Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Na luzie... > Hydepark > Archiwum

Archiwum Stare i takie tam pozamykane już sprawy. Warto jednak poczytać

Narzędzia wątku
Old 17-08-09, 14:02   #31
ylu
Senior

ylu's Avatar

Model: e75, e52, 8800
Odp: Czym grozi niezapłacenie mandatu ?

a temat ciągnięty nawet przez modów
Old 17-08-09, 14:59   #32
dypek
VIP

dypek's Avatar

Model: I900 VE1
Send a message via ICQ to dypek

vanStypeks pierwszy obrazil yagaa wiec zeby bylo sprawiedliwe tez powinien dostac bana. Ale jak ktos ladnie napisal ze na tym forum sa rowni i rowniejsi.
dypek is offline  
Old 17-08-09, 15:09   #33
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
Napisał dypek Zobacz post
vanStypeks pierwszy obrazil yagaa wiec zeby bylo sprawiedliwe tez powinien dostac bana. Ale jak ktos ladnie napisal ze na tym forum sa rowni i rowniejsi.
To już inna historia, która tutaj wielokrotnie była poruszana, ale to i tak nigdy nic nie daje więc...

Moim zdaniem oboje powinni dostać bana, co nie zmienia faktu ze Yagaa przesadził w odpowiedzi, jednak jej by nie było gdyby nie ban...
Skaktus is offline  
Old 17-08-09, 18:48   #34
baczek
Super Moderator

baczek's Avatar

Model: [email protected] Eclair

afaik to na poczatku YagAA dostal bloka na kilka dni Potem za swoja blyskotliwa odpowiedz bana
baczek is offline  
Old 17-08-09, 19:11   #35
szymin89
Senior

szymin89's Avatar

Model: MPx200/ k750i

Myslę że to nie jest pierwsza wersja tej odzywki. A bana mógł dostać za coś ostrzejszego.
No ale jakby była to pierwsza wersja to za coś takiego to tylko ten co Bana zapodał się skur..ił;]
Old 17-08-09, 19:24   #36
Pawelos-x
Moto Pisacz

Pawelos-x's Avatar

Model: SE Xperia Neo V, LG GT540

Z tego co pamiętam to YagAA miał zbanowane konto przed swoimi postami z innego konta. Jeden zdążyłem przeczytać. Fakt faktem, że użył nieodpowiednich słów, ale zrobił to raczej w swojej obronie. Tak jak napisał dypek, vanStypeks pierwszy zaczął tę "aferę". Ale to pewnie on jest tym równiejszym...
Old 17-08-09, 20:15   #37
dypek
VIP

dypek's Avatar

Od siebie dodam ze bany to jest komu dawac ale na moje raporty z marca to nikt nie raczyl zareagowac
dypek is offline  
Old 17-08-09, 23:07   #38
starostast
MotoManiak

starostast's Avatar

Model: nokia 3310
Send a message via AIM to starostast

Cytat:
Od siebie dodam ze bany to jest komu dawac ale na moje raporty z marca to nikt nie raczyl zareagowac
Nikt nie raczyl odpowiedziec bo sie nikomu sie nie chce na nie reagowac.

Dla mnie to zadna nowosc na forum, dostac bana czy tam ostrzezenie za odpowiedz na hamstwo ze strony modow i ich kolegow...

inna sprawa jest madrosc posta tego jak mu tam babayagaa o tym jak sie wywinac od placenia mandatu, takie tematy na forum o komorkach powinny byc kasowane, raz ze dotycza lamania prawa a po drugie,ze wieja neostrada.

Mod od tego tematu powinien dac sobie sam ostrzezenie, ze dopuszcza takie tematy do dyskusji...

примите меня от здесь
starostast is offline  
Old 18-08-09, 09:31   #39
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Sprawa jest prosta:
Van-powinien dostać ostrzeżenie
Yagaa - powinni mu zdjąć bana i dać ostrzeżenie a post z drugiego konta powinien być zapomniany. Oboje przegięli więc...Ale rączka rękę myje...
Sprzedać forum z całą domeną i po sprawie Kasa jakaś będzie dla właściciela a i może znajdzie się nowy właściciel, który ma jakąś wizję na przyszłość ?

Skaktus is offline  
Old 18-08-09, 09:50   #40
KrzychuG
Evil Inside

KrzychuG's Avatar

Model: i9000

Cytat:
To akurat nieprawda. Przejrzalem raporty z marca i jesli chodzi o kandydata do bana to na spolke z dwiema innymi osobami zglosiles jednego klienta, ktory trudnil sie pisaniem bzdur na akord, aktualnie ma 0 postow i na forum nie zaglada. Pozostale zgloszenia byly typu porzadkowego i wszystkie zostaly w jakis tam sposob rozpatrzone.

Jesli zas chodzi o konkretnie ten temat to coz, osobiscie uwazam, ze Van przesadzil i gdyby nie ban to i zdublowane konto i tak "mily" post ze strony yagii tez by sie nie pojawil. Sprawa pozostaje miedzy nimi. Z drugiej strony sam temat tez nie powinien miec miejsca, ale jako, ze wielokrotnie juz starano sie udowodnic, ze "Hydepark" to miejsce na wszystkie, nawet najwieksze i najglupsze tematy totez ciezko tu ingerowac.
KrzychuG is offline  
Old 18-08-09, 11:05   #41
dypek
VIP

dypek's Avatar

Zwracam honor posty sa pokasowane wczoraj weszlem na jeden z marca z pytaniem jakim programem wgrac muzyke i byl nieskasowany wiec pomyslalem ze i reszta nieskasowana.
dypek is offline  
Old 18-08-09, 11:24   #42
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
Napisał KrzychuG Zobacz post

Jesli zas chodzi o konkretnie ten temat to coz, osobiscie uwazam, ze Van przesadzil i gdyby nie ban to i zdublowane konto i tak "mily" post ze strony yagii tez by sie nie pojawil. Sprawa pozostaje miedzy nimi.
Dlaczego między nimi ? Van pojechał z Yagaa, który odpowiedział więc dostał bana, ale że do Van zaczął,wówczas to sprawa między nimi...Bezsens.

Albo jeden i drugi mają bana, albo to już jest śmieszne... Wychodzi na to że mod przegnie i nic z tego, przegnie user - ban.

Nie zmienia to faktu że Yagaa pojechał z odpowiedzią na najniższym poziomie, jednak ktoś przelał czarę goryczy.

Podpunkt 3 regulaminu forum:

Cytat:
Nie obrażaj użytkowników forum; Nie wyrażaj się w sposób niecenzuralny. W przypadku niewłaściwego zachowania, post zostanie usunięty,a użytkownik otrzyma punkty karne.
Ktoś jako pierwszy go złamał, potem poleciało łamanie ostatniego przykazania:

Cytat:
Zakładanie nowych kont podczas warna/bana (do wyjaśniania takich spraw służy formularz kontaktowy w stopce forum)
Jednak to jest wina tego o czym już pisałem.

Więc jak będzie ? Standardowo ?
Skaktus is offline  
Old 18-08-09, 11:57   #43
KrzychuG
Evil Inside

KrzychuG's Avatar

Cytat:
Napisał Skaktus Zobacz post
Dlaczego między nimi ? Van pojechał z Yagaa, który odpowiedział więc dostał bana, ale że do Van zaczął,wówczas to sprawa między nimi...Bezsens.
Chocby dlatego, ze jako moderator nie mam zamiaru mieszac sie w sprawy innego, upominac go czy banowac profilaktycznie w ramach zachowania rownosci. Jesli sami nie potrafia dojsc do porozumienia to wowczas wkroczyc powinien administrator, ktory jak dobrze wiesz, zaglada tu niezwykle rzadko wiec wracamy do punktu wyjscia. Moze i przykre, ale i prawdziwe.
KrzychuG is offline  
Old 18-08-09, 12:15   #44
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Każdy mod powinien być traktowany na równi z użytkownikami, więc jeśli widać że mod przegina lub sam zaczyna, dlaczego jemu nie dać ostrzeżenia ? Bo:

Cytat:
Chocby dlatego, ze jako moderator nie mam zamiaru mieszac sie w sprawy innego, upominac go czy banowac profilaktycznie w ramach zachowania rownosci.
Czyli standard - trzymamy się w swoim okręgu. Jeden drugiego nie upomina no bo po co się mieszać.

Jakieś immunitety sobie wykupiliście czy co ?

Ostatnio edytowane przez Skaktus : 18-08-09 o 12:19.
Skaktus is offline  
Old 18-08-09, 12:24   #45
tigro
Moderująca Maskotka

tigro's Avatar

Model: HTC Diamond
Send a message via ICQ to tigro Send a message via AIM to tigro Send a message via Yahoo to tigro

Skaktus - ale czego wymagasz? Naszym przełożonym jest każdy z adminów i jeśli ktoś ma dać ostrzeżenie Vanowi czy coś podobnego (co, moim zdaniem, zdecydowanie się należy - na równi ze zdjęciem bana YagAA), to niech robi to admin, który jest bardziej odpowiednim organem dyscyplinującym dla moderatora niż drugi moderator.

To mnie kiedyś spotka :D
Matematyk Roku 2006 Dąbrowa Górnicza, Poliglota Roku 2008 i 2009 Dąbrowa Górnicza, finalista K.P. z j. angielskiego 2008 i laureat 2009 ! :D
tigro is offline  
Old 18-08-09, 13:01   #46
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

W takim razie w swoim gronie wybierzcie zastępcę admina który będzie go reprezentował gdy ten nie ma jak i niech on tutaj zagląda i sprawuje władzę.

Pogadajcie z adminem i skoro on nie może to niech znajdzie się ktoś inny.
Skaktus is offline  
Old 18-08-09, 16:29   #47
EleKtrOmaX
::::::::::::::::::::

EleKtrOmaX's Avatar

Model: Asus P750, Maxx

Dobry spam :P Najciekawsze, że moderatorzy sami nakręcają (Tak, też czuje się winny).
Może i lepiej bo przynajmniej można podyskutować na ciekawe tematy, o których dyskusja normalnie nie miała by miejsca.

@Skaktus - Ostatnio pisałem do @Matraxa. Odpisał, że każdego dnia jest bardzo zajęty i przeprasza za nieobecność. Podkreślił również, że u @Yawora sprawa z brakiem czasu wygląda podobnie. Dał znać, że jak znajdzie czas to wejdzie na forum.

Co do sporu, to podtrzymuje zdanie @Skaktusa, a mianowicie:

Cytat:
Wychodzi na to że mod przegnie i nic z tego, przegnie user - ban.
Nie zmienia to faktu że Yagaa pojechał z odpowiedzią na najniższym poziomie, jednak ktoś przelał czarę goryczy.
Albo trzymamy się przyjętych zasad, albo niech się dzieje samowola, którą mamy okazje obserwować.

Ostatnio edytowane przez EleKtrOmaX : 18-08-09 o 16:34.
EleKtrOmaX is offline  
Old 18-08-09, 16:29   #48
Rino
No to lecimy...

Rino's Avatar

Model: Vision

Cytat:
Napisał Skaktus Zobacz post
W takim razie w swoim gronie wybierzcie zastępcę admina który będzie go reprezentował gdy ten nie ma jak i niech on tutaj zagląda i sprawuje władzę.

Pogadajcie z adminem i skoro on nie może to niech znajdzie się ktoś inny.
Też popieram ten pomysł, widać że moderatorzy coś tam pracują, ale dobrym rozwiązaniem będzie osoba która rozstrzygać będzie takie spory jak ten.
Rino is offline  
Old 18-08-09, 16:49   #49
ProJack
Student Killer

ProJack's Avatar

Model: Honor View 10

Dobrym rozwiazaniem jest kasowanie idiotycznych tematow. Sami chcieliscie miec "Hydepark" i pisac o byle duperelach. Ja nadal stoje na stanowisku, ze "Hydepark" nie oznacza bagna, dlatego sugeruje kasowanie tematow. Bez sluchania biadolenia.
Old 18-08-09, 21:01   #50
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
Napisał ProJack Zobacz post
Ja nadal stoje na stanowisku, ze "Hydepark" nie oznacza bagna
Czyli są jakieś zasady - bez obrażania itp. Ktoś tutaj zaczął nie ?
Skaktus is offline  
Old 18-08-09, 21:16   #51
vanStypeks
Vectra Klub Polska

vanStypeks's Avatar

Model: Samsung Galaxy Note 8

Cytat:
Napisał vanStypeks Zobacz post
za 200zł tyle zachodu?
skur..ić sie tylko za tyle? Kombinować i kombinować tylko nie ponosić konsekwencji swoich czynów.
pozwole siebie zacytować.
To nie był żaden osobisty atak na autora tematu. Gdzie niby go obraziłem?
Jak już, to podsumowałem zachowanie niektórych kombinatorów, których mam dość i w zyciu i na forum.
Chamstwo trzeba tępić.
vanStypeks is offline  
Old 19-08-09, 09:17   #52
KrzychuG
Evil Inside

KrzychuG's Avatar

Nie obraz sie, ale wedlug Ciebie chamstwo to odpowiedz typu

Cytat:
tak to się kolego odzywaj do mamy.
i za to tez dales mu bana. Widac Twoje slowa odebral osobiscie i mu sie nie dziwie. Niech nawet i bedzie, ze to chamstwo, ale zapominasz przy tym, ze to tylko i wylacznie Twoja wina bo go sprowokowales. Jego odpowiedz byla w takim przypadku nadzwyczaj spokojna i na podobnym poziomie co i Twoja, w zadnym razie szczegolnie chamska ani tym bardziej sugerujaca, ze trzeba go wyeliminowac z forum. Przesadziles.
KrzychuG is offline  
Old 19-08-09, 11:47   #53
EleKtrOmaX

EleKtrOmaX's Avatar

Najpierw piszesz:
Cytat:
Napisał vanStypeks Zobacz post
skur..ić sie tylko za tyle?
A później:
Cytat:
Napisał vanStypeks
Chamstwo trzeba tępić.
Rozumiemy, że sam się powinieneś wytępić ?

Cytat:
Napisał vanStypeks
Gdzie niby go obraziłem?
Sugerujesz ze skur...ił się "tylko za tyle".

Według mnie YagAA niesprawiedliwie dostał bana, bo ty pierwszy sprowokowałeś. Nie dziwie się, że później gościowi puściły nerwy. Moderatorzy też mają przestrzegać regulamin. Nie może być takich sytuacji, że moderator stoi ponad prawem niczym dyr. Rydzyk.
EleKtrOmaX is offline  
Old 19-08-09, 13:00   #54
tigro
Moderująca Maskotka

tigro's Avatar

Send a message via ICQ to tigro Send a message via AIM to tigro Send a message via Yahoo to tigro

Kuriozalna sytuacja, bezsensowna decyzja, a van jeszcze udaje, że nic się nie stało i ucina jakiekolwiek dyskusje.

Cytat:
To nie był żaden osobisty atak na autora tematu. Gdzie niby go obraziłem?
A gdzie on obraził Ciebie? No chyba, że teraz już każda riposta względem nas będzie premiowana banem. Tylko mnie uprzedźcie zanim wprowadzimy taką "ustawę", to będę wiedział, że mogę banować większość forum...

Napisałem do MaTraXa, nakreśliłem sytuację, dałem link do tematu. Czy i kiedy zajrzy - to się okaże. Chwilowo musimy poczekać.

Matematyk Roku 2006 Dąbrowa Górnicza, Poliglota Roku 2008 i 2009 Dąbrowa Górnicza, finalista K.P. z j. angielskiego 2008 i laureat 2009 ! :D
tigro is offline  
Old 19-08-09, 16:10   #55
vanStypeks
Vectra Klub Polska

vanStypeks's Avatar

Model: Samsung Galaxy Note 8

Dobra.
Przepraszam jeżeli kogos uraziłem. Może to juz ten wiek, ale jak czyta sie takie tematy, gdzie ludzie kombinują nie baczącz na konsekwencje, to mi sie wzburzyło.
Jak dojdziecie do moich lat to też bedziecie patrzyli na świat inaczej.

Co do bana, to uważam za słuszny. Administracja może moje decyzje zmienić.

Co do równych i równiejszych to nie czuję sie jakiś równiejszy. Administracja jest od oceny pracy modów i jak oni zadecydują, że coś jest nie tak to oni powinni decydować o losach modów. Modzi co najwyzej dyscyplinują zwykłych userów. Ale tak jak pisałem, admini weryfikują nasze działania, wiec dowolki nie ma.

Na forum jestem już kilka lat i różnie bywało, ale prawda jest taka, że gdyby nie modzi, to matrax byłby pełen spamu, "dzieci neo" i innych troli.

Podsumowując przepraszam jeżeli kogos obraziłem a admini juz poczynia odpowiednie kroki co do mnie. A z chamstwem walczyć będę dalej.
W prokuraturze już byłem i czekam na postępowanie.
vanStypeks is offline  
Old 19-08-09, 22:55   #56
brutus
...:::MODULATOR:::..

brutus's Avatar

Model: ZN5 & MILESTONE

Wybaczcie, ale jeszcze dodam coś od siebie, ponieważ temat się rozwinął pod moją nieobecność…

Ban permanentny za założenie nowego konta- jasno i wyraźnie pkt 11. Jeśli poczuł się skrzywdzony nałożeniem chwilowej banicji miał formularz kontaktowy.- to nie podlega dyskusji.

Sama wypowiedz @vanStypeks nie obraża a motywuje do przemyśleń, zaś tekst w którym ktoś wjeżdża Ci na rodzinę niesamowicie mnie drażni… Widziałem tą wypowiedź, sam miałem zamiar dać mu za to bana na kilka dni ale nie chciałem się logować z obcego komputera… Teraz widzę, że trzeba było.

Tygrysku jesteś tak obłudny, że mam ochotę przyłożyć Ci ze sprzączki od paska przez nerki:/ ale dzieci się nie bije…, mam nadzieję, że MaTraX przy okazji doda coś od siebie w Twojej sprawie w której sam udawałeś, że „nic się nie stało i ucinałeś jakiekolwiek dyskusje.” Za co teraz starasz się odegrać na osobach, od których nie zyskałeś zrozumienia…
P.S. YagAA Ci tam słodził a słodził, bronił jak lew, nawet zagłosował…
Old 20-08-09, 08:24   #57
EleKtrOmaX

EleKtrOmaX's Avatar

Cytat:
Napisał brutus Zobacz post
Sama wypowiedz @vanStypeks nie obraża a motywuje
Może codziennie na przywitanie piszmy do siebie:

-Za ile się skur...eś?
- ....
-Tylko za tyle?
- ....

Oczywiście "to nie obraża - to motywuje".
EleKtrOmaX is offline  
Old 20-08-09, 11:20   #58
tigro
Moderująca Maskotka

tigro's Avatar

Cytat:
Tygrysku jesteś tak obłudny, że mam ochotę przyłożyć Ci ze sprzączki od paska przez nerki:/ ale dzieci się nie bije…
Pozwólcie, że tego nie będę komentował...

Cytat:
Za co teraz starasz się odegrać na osobach, od których nie zyskałeś zrozumienia…
Cytat:
P.S. YagAA Ci tam słodził a słodził, bronił jak lew, nawet zagłosował…
No i zobacz - napisałem tutaj, że ban dla niego niesłuszny. Zonk, nagle spiskowa teoria, że chcę uwalić ludzi, którzy byli przeciw mnie upada.

A część o tym, że pytanie o "sku******e się" motywuje była, mam nadzieję, żartem.

tigro is offline  

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania