Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Na luzie... > Hydepark > Archiwum

Archiwum Stare i takie tam pozamykane już sprawy. Warto jednak poczytać

Narzędzia wątku
Old 24-06-08, 18:02   #31
new
Złodziej Fan Boy :)

new's Avatar

Model: SGH I780, N73 oraz E51 :D
Send a message via AIM to new
Odp: Ksiązka IPN o Bolku, a Lech Wałęsa

Cytat:
Napisał Skaktus Zobacz post

Hola hop kolego, nie rozpędziłam się za bardzo ?

TVN jest pro PO
TVP jest pro PIS
Superstacja jedzie jak leci

Jeśli tego nie widzisz to masz klapki na oczach lub jakieś upośledzenie.
Nie należy im ufać tylko poczytać, wysłuchać i przemyśleć. Wyciągać swoje wnioski a nie gadać jak najęty i powtarzać to co oni trują. Jest wyraźnie napisane a to, że masz kłopoty ze zrozumieniem tekstu pisanego to Twój problem. Będziesz chyba musiał maturę oddać jeśli ją masz.TVP1 też się zdarzy, że na PIS jedzie więc albo nie widzisz bo masz klapki na oczach albo masz upośledzenie. Nie jest to telewizja partyjna. TVN jest "czerwona" ale wałęse dobrze męczyła.

Co do rozpędzania to zobacz łaskawie co ludzie wyżej wpiszą. Bądź obiektywny skoro tego wymagasz !
new is offline  
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 24-06-08, 18:18   #32
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

TVP nie oglądam - nie mam co, jak to w TVP a że ostatnio trują o abonamencie to już mnie krew zalewa. Matury nie oddam, nie ma po co.
Old 24-06-08, 18:18   #33
FraNtiC
Szalony MotoManiak

FraNtiC's Avatar

Model: URSUS C-360-3P
Send a message via ICQ to FraNtiC

@new czy mi się wydaje czy PiS jest partią demokratyczną ?
zatem powinni ganic komunizm.... ? racja ?

Wałęsa tworzył demokracje w tym kraju prawda ?

mówiąc prostym językiem (czyli takim jak ... ty wiesz jakim) Kaczorki wyszły spod skrzydełek "S", a teraz oni...... ich WYBORCY, czyli np szanowny Pan o nicku @new, twierdzi że Pan Lech Wałęsa, twórca "S" (z której sie wywodzą bracia K.) jest mend**ą która współpracowała z SB i obowiązkowo należy go ukarać ?

Widzisz w tym sens przyjacielu ?

Cytat:
Napisał new Zobacz post
Winny jest niestety. Wstyd nam teraz przyniesie
Wstyd to nam wystarczajaco przynoszą inni czołowi polityczni bracia...
A gdyby nie Lech to nie wiem czy dzis mógłbyś się cieszć wolnością słowa i obrażać np. premiera (o ile być go miał, zamiast sekretarza KC).

Ostatnio edytowane przez FraNtiC : 24-06-08 o 18:26.
FraNtiC is offline  
Old 24-06-08, 18:26   #34
budziek
Moto Pisacz

budziek's Avatar

Model: v235
Send a message via AIM to budziek

Cytat:
Napisał FraNtiC Zobacz post
Kaczorki wyszły spod skrzydełek "S", a teraz oni...... ich WYBORCY,
(...)
Widzisz w tym sens przyjacielu ?
Przyjacielu a dlaczego uważasz że wyborcy PiS twierdzą, że trzeba Wałęse ukarać?

PS. dla kolegi hardsql Klik

Ostatnio edytowane przez budziek : 24-06-08 o 18:28.
budziek is offline  
Old 24-06-08, 18:28   #35
FraNtiC
Szalony MotoManiak

FraNtiC's Avatar

Model: URSUS C-360-3P
Send a message via ICQ to FraNtiC

Cytat:
Napisał budziek Zobacz post
Przyjacielu a dlaczego uważasz że wyborcy PiS twierdzą, że trzeba Wałęsę ukarać?

Zacytowałem odpowiednią wypowiedz powyżej.
FraNtiC is offline  
Old 24-06-08, 18:35   #36
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Hehe,w sumie dla mnie temat się już skończył...Zaczną się PeOwe i PISowe przepychanki i nic z tego nie wyniknie. Powinno być tak że KAżdy daje swój komentarz bez komentowania poprzednich i następnych po nim komentarzy.
Old 24-06-08, 18:56   #37
Michal B
Sony Freak

Michal B's Avatar

Model: V3,K1,N95,C902

Cytat:
Napisał new Zobacz post
Nie każdemu zależy na tym aby pokazać światu, że jest krętaczem i oszustem.
Czyli idac Twoim tokiem myslenia, sa na Swiecie ludzie badz grupa ludzi, ktorej zalezy na tym aby pokazac Swiatu za sa kretaczami i oszustami ? Tak ?? A moze chciales napisac NIKOMU NIE ZALEZY NA TYM ABY POKAZAC SWIATU ZE JEST KRETACZEM I OSZUSTEM ??

Idzmy dalej,

Cytat:
Napisał new Zobacz post
A co ty chcesz wszystkie przekręty w jeden dzień ujawnić ? Myślisz ty racjonalnie ?
Dokumenty na ktorych opieraj sie autorzy ksiazki sa w archiwach IPN-u od LAT !!! I co nie mozna ich bylo uzyc wczesniej ?? Zabraklo dobrej woli czy moze nie bylo to potrzebne kiedy PiS dzierzyl berlo wladzy ???

Dalej,

W jeden dzien ?? Wiesz kiedy byla lustracja Walesy ?? Ile to juz lat minelo ? Masz pojecie jak wyglada w ogole taki proces ? Sadzac po to co byles laskaw "napisac" jakze kwiecistym i "malo" zapalczywym tonem - watpie ! - To po pierwsze !

Po drugie, krytykujesz ludzi po tym iz wyrabiaja sobie wlasna opinie opierajac sie na srodkach masowego przekazu ewe. na publikacjach ? A Ty w jaki sposob wyrobiles sobie taki poglad ? Z tajnej ulotki PiS-u ? Skad w Tobie przekonanie ze masz racje ? Jak mozna byc tak zaslepionym ? Nie potrafisz odpowiedziec czy tez merytorycznie ustosunkowac sie to zadnej z opini wyrazonych w tym watku, obrazasz ludzi(matura), pienisz sie ze wiekszosc opini jest krytyczna w stosunku do PiS-u I wreszcie, brakuje Ci ELEMENTARNEJ wiedzy z Historii.

Ostatnio edytowane przez Michal B : 24-06-08 o 20:41.
Michal B is offline  
Old 24-06-08, 19:03   #38
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

@Michal B, lepiej się nie unoś na @new bo ci PIS z mocy urzędu odbierze maturę i świadectwo ukończenia podstawówki w ramach zlecenia od new-a
Moim skromnym zdaniem new wyrobił sobie opinię na podstawie TVP1 i Trwam.
Old 24-06-08, 19:48   #39
new

new's Avatar

Cytat:
@Michal B, lepiej się nie unoś na @new bo ci PIS z mocy urzędu odbierze maturę i świadectwo ukończenia podstawówki w ramach zlecenia od new-a
Idąc dalej Twoim mało inteligentnym tokiem myślenia Ty wyrobiłeś na podstawie TV TVN, Gazety Wybiórczej (celowe) oraz innych mediów, które nie są obiektywne a są pod usługami pewnej partii. Podsumowanie: nie masz swojego zdania, jesteś jak marionetka, która robi i plecie to co inni chcą proste.

Odnośnie LW to Michale widać nikomu nie zależało aby Wałęse uwalić. Mieli to w nosie bo przy okazji by powychodziło na światło dzienne więcej faktów
new is offline  
Old 24-06-08, 20:21   #40
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Cytat:
Napisał new Zobacz post
Idąc dalej Twoim mało inteligentnym tokiem myślenia Ty wyrobiłeś na podstawie TV TVN, Gazety Wybiórczej (celowe) oraz innych mediów, które nie są obiektywne a są pod usługami pewnej partii. Podsumowanie: nie masz swojego zdania, jesteś jak marionetka, która robi i plecie to co inni chcą proste.
A ty wyrobiłeś swoje zdanie na podstawie TVP i wiadomościach tam strzelanych. Na podstawie szybkiego dokumentu o kserach...Idąc twoim tokiem myślenia daleko się nie zajdzie, bo jest zatwardziały i zacofany.
Old 24-06-08, 20:28   #41
new

new's Avatar

Cytat:
Ale już raz to pisałeś.
Jak mogę być zacofany skoro idę razem z wiadomościami oraz przedstawionymi dowodami ?

Frantic a czy pis chce go ukarać ? Gdzie tak mówią ? Podaj źródło ? Jedyne co PIS chce to tylko aby nie kłamał i miał odwagę stanąć twarzą w twarz i wyśpiewać wszystko.
new is offline  
Old 24-06-08, 21:36   #42
Michal B
Sony Freak

Michal B's Avatar

Model: V3,K1,N95,C902

Cytat:
Napisał new Zobacz post
Jedyne co PIS chce to tylko aby nie kłamał i miał odwagę stanąć twarzą w twarz i wyśpiewać wszystko.

Ja naprawde nie mam nic przeciwko badaniu historii ludzi, ktorzy mieli/maja wplyw na nasza wiedze o wspolczesnosci czy niedawnej przeszlosci ale na BOGA niech to robia fachowcy a co wazniejsze ludzie BEZSTRONNI !! Jezeli pierwszym recenzentem ksiazki, ktora w owym czasie sie jeszcze nie ukazala jest prof Zybertowicz doradaca pr. Kaczynskiego za jego kadencji a teraz prawa reka jego brata ??? Ten czlowiek jest profesorem SOCJOLOGI i choc posiada mgr z Histori to jest to specjalizacja z archiwistyki !!! Dlaczego takie nazawiska jak prof. Fiszke, Norman Davies czy inni WYBITNI badacze Historii maja zgola odmienne zdane niz klakierstwo plujace na Walese ?? Czy normalnym jest ze PREZYDENT RP, prof prawa jakby nie bylo, nazywa Walese "Bolkiem" i to publicznie !!! A gdzie poszanowanie dla prawa, dla wyroku Sadu dla WLASNEJ przeszlosci !!!
Czy jesli jeden z autorow tej ksiazki byl do nie tak dawna prawa reka Maciarewicza w komisji d/s likwidacji WSI moze byc postrzegany jako bezstronny ?? Dlaczego nikt z nich(autorow) nie zadal sobie trudu POROZMAWIANIA z Walesa na tematy zawarte w ksiazce ?? Przeciez tak nakazuje chociazby zwykla ludzka PRZYZWOITOSC.

Ostatnio edytowane przez Michal B : 24-06-08 o 21:38.
Michal B is offline  
Old 25-06-08, 00:02   #43
Hudye398
MotoManiak

Hudye398's Avatar

Model: Ciągle szukam...

Nie od dziś wiadomo, że Kaczyńscy z Wałęsą się nie lubią. Eskalacja sporu prędzej czy później mogła nastąpić, tylko szkoda, że w tak niekulturalnym stylu. Wszyscy za granicą o nas piszą. W dodatku przeciętny obcokrajowiec, nie wgłębiając się w temat dowie się tylko, że największy polski autorytet współpracował z organami PRL. Przykra sprawa.

Ostatnio edytowane przez Hudye398 : 25-06-08 o 00:20.
Hudye398 is offline  
Old 25-06-08, 00:25   #44
Szwed
Szalony MotoManiak

Cytat:
Napisał budziek Zobacz post
Przyjacielu a dlaczego uważasz że wyborcy PiS twierdzą, że trzeba Wałęse ukarać?

Co to ma być?? Jak czytałem wypowiedzi na tym blogu to przez chwile myślałem że to blog @new. Sorry, ale ten koleś to typowy wielbiciel braci K i nie dziwie się że napisał to co napisał. Ogólnie to ładnie przedstawił na plus naszego kochanego prezydenta. Problem w tym że na moim zdjęciu Lechu kibicuje, nie rozkłada szalika, tylko kibicuje. A że szalik jest odwrotnie...
Ale ok niech będzie że rozkłada. To i tak mu nie pomoże bo jak już rozłożył to wygląda jak by był na mega kacu. Ja wszystko rozumiem, ale po 2 latach prezydentury powinien już nauczyć się jak nie robić z siebie głupka publicznie. Niestety ciągle to robi i kompromituje PL, to mnie najbardziej wkurza. Dla mnie to może na golasa po ulicy łazić, ale niech nie robi tego jako prezydent i nie kompromituje Polski.

Zdjęć nie znalazłem na onecie, interii, nie widziałem ich tez w TVN. Znalazłem je na forum BMW.

Bardzo proszę o zakończenie dyskusji PO vs PiS i wypowiadanie się zgodnie z tematem. Na prawdę nikt nie ma tej książki? Może jakaś babcia kupiła? W TV jak pokazywali to same emeryty po tą książkę stały
Szwed is offline  
Old 25-06-08, 00:33   #45
Hudye398
MotoManiak

Hudye398's Avatar

Model: Ciągle szukam...

Cytat:
Napisał hardsql Zobacz post
Co to ma być?? Jak czytałem wypowiedzi na tym blogu to przez chwile myślałem że to blog @new. Sorry, ale ten koleś to typowy wielbiciel braci K i nie dziwie się że napisał to co napisał. Ogólnie to ładnie przedstawił na plus naszego kochanego prezydenta. Problem w tym że na moim zdjęciu Lechu kibicuje, nie rozkłada szalika, tylko kibicuje. A że szalik jest odwrotnie...
Ale ok niech będzie że rozkłada. To i tak mu nie pomoże bo jak już rozłożył to wygląda jak by był na mega kacu. Ja wszystko rozumiem, ale po 2 latach prezydentury powinien już nauczyć się jak nie robić z siebie głupka publicznie. Niestety ciągle to robi i kompromituje PL, to mnie najbardziej wkurza. Dla mnie to może na golasa po ulicy łazić, ale niech nie robi tego jako prezydent i nie kompromituje Polski.

Zdjęć nie znalazłem na onecie, interii, nie widziałem ich tez w TVN. Znalazłem je na forum BMW.

Bardzo proszę o zakończenie dyskusji PO vs PiS i wypowiadanie się zgodnie z tematem. Na prawdę nikt nie ma tej książki? Może jakaś babcia kupiła? W TV jak pokazywali to same emeryty po tą książkę stały
Złowrogie media ukazują Kaczyńskiego w takim świetle, podczas gdy każda wpadka Tuska jest obracana w niewinne zdarzenie, jak z tym żuciem gumy przy Merkel, czy słowa o zabiciu Howarda Webba.

Edit:
Pierwszy-lepszy i dobry przykład na potwierdzenie moich słów znalazłem dziś na onecie:

http://wiadomosci.onet.pl/1775455,11,1,1,,item.html

W newsie podano, że Kaczyński przekręcił nazwisko Boruc, na Borubar.
Wsłuchałem się dokładnie w wypowiedź, którą skrytykowano:

http://pl.youtube.com/watch?v=J1SzlNVOfoM

I słychać, że Prezydent mówi nie Borubar, tylko "Boruc bardzo". Może niezbyt to dokładnie słychać, a jednak. ITI jest w stanie dopuścić się oszustwa dla taniej sensacji, nawet nie badając dokładnie faktów.
Oczywiście pomijam fakt złego wypowiedzenia imienia i nazwisko Rogera, ale to już inna bajka - tak jak przy wręczaniu Orderu Orła Białego Benhakerowi, głowa państwa nie wykazała się umiejętnościami lingwistycznymi. Spin doktorzy powinni mu zwrócić na to uwagę, żeby później prześmiewczy obserwatorzy nie mieli czego się przyczepić. Takie wytykanie błędów na każdym kroku jest niedorzeczne. Nie uważam, że to dobrze dla wizerunku Prezydenta i Polski zarazem, że tak, a nie inaczej się prezentuje, ale zamiast zająć się poważnymi sprawami, to wszyscy zwracają uwagę na takie pierdoły, a pomijają rzeczy na prawdę ważne. Sondaże są ważne, ale nie najważniejsze i w końcu Tusk też się o tym przekona. Dlatego, pohamujmy się i nie patrzmy tylko na Prezydenta przez pryzmat reportaży takich mediów, jak TVN, czy Onet. Niestety one wciąż dominują w umysłach Polaków.

Ostatnio edytowane przez Hudye398 : 25-06-08 o 01:25.
Hudye398 is offline  
Old 25-06-08, 10:20   #46
jok3r
Bywalec

jok3r's Avatar

Cytat:
Napisał Hudye398 Zobacz post
Takie wytykanie błędów na każdym kroku jest niedorzeczne.
Niedorzeczne jest to że prezydent nie potrafi się wyraźnie wysłowić i nawet jeśli powiedział "boruc bardzo", to powinien powiedzieć to tak wyraźnie żeby wszyscy go zrozumieli.
Nie masz po co bronić kaczki.
Old 25-06-08, 10:31   #47
k.t
Banned

k.t's Avatar

Model: HTC Desire HD
Send a message via Skype™ to k.t

Niedorzeczny to jest, ale ten totalny offtop w tym temacie...

Chcesz dostać w Dropbox dodatkowe 250MB przestrzeni dyskowej skorzystaj z tego linku:
k.t is offline  

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania