Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > MobileOS > Android

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Old 08-07-11, 15:05   #1
isio
Junior

Model: e770v
Android - pare podstawowych pytań.

Witam.

Zakupiłem sobie dziś motorole defy i mam 1 raz doczynienia z androidem. Od razu zainstalowałem uaktualnienie do wersjii 2.2.

Teraz mam pytanie, jak kto jest z innymi programami? Wiem, że jest market - niektóre programy są darmowe, inne nie.

Czy mogę sciągać programy na komputer i przez komputer instalować je na komórce? Jeśli tak to jaki program mi się do tego przyda.

Czy po podłączeniu komórki do komputera w jakiś sposób można korzystać z podłączonego do niego internetu?

Czy jest jakaś możliwość instalacji płatnych programów? (cracki itp.) Czy aby to było możliwe trzeba ingerować w oprogramowanie - tracimy gwarancje?

Jak skonfigurować telefon tak aby łączył się z internetem tylko wtedy kiedy chce? Tzn internet normalnie jest wyłączony , a jak chcę na mieście sprawdzić repertuar kin to bez problemu go uruchamiam i przeglądam strony www, uruchamia się tak, że inne aplikacje nie ściągają od razu danych... Są jakieś specjalne aplikacje do tego? Da się coś pozmieniać na pozmionie androida. Na razie odznaczyłem menadżer danych > dostarczanie danych > wszystkie połączenia danych. Czy dane w tle też odznaczyc?

Czy jest gdzies polska instrukcja androida? Chodzi mi o jakieś ustawienia, co onzaczają poszcegolne ikonki itp. Mi nie udalo się znaleźć.

Za jakąkolwiek pomoc z góry dzięki.
isio is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 09-07-11, 08:49   #2
Rino
No to lecimy...

Rino's Avatar

Model: Vision
Odp: Android - pare podstawowych pytań.

Nie potrzebujesz dodatkowego programu żeby ściągać programy na komputerze, w telefonie musisz jedynie zaznaczyć w opcjach >> Aplikacje>>Nieznane Źródła.

I wtedy kopiujesz tylko ściągnięte instalki programów na kartę pamięci i instalujesz.

Neta do telefonu możesz udostępnić tylko bezprzewodowo (WiFi) nie słyszałem żeby a androidzie dało się poprzez kabel.

Cytat:
Czy jest jakaś możliwość instalacji płatnych programów?
Tak jest możliwość... kupić je... A nie w pełni legalne sposoby (instalki) znajdziesz na innych forach typu ip-mart.

Co do neta odznacz Dane w tle i Auto synchronizacja w Ustawieniach Kont i synchronizacji. Dodatkowo z Android Market instalujesz APN Droid i włączasz.

Instrukcja do androida? Nie widziałem czegoś takiego... zobacz też link.
Rino is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania