Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Na luzie... > Hydepark

Hydepark Rozmowy nie na temat.. Dyskusje o wszystkim i niczym...

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Old 06-07-06, 21:23   #31
PlaMa
zombie...

PlaMa's Avatar

Model: SAMSUNG® Spica
Odp: Pamiętacie "stare" czasy?

Ja pamietam jak serwis/forum było jeszcz takie dziwne i zielone
W ogóle matraxowi należy się warn za to, że nie robi backupów albo przynajmniej screenów jak wyglądało niegdyś nasze forum
Old 06-07-06, 21:26   #32
tigro
Moderująca Maskotka

tigro's Avatar

Model: HTC Diamond
Send a message via ICQ to tigro Send a message via AIM to tigro Send a message via Yahoo to tigro

Cytat:
Napisał PlaMa
W ogóle matraxowi należy się warn za to, że nie robi backupów albo przynajmniej screenów jak wyglądało niegdyś nasze forum
Ja mam skrina forum na IPB, ja mam! Jaaa, jaa! xD

To mnie kiedyś spotka :D
Matematyk Roku 2006 Dąbrowa Górnicza, Poliglota Roku 2008 i 2009 Dąbrowa Górnicza, finalista K.P. z j. angielskiego 2008 i laureat 2009 ! :D
tigro is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 06-07-06, 21:29   #33
Marcin
VIP

Model: iPhone 4s

Cytat:
Napisał tigro
Ja mam skrina forum na IPB, ja mam! Jaaa, jaa! xD
To nie chwal się, tylko wrzucaj tutaj ;-)

@Szakal, hehe. Moja przygoda z forum również się rozpoczęła przez motke A835

Ostatnio edytowane przez Marcin : 06-07-06 o 21:50.
Marcin is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 06-07-06, 21:34   #34
MaTraX
Pull the string!

MaTraX's Avatar

Model: T720i & V600 & A925
Send a message via ICQ to MaTraX

proszę: http://web.archive.org/web/*/http://matrax.net/forum

MaTraX.NET
Motto: Jedna żyletka...jedna żyła...jedno życie...jedna chwila...
MaTraX is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 06-07-06, 21:46   #35
Szakal
VIP

Szakal's Avatar

Model: Komórkowy ;)

Mi juz stuknelo 2 lata i 2 miechy
Wszystko zaczelo sie od kupna A835 (wtedy bagatela ponad 1000 zl).
Uzytkownika ktorego pamietam od dnia zarejestrowania to luker001 - takze kupil sobie wtedy A835

Co do sytuacji/rzeczy ktore utkwily mi w pamieci?

1) Kiedys zapodalem fotke kaczuchy (zabawki) i nasmiewalismy sie z innymi, ze to rodzina Kaczy

2) Pamietam jak Pecel sie zarejestrowal na forum - tona offtopow i zbednych postow (teraz jednak trzeba przyznac, ze zna sie na rzeczy).

3) Tak jak wyzej (pkt.2) w tym samym przypadku - Tigro - lecz to mu pozostalo do teraz - offtopy, offtopy i jeszcze raz offtopy

4) Pamietam jak dostalem moda w dziale "Siemens" - pozniej niestety z niego zrezygnowalem i mialem przerwe na forum ok. 6 miesiecy.

5) Tak jak ktos wyzej napisal - stworzenie PL langa przez Pecela i Szczepano.

6) Problemy z niedzialajacym forum (brak miejsca na jakimkolwiek serwerze) - trwalo to chyba ponad tydzien.

I jeszcze pewnie wiele wiele rzeczy, ktore juz zapomnialem
Old 06-07-06, 23:28   #36
kocuwa
Banned

kocuwa's Avatar

Model: Spv M3000, N81 8GB, 3110c
Send a message via AIM to kocuwa

A ja tu jestem niecaly roczek i mlodziutkie ze mnie szczenie :]

Patrze na Was, na wasze daty kiedy dolaczyliscie i zaczynam myslec o tym jakby zarobic na Was dziadki... MAsci na hemoroidy, moze jakas umowa z domem pogrzebowym...

A tak na powaznie to ja nic nie pamietam, nic sie nie dzialo a jak dzialo to dla mnie wszystko bylo tak samo wazne. Przeszedlem tu po kupnie mojej starej A925 a siedze tylko z sentymentu bo telefon jest juz nie pasujacy do forum
kocuwa is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 07-07-06, 00:05   #37
karpin
warjot ;p

Model: 6300i

ładne ładne macie te wspomnienia....
ja pamietam dzien w ktorym sie zarejestrowalem, bylo tak miło dostalem maila od administracji ze dziekuja mi ze sie zarestrowali bo oni na mnie czekali własnie i jestem spełnieniem ich marzen bueheh ok to była fantazja
- pamietam jak otwieralem tematy nie w tych działach albo zle nazywałem i dostawałem opieprz hyhy ale potem sie nauczylem ;p
- kolege FreaKyGuy'a pamietam jak mi pomagal na poczatku z moja mpx200 - pozdro
- gdy czesto forum nie dzialało, a ja tak tęskniłem
- gdy wpłacilem pięniżaki na forum, czulem sie taki dowartosciowany - nie wiem dlaczego ....
- wogóle pamietma wiele rzeczy ale te najbardziej .... milo jest tak powspominac

pzodrawiam

Pumping Iron..

karpin is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 10-07-06, 23:11   #38
$ROGAL$
Teleelemele ;p

$ROGAL$'s Avatar

Model: MDA Vario + Samsung OMNIA

Hehe ale rozkminka :]
Ja jestem tu na forum juz prawie 1,5roku Trafilem tu dzieki allego (jeden z dobrodusznych allegrowiczow, nie mogac juz patrzec na sprzedawanie poradnikow dotyczasych zmiany softu, instalacji gier itp w /\/\otorolo a92x - na nia sie wlasnie uwczesnie napalilem i dosc szybko zakupilem i jestem z nia po dzis dzien - wystawil aukcje za 1zl z linkiem do forum MaTraXa i informacja, ze wszelkie poradniki znajda wlasnie tu i to za free) :]

Co zapamietalem? Ojj baaardzo wiele. Kilka przykladowych rzeczy:
- pomoc ze strony userow i zbiorka $ na telefon dla mnie (po kradziezy a920) - szczegolne dzieki for @Syntax oraz @MaTraX, ale wszystkim naleza sie podziekowania, za tak szlachetny gest. Dzieki jeszcze raz
- pierwsze flashowanie z uzyciem PST i ten pot na czole przez cale 7min procesu flashowania (a920)
- radocha jak dostalem automatycznie status VIP'a po przekroczeniu 300 postow , nastepnie odebranie mi tego statusu ...i wreszcie zasluzenie sobie (mam nadzieje ) na VIP'a :]
- matraxowa hybryda (czyli zmodyfikowany soft do a92x) najpierw tylko z dodana opcja odbierania MMS'ow, a juz najstepnie z codzienna dawka nowych modyfikacji
- "promocja" na GPRS w Heyah
- zbiorka na serwer i kilkukrotne przeprowadzki, az wreszcie z nieba spadl OVH.PL, ktoremu z miejsca jeszcze raz dziekuje :]
- bylo jeszcze pare nieprzyjemnych sytuacji (ban dla @Untaztood'a, walek zrobiony przez @Milka, nieszczesna E1000 bodajze @wodza ... i wiele innych), ale o tym lepiej nierozpamietywac

Co do avatarow, to nic moim zdaniem nie pobije "bylego" ...avatara @MaEstra:

...a tak wogole to powiem wam, ze jestem uzalezniony od tego forum! Tylko w okresie wakacyjnym potrafie sie bez niego obyc, ale niejako jest to wymuszone, bo przez 98% czasu w ciagu wakacji mnie niema, a tam gdzie jestem tylko GPRS ratuje

Ostatnio edytowane przez $ROGAL$ : 10-07-06 o 23:15.
$ROGAL$ is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 11-07-06, 00:16   #39
ragnar
Bywalec

Ja jestem na forum od ponad roku zarejestrowałem się tutaj mając w dłoniach przebojowego jak na tamte "lata" Neca e616v, poprostu wpisałęm w przeglądarke adres strony www.e616v.prv.pl i znalazłem Matraxa , od tej pory przez moje dłonie m. in. po przez forum przeszło ponad 50 telefonów, mam 12 pkt. na bialej liscie ale liczac niektore transakcje przed jej wprowadzeniem to kolo 30 by sie znalazlo :P, najbardziej utkwiły mi w pamięci styuacje:
-Ban dla milka
-Moja transakcja z @różową chmurką kiedy to zamieniłem się z nim na Motke A 925 pozniej motka poszla do cześka pózniej do Aiona później do kolegi Rogala a poźniej bodajze znow wrocila do uzytkownika Matraxa
-Moja transakcja z Szakalem (ale się wtedy nakombinowalismy
W kazdym razie ciesze sie ze jestem uzytkownikiem tego forum
Old 11-07-06, 00:23   #40
$ROGAL$
Teleelemele ;p

$ROGAL$'s Avatar

Model: MDA Vario + Samsung OMNIA

Cytat:
Napisał ragnar
-Moja transakcja z @różową chmurką kiedy to zamieniłem się z nim na Motke A 925 pozniej motka poszla do cześka pózniej do Aiona później do kolegi Rogala a poźniej bodajze znow wrocila do uzytkownika Matraxa
Ta a-dziewięćset-dwudziestka-piątka poszla do mojego kumpla i jest u niego do dzis :] I jest to rowniez user tego forum, jednak user "bierny" i dosc rzadko tu zagladajacy.

Przypomnial mi sie jeszcze prima aprilis w zeszlym roku w dziale Axxx (zapraszam do wyszukiwarki, ale niestety czesc fotek moze juz nie dzialac ) i ogolnie wyczyny naszego forumowego wieszcza @fabrykanet'a (za tym tesknie najbardziej)
Old 11-07-06, 11:06   #41
ProJack
Student Killer

ProJack's Avatar

Model: Moto G4 Plus (Dual)

Ja pamietam stare dobre czasy, jak nie bylo tak wielu analfabetow na forum... No, ale spoko...

Poza tym zastanawialem sie czy pamietam pierwszego przyznanego bana. Niestety nie pamietam. A mowi, ze sie taki wazny jest ten pierwszy raz...

Moda dostalem z zaskoczenia. Pewnego dnia wchodze na forum, a tu nowe mozliwosci. MaT przyznal mi go nagle i bez zastanowienia. Nie wiedzial chlop co robi...
Old 11-07-06, 15:42   #42
Kater
Bywalec

Kater's Avatar

Model: HTC Magic

Jak dziś pamiętam pierwsze zmagania z V500... PST, seemy, antenki itp... Masakra była, a ile jestem na forum to widac Postów mam mało, wiem
Kater is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 11-07-06, 17:24   #43
Maciej
znak pokoju

Maciej's Avatar

Model: Samsung B2100
Send a message via AIM to Maciej Send a message via Skype™ to Maciej

a mi nic nie przychodzi na myśl, no może te turnieje bilardowe. Całkiem fajnym pomysłem były.
Maciej is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 11-07-06, 17:41   #44
Oxis
Bywalec

Oxis's Avatar

Model: W800i,W710i,D600,6103 etc
Send a message via AIM to Oxis

a ja mam pytanie dlaczego z czasem zniknęło kilka działów np. pręgież ??
Oxis is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 11-07-06, 17:57   #45
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

hehe.jakbym czytał jakiegoś harlekina itp

sam tutaj trafiłem przypadkiem, dostałem już 2 bany (ostatni nie wiem za co, pewnie jak coś jak u @ProJack z modem ) a link do forum znalazłem jak kupiłem c975 za kupe kasy i nie wiedziałem czym wrzucić fotki na fona iz fona...
Old 11-07-06, 21:31   #46
PlaMa
zombie...

PlaMa's Avatar

Model: SAMSUNG® Spica

Cytat:
Napisał Oxis
a ja mam pytanie dlaczego z czasem zniknęło kilka działów np. pręgież ??
Oxis... jezu nie wyciągaj tego tematu (w sensie czemu znikneło to i tamto )
Bo tak miało być! Ewolucja itp.

pozdrawiam.
PlaMa
Old 14-07-06, 23:40   #47
KuK
Moto Pisacz

KuK's Avatar

Model: spv c600 ołł jee :]
Send a message via AIM to KuK

Cytat:
Napisał AION
Jedno jest pewne: mam jakieś doświadczenie z forami internetowymi i tylko na Matraxie jest swoista atmosfera wirtualnej rodziny, chęci pomocy sobię nawzajem ( nawet w sprawach niezwiązanych z tematyką komórek ), oraz podejście do użytkowników w osobliwy sposób ( z sympatią czy też nie ).
Ehh dlatego jestem na tym forum po dziś dzień...
Moja przygoda z tym forum zaczęła się przypadkowo. Kiedyś szukałem różnych informacji o telefonach i tak jakoś przypadkiem trafiłem na matraxa (bodajze szukałem info o motce e398). Przez bardzo długi czas byłem biernym użytkownikiem jednakże czesto odwiedzałem forum. Następnie kilka postów raz na jakiś czas i tak to się powoli rozkręcało, aż do dziś Póstów za wiele nie mam, ale ma też na to wpływ fakt, że jak już to staram się pisać na temat a dział HP nie jest szczególnie przeze mnie oblegany . Pamiętam jak pewien użytkownik (nie pamiętam który) zarejestrował się gdy miałem ok 30 postów i w ciągu miesiąca on nastukał ich ponad 100 (pamiętam, ze co weszłem do działu "co wybrać" to w każdym topicu były jego wypowiedzi).
To były czasy... ale jedno jest pewne, atmosfera jest tu jak na żadnym innym forum, już od bardzo dawno mój czas spędzony na komputerze to w 90% studiowanie forum (a wygląda to tak że wracam do domu i pierwsze strony które uruchamiam to matrax, poczta, ewentualnie allegro hehe) i narazie tak pozostanie i oby jak najdłużej. Bywam też od pewnego czasu na pdaclub (póki co raczej jako bierny użytkownik) i tam społeczność wydaje mi się troche mniej przyjazna i bardziej arogancka (za to właśnie kocham matraxa).
W ogóle dzięki temu forum bardziej zacząłem interesować się tematyką GSM (teraz czasami jak ide ulica to rozpoznaje sobie modele telefonów osób które akórat rozmawiają/bawią się swoim fonem ). Jestem bardzo szczęśliwy, że istnieje takie forum i pomimo, że nie jestem jeszcze dobrze rozpoznawanym i kojarzonym userem jak niektórzy koledzy, to mam zamiar zacząć się bardziej angażować
Ale się rozkleiłem... wybaczcie...
KuK is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 15-07-06, 10:37   #48
repa
Bywalec

repa's Avatar

Dołączyłem na forum jak dostałem w rece v300 po dzis dzien mam ten telefon i wsystko piknie gro, a i z tego co sobie przypominam inaczej forum wyglądało...
repa is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 15-07-06, 19:02   #49
Wasil
Bywalec

Wasil's Avatar

Model: K800i
Send a message via ICQ to Wasil

mi sie jeszcze przypomniało jak bodajże od @motonick chciał abym zajmował się plikownią(stare dawne czasy)ale niestety zrezygnowałem bo za dużo było z tym roboty...

ps.kiedyś forum było fajniejsze ale to tylko moje zdanie
Wasil is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 15-07-06, 19:07   #50
MaTraX
Pull the string!

MaTraX's Avatar

Model: T720i & V600 & A925
Send a message via ICQ to MaTraX

Z "fajniejszym forum" zgadzam się, ale to glównie się zmienia przez ilość osób. Tzn. popularność jeśli można to tak okreslic ma swoją cenę. Kiedy forum jest mniejsze, więcej ludzi zna się nawzajem, bardziej się szanuja itd. jest większy porzadek. Kiedy jest większe, ludzie sa sobie dalsi no i tym samym atmosfera nieco inna jest już. Akle koniec końców chyba nie jest tak źle

MaTraX.NET
Motto: Jedna żyletka...jedna żyła...jedno życie...jedna chwila...

Ostatnio edytowane przez MaTraX : 15-07-06 o 19:25.
MaTraX is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 15-07-06, 19:11   #51
Wasil
Bywalec

Wasil's Avatar

@MaTraX bardzo dobrze powiedziane.starsi stażem znają się lepiej i mają do siebie szacunek.teraz większość userów pisze bezsensowne powtarzające się posty.w tamtych czsach takie zjawiska niebyło.
Old 18-07-06, 21:23   #52
Fahtrin
Senior

Fahtrin's Avatar

Send a message via AIM to Fahtrin

Hehe... właśnie przypomniałem sobie gościa, który we wszystkich działach zakładał tematy w którym pisał, żeby ktos pożyczył mu kasę na kartę do telefonu Byłem wtedy na forum i widziałem jak tematy się pojawiały 8)
Old 20-07-06, 22:23   #53
kancgab
Szalony MotoManiak

kancgab's Avatar

Model: V500&V220&Axim_x30
Send a message via AIM to kancgab

Ja najbardziej pamietam caly rytual flashowania a925... Masakra, do tej pory jak widze ikonke PST to sie zaczynam pocic ;D
Old 20-07-06, 22:39   #54
czuczu
Bywalec

Model: omnia 8gb + 8gb + SHE9501
Send a message via AIM to czuczu

Moja przygoda z matraxem zaczeła sie z 2 lata temu i wtedy byłem w posiadanie motorolki t720 nawet wysyłałem ja do Pierzaka na fleshowanie jak mi popsuła dobre stare czasy
czuczu is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 21-07-06, 09:29   #55
Wasil
Bywalec

Wasil's Avatar

mnie sie przypomniało Jak @MaTraX wygrał swoją V600 w konkursie Plusa.Wszyscy wtedy mu jej zazdrościli:P
Old 21-07-06, 13:33   #56
fabrykanet
Banditos

fabrykanet's Avatar

Model: Iphone, Artemis

Taaak dawne czasy.
Pamiętam jak dziś.
Palące popołudnie, ciemnymi uliczkami Neapolu snuli się trzej groźni banditos:
don Condon Fabrykanet nerwowo poprawiający spadającą na plecy od potu i kurzu rudą treskę,
Her Kasparr jak zwykle nie dbający o szczegóły w niedopiętej halce z przyklejonym poniżej tyłka, ale jeszcze nad koronką - okrągłym lizakiem którego szuka od tygodnia.
No i Brodway - tak, stary poczciwy Brodway. Znawca mody (w końcu to szwagier wujka od strony stryja którego kolega znał kuzynkę sprzedawczyni kabaczków z Mediolanu od której pożyczał pompkę do roweru fryzjer samego Tiffaniego!), właściciel ostatniego na wyspie groszkowego pokrowca - kiedyś miękko leżącego na syrenie bosto kość słoniowa, dziś po delikatnej przeróbce krawieckiej uwydatniający ciekawe kształty swojego właściciela.
Ci trzej - prawie nie rzucający się w oczy banditos, trzęśli całą murzyńską dzielnicą Matraxa.

Nie bał się ich tylko - zawsze zadbany, zawsze w czapeczce z kolorowym wiatraczkiem chłodzonym wodą, zawsze czesany w modną fale, pachnący odświeżaczem do ust i czosnkowym muchozolem, boski łamacz kobiecych serc i obcasów w tańcu Eross Untaztood.
Ale ta brawura miała swoje straszne strony. Łykał piguły, wciskał czopki, wciągał dym topiącego się plastiku starych telefonów, prawie w ogóle nie spał przygryzając laptopa uczepionego przy szyi na stalowej lince w strachu przed murzynami i wieśniakami prowincji.

Słońce prażyło niemiłosiernie gdy nagle ci trzej bezwzględni macho, przestali trzymać ślinę, przestali kontrolować czynności fizjologiczne.
Co aż tak sponiewierało naszych Neapolitańskich chłopaków na skrzyżowaniu ulic Sanata Lucia i Castel dell'Ovo. Tak, to była ona, bellaragaza w prześwitującym kombinezonie spawacza, rudowłosa Majka.
Pragnęli zatrzymać tę ulotną chwilę, ale to wszystko działo się za szybko. Ta piękna bogini sexu i łez przemknęła ulicą w tłumanach kurzu ciągnięta na smyczy po asfalcie przez swoje cztery wietnamskie kotki zrośnięte przyrodzeniem z peruwiańskim jamnikiem krzyżówką z owcą betty biegnącymi za szalonym listonoszem już bez spodni i innych męskich akcentów młodym wysportowanym Polkiem.

Czas sączył się beztrosko, ptaki ćwierkając wesoło srały na palta naszych trzech bohateiros, ale ratusz był coraz bliżej. To tam czekał na nich burmistrz Mrider z brudną robotą, sałatką warzywną, beczką wyśmienitego piwa i zatkanym pisuarem.

W drzwiach przywitał ich - za pozwoleniem mamy za dobre stopnie - zawsze czujny jak pies podwójny, dzierżący w dłoniach sześciostrzałowe jajo-psikawkę przyczajony Tigro. Plan brudnej roboty był prosty, i niekompletny (brakło kolorowych kredek), a nakreślił go mózg mafii sam PUKEROS.
I chodź nikt nie rozumiał o czym mówił i co tam nabazgrał wszyscy znali miejsce wymiany chińskich przechodzonych klapek na kilogramy nowych dragów gwarantującym omamy w postaci kolorowych ikonek ILEARA i wizji języka polskiego w a920 prosto od Mediolańskiego handlarza nawozem sztucznym tajemniczego MROSSA.

fotka zrobiona przez paparazzi MaTrAxA szybkim aparatem Zorki

Trzej groźni banditos i burmistrz obmyślają plan.

Potrzebna była już tylko broń. Zaskrzypiały drzwi. Na chwiejnych nogach, w żółtej tajniackiej podomce stanął... Yawor.
Przedłużającą się ciszę przerwał wysokim tonem głosu ROGAL'S prawa stopa samego burmistrza:
- Yawor, boszesz tym mój, znowu zapiłeś!- to my tu na hybrydę czekamy - ciągnął dalej - a Ty k... ululany
Yawor nie chcąc być dłużny walnął ni z gruchy ni z pietruchy: Sichoooo!!! Siszaaaa kuszszsza stopa! Mam jooooom! Zaaarrrrra bedzie! ememesy bedooom! Wszzszszystko bedzie! Tylko mnie szszszkurna kochaj...
NIe zdążył dokończyć gdy na stole pojawiła się kaszanka i gorzała. Wpadło jeszcze kliku chłopaków z sąsiedztwa w samej bieliźnie - Kancgab, Syntax, sLoP, Sysio, PlaMa, ProJack, boss87, Kater, Heban, Grześ, dexter, j4ru, hess, bigstach, Milk, Szakal, i inni. Pierzak przyniósł gitarę i flet poprzeczny, Pecel wypieki domowe i środki przeciw biegunce. Wszyscy trzymaliśmy się za ręce śpiewając i tańcząc w kółeczku. Śmiechom i pląsom nie było końca.
Taki był kiedyś MATRAX.

Pozdrawiam, kiedyś poeta dziś ojciec dyrektor fabrykanet

Ostatnio edytowane przez fabrykanet : 21-07-06 o 13:46.
fabrykanet is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 21-07-06, 13:51   #57
Wasil
Bywalec

Wasil's Avatar

@fabrykanet-rozwaliłeś mnie tą opowieścią.......
historia: nic dodać,nic ująć
Old 21-07-06, 14:00   #58
slayer
Senior

slayer's Avatar

Model: Galaxy S II

Cytat:
Napisał Wasil
@fabrykanet-rozwaliłeś mnie tą opowieścią.......
historia: nic dodać,nic ująć
Święte słowa... @fabrykanet przypominasz mi mojego kuzyna on też na poczekaniu potrafi wymyślić takie fajne i śmieszne a zarazem trzymające się kupy opowiastki Super
PS. I jak tu nie kochać tego forum?

Ostatnio edytowane przez slayer : 21-07-06 o 14:03.
slayer is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 21-07-06, 14:29   #59
kancgab
Szalony MotoManiak

kancgab's Avatar

Model: V500&V220&Axim_x30
Send a message via AIM to kancgab

Cytat:
Napisał fabrykanet
Nie bał się ich tylko - zawsze zadbany, zawsze w czapeczce z kolorowym wiatraczkiem chłodzonym wodą, zawsze czesany w modną fale, pachnący odświeżaczem do ust i czosnkowym muchozolem, boski łamacz kobiecych serc i obcasów w tańcu Eross Untaztood.
Ale ta brawura miała swoje straszne strony. Łykał piguły, wciskał czopki, wciągał dym topiącego się plastiku starych telefonów, prawie w ogóle nie spał przygryzając laptopa uczepionego przy szyi na stalowej lince w strachu przed murzynami i wieśniakami prowincji.
W tym momencie niewiele brakowalo a spadlbym z krzesla
Super
Old 22-07-06, 00:38   #60
Skaktus
Banned

Skaktus's Avatar

hehe,a dlaczego mnie nie ma na liście przecież się produkuje ile moge...choć już uwalać motek mi się nie chce... hehe

a i jeszcze prosze o kolejny odcinek telenowelki

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania