Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Aktualności & Ciekawostki > Operatorzy > Archiwum

Archiwum Archiwalne wątki, gdzie rozmowa się zakończyła. Jednak warto tutaj zaglądać

Narzędzia wątku
Old 23-12-08, 16:55   #1
Olek_89
Senior

36i6 problemy na początek

Sprawa wygląda tak. Kupilem sobie wczoraj karte 36i6 za 9 zł (znaczy starter). Biorąc pod uwage ze tego nigdzie w kioskach i salonach prasowych nie mozna dostac, tylko w salonie PLUS'a... Kupilem ją bo do kolezanki mialem zadzwonic, a ze z nia dluzej podyskutowalem wiec stwierdzilem ze lepiej bedzie zaplacic 9 -1,50 na pakiet 24h niz kilkadziesiat zl wydawac z karty Ery.
Kupilem. Wlozylem w domu do telefonu pierwszy zgrzyt. Konto wazne do 7/11/2008... (no mysle sobie kurde kupilem karte i od razu niewazne konto).
Zadzwonilem do BOKu czy tam costam i mowie w czym rzecz, ona ze musze wykonac 1 polaczenie i to moze byc 1 polaczenie. Faktycznie konto wazne miesiąc mam.
Wykupilem pakiet na 24h. Nastepna rzecz.
Jesli ktos chce korzystac z uslugi (chyba) chill bill ( chodzi o te wysluchwanie reklam) musi zarejestrowac sie na stronie. Chyba z 5 razy probowalem sie wczoraj zarejestrowac i ani razu mi sms zwrotny nie przyszedł (o to tez panią z BOK pytalem, to powiedziala ze jakis zastój jest i sms napewno przyjdzie). Dzis wpadlem na to zeby wyłaczyc UMTS w telefonie (mialem ustawione wybieraj automatycznie i mi umts łapie w domu), po ustawieniu na tylko GSM działa o dziwo sms zwrotny przyszedł.(to dziwne jest bo inne smsy przychodza bez problemu, albo po prostu zbieg okolicznosci)

I wlasnie chodzi mi o ten pakiet chill bill
Bo wysluchalem 3 reklam. Przychodzi sms pakiet costam aktywowany.
Ale patrze na koncie dalej ta sama kwota. Ale znalazlem kod *121# wpisuje, hurraa na koncie chill bill mam 1 zł (jeeeee.....) +30 jakichstam i 30 sms jakichstam (xyber mech i fun scan.. cos takiego niewiem co to ale fajnie ze są...)
Mysle sobie poslucham dalej zobacze czy mi druga złotówka wskoczy... Slucham dobrze odpowiedzialem, patrze dalej 1 zl...
Niby pisze ze 10 zl mozna tak miec ale widze ze cos nie tak :P

A i wlasnie mam 2 pytania.
Jak naliczane są te złotówki w tym chill bill i kiedy pieniadze z tego beda wykorzystane. Dopiero jak mi sie skonczy kasa na koncie (zwykle nie konczy mi sie nigdy wiec w moim przypadku to bez sensu ten chill bill, bo zanim mi sie skonczy doladowywuje sobie) Czy mozna tą złotówke z chill billa dopisac do stanu mojego konta w jakichs sposob ?

No przydlugi jest ten post ale mam nadzieje ze wyjasnilem moje wątpliwosci i wszystko w miare klarownie napisalem
Olek_89 is offline  
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 23-12-08, 21:00   #2
YagAA
Banned

YagAA's Avatar

Odp: 36i6 problemy na początek

Przeczytaj regulamin 36i6, tam masz wszystko jasno opisane.
YagAA is offline  

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania