Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Na luzie... > Hydepark > Archiwum

Archiwum Stare i takie tam pozamykane już sprawy. Warto jednak poczytać

Narzędzia wątku
Old 20-08-09, 11:39   #1
wislak
Junior

wislak's Avatar

Model: ...
Send a message via AIM to wislak
Sąd grodzki

Witam! Miałem ostatnio taką sytuacje: piłem alkohol w msc publicznym. Gdy pojawił sie radiowóz zacząłem uciekać. Złapali mnie. PO przyjezdzie na komende musiałem dmuchac w alkomat (było troche ponad 1promil)i zaczeli mi wymieniac za co dostane mandat. A więc: picie w miejscu publicznym, brak okazania dokumentów i rzekomo obraza policjanta. Dlatego nie przyjąlem mandatu i skierowano sprawe do sądu grodzkiego. I mam pytanie odnosnie kary: czy kara pienieżna będzie jakaś kosmiczna czy tylko za rzeczy które zrobiłem + koszta sądowe?
wislak is offline  
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 20-08-09, 15:45   #2
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Odp: Sąd grodzki

Musisz poszperać po prawie itp. Jak przegrasz albo dostaniesz jakąś tam grzywnę, albo uznają cie za winnego, dostaniesz koszty sądowe (mogą wynieść ok 1000 zł) i do tego karę.

Dlatego postąpiłeś uciekając jak rozwydrzony gimnazjalista. Tak to być dostał mandat 50 czy to 100 zł za picie i tyle.
Skaktus is offline  
Old 20-08-09, 20:22   #3
FraNtiC
Szalony MotoManiak

FraNtiC's Avatar

Model: URSUS C-360-3P
Send a message via ICQ to FraNtiC

Cytat:
There is 2 soft-deleted posts. Scan the brief list.
To jest dopiero dowcip.

Czyżby w powyższych postach były jakieś "motywujące" posty w kierunku osoby zakładającej temat ?
Na forum, na którym zgłasza się skradzione telefony, tępi oszustów z allego itp. daje się wsparcie komuś kto świadomie złamał prawo i teraz szuka "dobrego wujka" ?

Odpowiem Tobie @wislak. Zapłacisz tyle na ile Cię wycenia. A ile to się dowiesz w sądzie grodzkim, a nie na matrax.net.

BTW. nigdy nie zapłaciłem mandatu za picie % w miejscach pulb. zawsze było tylko zwykłe spisanie. Czlyi..... ładnie wtopiłeś kolego NIc, tylko się śmiać
FraNtiC is offline  
Old 20-08-09, 21:17   #4
szymin89
Senior

szymin89's Avatar

Model: MPx200/ k750i

Cytat:
BTW. nigdy nie zapłaciłem mandatu za picie % w miejscach pulb. zawsze było tylko zwykłe spisanie. Czlyi..... ładnie wtopiłeś kolego NIc, tylko się śmiać
No to miałeś szczęście. U mnie zazwyczaj kończy się na mandacie 100zł albo 50 za zaśmiecanie i to na pół z kolegą ewentualnie jak policjant jest spoko to tylko spisze i po sprawie.

Co do koszt sprawy to możesz wnieść podanie o umozenie kosztów bo Cie nie stać.
Old 21-08-09, 10:30   #5
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

Można wnieść o umorzenie, ale jeśli koleś był już notowany to może to mu nic nie dać. Dodatkowo po takim incydencie mogą zdjąć mu zawiasy na poprzednie kary i wtedy będzie klocek

Moim zdaniem - nawarzył sobie piwa ? To niech pije
Skaktus is offline  
Old 28-08-09, 12:38   #6
wislak
Junior

wislak's Avatar

Model: ...
Send a message via AIM to wislak

No! szybko i sprawnie poszło 300zł kary + 80zł koszta sadowe dzieki za odp;] pozdro!

Jazda jazda jazda Biała Gwiazda!!
wislak is offline  

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania