Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Telefony > Motorola > Seria T72x(i) > Archiwum

Archiwum Archiwalne wątki, gdzie rozmowa się zakończyła. Jednak warto tutaj zaglądać

Narzędzia wątku
Old 05-10-03, 21:21   #1
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

Model: T72x(i), SPV 3000
Send a message via ICQ to Pierzak
nie flesh-ujcie motoroli t722i

wiem od fachowcow ze nieda sie fleszowac motki T722i.
Ja oddalem swoja do serwisu.Zmieniony jest procesor i ten program ,ktory jest u nas niepotrafi tego zrobic.To co przekazuje slyszalem od goscia ktory tymi sprawami sie zajmuje.

--
kwzb
Old 05-10-03, 21:21   #2
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

przeciez juz to dawno mowilem ale wszyscy mnie ignorowali tutaj!!!!glownie fachowiec od fleszowania heheh

--
maax
Old 05-10-03, 21:21   #3
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

maaxiu, nie mów tak, skoro nie potrafiłeś albo przeoczyłeś wyjasnienie, które podał zbyszek, to nie moja wina, cały czas tylko pisałeś o wersjach flasha i zwieraniu kabelków, ani słowem o innym procesorze
a swoja droga co ma piernik do witraka (procesor do softu....)
I nigdy nie pisałem o flashowaniu 722i!!!!
Old 05-10-03, 21:21   #4
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

...nie kucić siem chociaż swoją drogą to fakt, że w komputerze procek nie ma nic do oprogramowania, ale fonik to nie komp, ale procek to procek... zgubiłem się...

--
.:: MaTraX.NETwork ::.
Old 05-10-03, 21:22   #5
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

hehe... ja juz nie zliczę ile razy siem pogubiłem
Old 05-10-03, 21:22   #6
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

Wiecie co wam powiem
Zgadzam sie z przedmowcami odnosnie tego , ze procek to procek - ewentualne problemy moze sprawiac mss 3.2.3 - mysle, ze problemow nie sprawi natomiast mss3.5.0 i odpowiednie flash-e, narazie mss 3.5.0 jest dostepny na stronie Victor-a - niestety za 500 bagsow.....poczekamy, az sie zrobi free i wtedy sie zobaczy.

--
ghost
Old 05-10-03, 21:22   #7
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

A może ktoś by miał dostęp zanim się zrobi free?

--
Old 05-10-03, 21:22   #8
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

tak tylko ja pisalem maila do tych chlopakow z czech bo to oni pierwsi downgradowali 720i>720 i chyba jak fachowiec od gsm napisze ze sie nie da wlacznier nawet z zepsuciem calkowitym sluchawki to dla mnie to bylo jasne ja za raz to mowilem ale upierales sie i juz jeden gosc w serwisie ups a szkoda prawda

--
maax
Old 05-10-03, 21:23   #9
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

to idzie zrobic pierwszym lepszym 3.2.3 albo 3.4.1 ale do 722i musi byc odpowiedni flesh powyzej 5.40 a ja takiego jeszcze nigdzie nie widzialem choc mam 5 plyt wictora tego tam nie ma bez flesha powyzej 5.40 podobno 722 niewstanie

--
maax
Old 05-10-03, 21:23   #10
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

maax990 - takie pytanko - ile byś chciał za ten zestaw płytek? Można by conieco z nich do dowaload dać, a w całości umieścić w sklepiku

--
Old 05-10-03, 21:23   #11
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

matrax podaj adres wysle ci zadarmo ty masz zaw2sze wieksza stycznosc z uzytkownikami i mozesz im pomagac miejac te fleshe i programiki z tych plyt

--
maax
Old 05-10-03, 21:23   #12
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

Już podaję - na priv będziesz miał ok?

--
Old 05-10-03, 21:24   #13
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

Koledzy ja do nikogo nie mam pretensji , kazdy z nas jezeli cos robi przy soim fonie to robi to na wlasna odpowiedzialnosc.Ja bylem ciekawy czy mi sie uda lecz spalilo i dzieki temu inni wiedza co i jak.gdyby ludzie nie kombinowali to bysmy bili w epoce kamienia lupanego, a co do oprogramowania to musi byc powyzej 3,5 i sa specjalne softy.
W Pradze ponoc to maja i robia.Pytalem kumpla czy da sie zalatwic , ponoc chca sporo kasy za oprogramowanie.Mam nadzieje ze niebawem trafi to do nas.Pozdrawiam i kombinujcie lecz niech nikt do nikogo nie ma pretensji !!!! ZBYSZEK

--
kwzb
Old 05-10-03, 21:24   #14
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

Zgadzam się ze Zbyszkiem... To chyba taka niepisana zasada, ale każdy powinien być jej świadomy, że wszystkie medoty, testy, czy cokolwiek co robi przy swoim telefoniku - nie ważne, czy programowo, czy wpisując kody jakieś, czy ktoś opisał coś na forum. Wszystko robicie na własną odpowiedzialność i nie możecie mieć pretensji kiedy coś pójdzie nie tak.
Pozdrowienia dla Zbyszka... Mam nadzieję, że telefonik szybko wróci z serwisu w pełnym zdrowiu.

--
Old 06-10-03, 09:21   #15
lordbolo
Moto Pisacz

Model: Kraków
Tak do końca nie mogę się zgodzić z tematem tego postu, choć nie jest on bezzasadny.
Sam flashowałem swoją t722i przy użyciu motorola service software tak jak opisywał Pierzak i faktycznie motkę miałem martwą. Ale nie dokońca jak się później okazało. Na gwarancji oddałem ją do serwisu, a po tygodniu wróciła do mnie z załadowanym nowym softem. Bez żadnej uszkodzonej płyty itp. (wg mnie to bajeczka jaką posyła rr service do motoroli żeby ściągnąć z nich kasę). Nie dawało mi spokoju to flashowanie więc połakomiłem się na flash poprzez pst. Najpierw załądowałem najnowszy fłash z rosyjskim językiem i wszystko było ok (oprócz języka). Następnie wrzuciłem flash do t720i (ze strony Matraxa), i też wszystko śmigało z wyjątkiem gier , które to trochę się przycinały. Tak więc w ostatnim kroku władowałem flash od t720 (flashe do t720 mają oznaczenia t720 G cośtam cośtam). I tu znowu uwaliłem motkę. Lecz dzięki Transferowi i kilku innym osobą nie poddałem się tak łatwo jak za pierwszym razem. Po kilku nastu próbach XP załapał Pk patriot i udało się załądować flash od t720i (tym razem mss bo pst burzył się o stan baterii). Efekt był taki że motka działała lecz bez wewnętrznego wyświetlacza a zewnętrzny był do góry nogami. nie mogłem załądować żadnego flasha ani flexa pod xp z zainstalowanym pst 6. Tak więc w pracy wrzuciłem na win98 pst 4.9 i tu już wszystko było ok. Znowu załadowałem flash rosyjski.
Wiem że nie wszystko jest proste i nie dokońca działa, ale fakt jest faktem, jak powiadali Pierzak,Transfer i inni nie da się uwalić motki na amen, wszelkie historyjki o płytach itp. można wg. mnie między bajki włożyć.

A więc t722i przyjmuje flashe od t720i (czyli wszystko z oznaczeniem T720PM_G), nie przyjmuje natomiast flashy od T720 (T720_G_)
Flashowanie pst nie usuwa simlocka, ani żadnych ustawień typu wap itp, książka telefoniczna również pozostaje nie naruszona (zapisana w telefonie of kors)

Niechciałbym aby mój post został odebrany jako namowa do flashowania, ani też nie miał on na celu obrażenia kogokolwiek, a jeśli już tak się stało to z góry bardzo przepraszam.

Na koniec zwracam się o prośbę jeżeli ktoś posiada pakiet językowy z językiem polskim np OOOE (soft T720PM_G_05.41.54R) to bardzo proszę o link lub kontakt: [email protected]
Old 06-10-03, 09:28   #16
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

lordbolo - bardzo ciekawy opis spostrzeżeń, napewno przyda się wszystkim osobom, które będą się bawić flashowaniem, mnie napewno się przyda..... aha, źle napisałeś oznaczenie języka, nie OOOOE a 000E
Jak tylko skończę ze starym forum poszperam w swoich zasobach flashy i flexów i jak znajdę to czego szukasz prześlę ci... ty;lko lepiej sie przypomnij za parę dni, bo pamięć ma doskonała ale strasznie krótka :twisted:
Old 06-10-03, 09:39   #17
lordbolo
Moto Pisacz

Model: Kraków
Dzięki za poprawkę(literówka) napewno się przypomnę
Old 06-10-03, 18:26   #18
Thomas
Moto Pisacz

Thomas's Avatar

Model: E398
Pierzak, jakbyś znalazł ten pakiet jezykowy też bym go poprosił, tez przerobiłem sowją motke (t720i) tym ruski flashem i brakuje mi troche polskiego języka.
Thomas is offline  
Old 06-10-03, 23:14   #19
Pierzak
Patrzem i obserwujem

Pierzak's Avatar

oki doki, zaczynam od jutra

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania