzedaja ?
baczek is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 26-01-10, 11:24   #12
dypek
VIP

dypek's Avatar

Model: I900 VE1
Send a message via ICQ to dypek

Ciekawe czy tak u operatorow tez daja sie kazdym telefonem pobawic? Idzcie do np. Orange i powiedzcie ze chcecie sie pobawic HD2 albo Moto Aura juz widze jak leca na magazyn zeby pokazac tel dla klienta ktory go i tak kupi pewnie na allegro.
dypek is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania