Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Telefony > Sony/SE

Sony/SE SubForum tematyczne tej marki telefonów

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Old 04-12-08, 16:19   #1
IUDU
Bywalec

IUDU's Avatar

Model: SE T650i, ROKR E8
T650i a T700i

Witam, witam. Mam nadzieję, że są tu ludzie, którzy naprawdę się znają na SE
Jak zapewne wiecie, do T650i nie ma zbyt dużo modów. Jest to praktycznie taki sam telefon jak K770i, a do tego drugiego ludzie wgrywają soft od T650i. Także cóż... żadna filozofia i zawiłość. Niestety. Mówię "niestety", ponieważ chciałbym coś z moim telefonikiem zrobić. I całkiem niedawno, bo wczoraj wpadłem na pewien pomysł. Chodzi mianowicie o T700i. Wyszedł już i okazał się ciekawym telefonikiem. Menu, nowszy odtwarzacz, funkcja MegaBass - to tylko kilka zalet. Jednak są i minusy. Dano tam aparacik bez AutoFocusa, więc i bez skokowego przycisku robienia fotek. Pomysłem jest to, że można wrzucić soft od niego do T650i, a następnie po taki zabiegu wrzucić do telefonu sterowniki aparatu z T650i. To dałoby ciekawą rzecz, ale... Cz jest to fizycznie możliwe? Bo po 1. to nigdzie nie ma napisanego jaka platforma jest w T700i, a to ważne, po 2. to nie wiem czy da się zrobić w ogóle taki myk ze sterami od fotkocykacza, a po 3. to czy soft od T700i jest w ogóle dostępny w necie xD

Pozdrawiam,
Dizel ;]
IUDU is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 04-12-08, 16:32   #2
KrzychuG
Evil Inside

KrzychuG's Avatar

Model: i9000
Odp: T650i a T700i

T650i - DB2020, T700i - A2/DB3150. To nie bedzie dzialac.
KrzychuG is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 04-12-08, 22:42   #3
IUDU
Bywalec

IUDU's Avatar

Model: SE T650i, ROKR E8
Odp: T650i a T700i

No i właśnie o to mi chodziło.
Nie mogłem znaleźć na jakiej platformie chodzi T700i. Jednak ciekaw jestem czemu zmienili platformę aż tak radykalnie. Cóż, trudno. To może ktoś mi powie co można zrobić z T650i prócz wgrywania nowych, flashowych motywów oraz wrzucenia softa od K770i, co jest idiotyczne? xD no i oczywiście pomijając te kilka patchy, które krzyczą o pomstę do nieba tj. np. "zwiększa zakres ustawienia podświetlenia" itd. ;p
IUDU is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania