Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Telefony > Motorola > Seria Vxxx/Uxxx > Archiwum

Archiwum Archiwalne wątki, gdzie rozmowa się zakończyła. Jednak warto tutaj zaglądać

Narzędzia wątku
Old 09-04-04, 13:01   #1
predo

predo's Avatar

Model: XDA mini s
Send a message via MSN to predo
czy sa chetni na zdjecie simlocka z Vxxx?

czesc ludzie sluchajcie wpadlem na pomysl, nie nowy pewnie ale z tego co wiem nikt tego nie probowal na forum wczesniej... moze bysmy sie we 20 przykladowo zrzucili na takiego clipa do odblokowywania motorolek... wplacilibysmy po iles tam zlociszy matraxowi a on by go kupil i zrobilibysmy liste po kolei zeby sobie go powysylac, mysle ze spokojnie kazdy moglby odebrac takiego clipa na poczcie , odblokowac telefonik, wziac jeszcze znajomego ktoremu tez by mogl odblokowac za oplata ( powiedzmy polowe tego co on sam placil ) i odeslac clipa nastepnej osobie...

znamy sie mniej wiecej z forum wiec mysle ze o ucziwosc nie ma co sie bac, tym bardziej ze czesc z nas jest z tych samych miast wiec mozna by 3 foniki za jednym zamachem zalatwiac...

wychodzilo by po 30/40zl od osoby tak gdzies mysle...

co wy na taka akcje?[/b]

predo is offline  
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 09-04-04, 13:16   #2
Lewyy
Bywalec

Model: V500
Pomysl bardzo dobry, tylko teraz trzeba znlezc chetnych. Ja osobiscie na razie nie zamierzam zdejmowac smoka.

Pozdrawiam.
Old 09-04-04, 13:30   #3
MaTraX
Pull the string!

MaTraX's Avatar

Model: T720i & V600 & A925
Send a message via ICQ to MaTraX
Pomysł fajny, tylko jest jeden problem.. Zaufanie i uczciwość ludzi.
Załóżmy, że taka zrzutka się udała, mamy urzadzonko.. Robimy listę przykładowo 10 osób.. Wysyłam go do pierwszej, ta zdejmuje sima i wysyła drugiej.. druga ściąga sima i przesyła trzeciej i tu przykładowo słuch o naszym urządzonku ginie.. Osoba znika z forum, przestaje się odzywać i tyle widzimy nasze pieniądze, ktore w to zainwestujemy.

Nie mówię, ze taki scenariusz musi się spełnić, ale znając ludzi sądze, że jest niestety bardzo prawdopodobny.

MaTraX.NET
Motto: Jedna żyletka...jedna żyła...jedno życie...jedna chwila...
MaTraX is offline  
Old 09-04-04, 14:23   #4
predo

predo's Avatar

dlatego ja mysle ze warto wyslekecjonowac osoby ktore mialy by sie tego podjac...

to raz
a dwa jesli mialbym dane osoby ktora skroila nasz sprzecik to osobiscie pojechal bym nawet na 2 koniec polski dac komus nauczke...

predo is offline  
Old 09-04-04, 15:34   #5
Makthom
Bywalec

Model: V300 vel V600
A potrzebny jest clip? Nie mozna jakoś kodem? Je chyba też się kupuje.
Old 09-04-04, 15:38   #6
primo
Bywalec

Model: V500-600
Send a message via AIM to primo
A jak wszyscy zdejmą już simlocka to kto zatrzyma klip?
primo is offline  
Old 09-04-04, 17:14   #7
predo

predo's Avatar

matrax ;-) ale bedzie wlasnoscia nas wszystkich wiec mysle ze nie bedzie go sprzedawal lub sciagal lockow na lewo i prawo... jak juz to pieniazki na utrzymanie domeny oraz sklepiku....

predo is offline  
Old 09-04-04, 18:06   #8
akbercik
Junior

Model: v300
Send a message via AIM to akbercik
nie zbyt często się wypowiadam, ale w tym temacie mam pewien pogląd, którym chcę się podzielić. Mimo, że mało pisze to z postami na forum jestem na bierząco i widzę, że jest tu grupa ludzi, którzy mogą uchodzić za zaufane. Najlepiej jeżeliby znaleźć takie osoby w różnych miastach. Wtedy mogły by skorzystać z urządzonaka np. tacy jak ja pod ich okiem - oczywiście za opłatą. Wiem, że mój pomysł nie jest bez wad - cieżko bedzie znaleźć zaufanych wszędzie tam gdzie są chetni. I do tego dochodzi jeszcze małą sprawa techniczna z samym przesyłaniem. Gdyż nie można wykluczyć ewentualności zaginięcia przesyłki, akurat moi rodzice pracują na poczcie i wiem, że czasem bywają zonki... Ale zawsze mozna wysłać poleconym, także to jest mniejszy problem. Wtedy w razie zaginięcia nie będzie szargane imię osoby zaufanej.
Old 09-04-04, 20:47   #9
puchacz
Bywalec

Send a message via AIM to puchacz
To nie z polakami takie interesy... Za glupi narod, ktos zajebie go predzej czy pozniej, czy bedzie trzymal dluuugo czy cos innego, nie lepiej poczekac az wyjdzie odpowiedni soft do generowania kodow?

gg: 1206025
sim lock jest
raporty sa
zpisywanie smsow na tel
ZYC NIE UMIERAC !!! :-)
puchacz is offline  
Old 09-04-04, 21:35   #10
Nail
Moto Pisacz

Send a message via AIM to Nail
Zgadzam sie w 100% z Puchaczem :? Ja jestem chetny (V500 do odblokowania), mogłbym w moim miescie (Ustka >> nad morzem )zdjac takim czyms z 6 lockow, gdyz sam flashowalem tym osobom telefony na v600 (sami nie dali rady, wiec musialem im pomoc, tym bardziej, ze sa to moi bliscy znajomi). Gwarancje juz stracili, wiec nie było by problemu. Ale pozostaje jeden problem ... nieuczciwosc naszych rodakow ;/. Jestem pewien ze nie wezmiecie pod uwage tych ludzi, ktorzy malo sie udzielaja na forum (ale mozliwe go sledza regularnie, jak np. Akbercik i ja), gdyz nie bedziecie mieli do nich zaufania. Ale tak czy siak, jestem chetny, wiec jezeli ten pomysł wypali wezcie mnie pod uwage, jezeli to mozliwe

[email protected]
S/W: TRIPLETS_G_0B.09.1FR_A1
Flex: SE6446AXXF10F8
LP: 0037
Nail is offline  
Old 09-04-04, 22:46   #11
SP4UBW
Samsung Tester

Model: Motorola Defy
Z tym klipem to może się nie udać ale....

Proponuję złożyć się i zakupić nielimitowany dostęp do serwera z kodami do Vxxx. Coś takiego kosztuje obecnie 200 EURO, czyli jakieś 960 zł plus obsługa transakcji VISĄ, czyli jakieś 30zł.

Dostajemy wtedy - oczywiście Ci co wpłacili - odpowiedni login i hasło plus program do wejścia na serwer i po problemie. Każdy korzysta ile chce, byle nie wszyscy w jednym czasie, bo się nie zalogujemy na raz.

Jak nadmieniłem dostęp jest nielimitowany więc można ściągać locki do woli.

Za te pieniądze dostaje się dostęp do kodów dla:

Vxxx, MPX200, C450, C550, C333, C350

Dodatkowo - jak obiecują autorzy programu - nowe telefony Motoroli będą sukcesywnie dodawane.

Ściągnięcie blokady wymaga uruchomienia programu, poprawnej komunikacji z telefonem i dostępu do internetu. Jeśli jest to spełnione to wystarczy nacisnąć przycisk UNLOCK i po odebraniu kodu telefon jest odblokowany. Proste i łatwe w użyciu (chyba, że ktoś ma net na modemie z motoroli tak jak ja ).

Proszę o rozpatrzenie propozycji.

Pozdrawiam
SP4UBW
SP4UBW is offline  
Old 09-04-04, 23:16   #12
Makthom
Bywalec

To by byla najrozsadniejsza propozycja, ja bym na to szedl, moze przydaloby sie jakies miejsce, gdzie poszczegolne osoby zglaszalyby chec do uczestniczenia w zakupie?
Old 09-04-04, 23:31   #13
Ghrom
WAGITARIANIN

Ghrom's Avatar

Model: N 6280 Smg Z400 Smg Z370
Cytat:
Proponuję złożyć się i zakupić nielimitowany dostęp do serwera z kodami do Vxxx. Coś takiego kosztuje obecnie 200 EURO, czyli jakieś 960 zł plus obsługa transakcji VISĄ, czyli jakieś 30zł
Propozycja bardzo dobra, tyle ze jesli jest oparta na zasadzie gentelmans agreement to tych osob nie moglo by byc wiecej niz kilka. Miedzy nimi umowa ze nie korzystaja dluzej niz godzine na jedna sesje logowania do motoroli i na czas korzystania z serwera ustawiaja stosowny opis na GG tak aby inni widzieli... to by moglo sie udac. Przy wiekszej ilosci osob, powiedzmy 20 to juz zamet, wzajemne pretensje ze ciagle zajety login, a w koncu jakis wkurzony wezmie i na aukcji wystawi dostep do serwera. Tak czy inaczej zycze powodzenia, przedsiewziecie brzmi ciekawie.
Old 10-04-04, 00:05   #14
puchacz
Bywalec

Ja jeszcze raz mowie, ze z Polakami nic nie wypali chocbysmy nie wiadomo ile i jak ustalali, ja jestem za tym pomyslem, choc mi az tak sie nie spieszy ze zdjeciem sim locka. Najlepiej to by bylo zrobic pokoj na forum dla ludzi chetnych z haslem dostepowym, za zgoda wspanialomyslnych adminow, i tam bysmy ustalali doby dla kazdej z osob, wiec moglo by ich byc nawet 20. wiec kazdy by mial co 20 dni caly dzien na serwerze. Moglby wczesniej imeie zebrac, badz sie z chetnymi umowic na konkretny dzien. Mysle ze moj pomysl jest najlepszy i lepszego nie bedzie... Pozdrawiam.

sim lock jest
raporty sa
zpisywanie smsow na tel
puchacz is offline  
Old 10-04-04, 00:27   #15
Gyc

Gyc's Avatar

Model: e51
Cytat:
Ja jeszcze raz mowie, ze z Polakami nic nie wypali...[ciach]
Nie jestes Polakiem, ze tak mowisz? Bez przesady. Wiem, ze jest wiecej kretaczy i oszustow niz w innych narodowosciach ale rowniez spotyka sie osoby nad wyraz uczciwe o czym mialem okazje sie przekonac (zgubiony portfel ze spora gotowka, kartami, i na nastepny dzien telefon, ze kobieta znalazla i jest wszystko(!) do odebrania).

Co do pomyslu z kodami mysle, ze to dobry pomysl jednak tylko ograniczona ilosc osob powinna nad tym czuwac/miec dojscie.
Gyc is offline  
Old 10-04-04, 01:29   #16
misiaczekm
Do roboty...

misiaczekm's Avatar

Model: SE K810i
Send a message via AIM to misiaczekm
[quote="Gyc"]
Cytat:
Co do pomyslu z kodami mysle, ze to dobry pomysl jednak tylko ograniczona ilosc osob powinna nad tym czuwac/miec dojscie.
opłata 30 zł ok. 34 osoby. Ja proponuje zawierzyć jednej osobie, by ona miała ten log i hasło... (Matrax odzywaj się częściej!! Bo Twóje image ginie w tłumie... coraz więcej ludzi, choć to Twoje forum ;-) ... ale kto milczy ten nie istnieje... he he... może jednak ja zacznę się częsciej odzywać...). I przesyłać mu potrzebne dane...
() ()
misiaczekm is offline  
Old 10-04-04, 10:00   #17
primo
Bywalec

Popieram pomysł z kodami. Byłbym w stanie w to wejść. Optymalną liczbą byłoby chyba 20 osób. Każdy rzuci 50 PLN i mamy dostęp do kodów. 50 PLN nie jest jakąś zawrotną sumą więc warto spróbować.
primo is offline  
Old 10-04-04, 10:30   #18
predo

predo's Avatar

teraz tylko pytanie czy matrax by sie tego podjal.. jakby nie bylo jest najbardziej wiarygodna osoba z nas wszystkich i mysle ze on powinien wlasnie to nadzorowac, tj dostac kase, wykupic dostep i przydzielac czas na korzystanie z serwera.

predo is offline  
Old 10-04-04, 10:37   #19
primo
Bywalec

Matrax albo pomysłodawca czyli SP4UBW.
primo is offline  
Old 10-04-04, 10:40   #20
SP4UBW
Samsung Tester

Model: Motorola Defy
Matrax. Ja nie zawsze jestem w necie i nie mam netu w domu, więc odpadam.

Pozdrawiam
SP4UBW
SP4UBW is offline  
Old 10-04-04, 11:24   #21
predo

predo's Avatar

sluchajcie ale powaznie to po co nam dostep nielimitowany, nielepiej wykupic dostep na sciagniecie 10 lockow ( wiecej nas nie bedzie chetnych, zaufanych ) ze stronki http://freegsmteam.biz/index.php?pg=10

w przeliczeniu na nasze wychodzi dokladnie 236zl czyli po 24zl od osoby za sciagniecie simlocka.. jak na polskie realia to smiesznie malo za taka usluge w tym telefonie.

MATRAX! odezwij sie czy mozesz nam to skoordynowac!
oczywiscie usluga tylko dla posiadaczy vxxx i osob ktore sie udzielaja na forum, nie bedziemy premiowac i ryzykowac wspolpracy z kims kto nabije 10 loginow i wykorzysta limit.

predo is offline  
Old 11-04-04, 15:44   #22
Nail
Moto Pisacz

Send a message via AIM to Nail
To bardzo dobry pomysł ... Wezcie mnie pod uwage przy realizacji tego pomysłu ...

v5[email protected]
S/W: TRIPLETS_G_0B.09.1FR_A1
Flex: SE6446AXXF10F8
LP: 0037
Nail is offline  
Old 11-04-04, 17:39   #23
primo
Bywalec

Czy po zdjęciu simlocka w ten sposób telefon będzi miał nowy numer IMEI?
Pytanie jest banalne. Ale...
Kiedy zdejmowałem simlocka z T720 zmienił się numer IMEI (dostałem SMS z numerem który musiałem wpisać). Natomiast kiedy zdejmowałem simlocka z V300 oddałem telefon na jeden dzień do serwisu (nie wiem co oni z nim robili) i dostałem z powrotem telefon bez simlocka ale z tym samym numerem IMEI. Ktoś potrafi mi to wyjaśnić? Nie muszę chyba mówić, że ten drugi wariant jest dużo korzystniejszy.
primo is offline  
Old 11-04-04, 19:15   #24
Anonymous
Guest

ja sie moge tego podjac, ale po sesji

Old 11-04-04, 19:17   #25
puchacz
Bywalec

test ostatni post to ja napisalem :>

sim lock jest
raporty sa
zpisywanie smsow na tel
puchacz is offline  
Old 11-04-04, 20:14   #26
Ghrom
WAGITARIANIN

Ghrom's Avatar

Model: N 6280 Smg Z400 Smg Z370
Cytat:
To nie z polakami takie interesy... Za glupi narod(...)
(...)z Polakami nic nie wypali(...)
Puchacz jako ty sie mozesz podjac? my przeciez jestesmy Polakami, wg ciebie jak rozumiem jestesmy za glupi, z nami nie wypali, i jak pisales "zajebiemy" dostep wiec skad ta oferta? Widzisz, jak na moj gust to ty, jako czlowiek nie szanujacy nawet wlasnej nacji, akurat nie gwarantujesz poszanowania takiego drobiazgu jak dzentelmenska umowa. Wiec nie sadze aby dobrym pomyslem bylo tworzenie gremium na takowej umowie opartego w ktorym twoja osoba mialaby byc uczestnikiem lub wrecz organizatorem. No ale to tylko moje skromne zdanie.

Cytat:
sluchajcie ale powaznie to po co nam dostep nielimitowany, nielepiej wykupic dostep na sciagniecie 10 lockow ( wiecej nas nie bedzie chetnych, zaufanych )
Pomysl przedni, ja jestem chetny wiec jesli koledzy uznali by mnie jeszcze za "zaufanego" to prosze mnie wpisac na liste
Old 11-04-04, 20:46   #27
puchacz
Bywalec

Moje stanowisko w stosunku do rodakow, nie rzutuje na moja ani niczyja uczciwosc, chodz mi tylko o to ze zawsze sa ustalenia itd, ale im wiecej osob, tym potem wieksze problemy bardziej badz mniej swiadome. I jest mi przykro z powodu ze akurat nasz narod ma taka mentalnosc do dupy... Wyrazilem, tylko chec w podjeciu sie takiego zadania, az tak bardzo mi na tym nie zalezy, ale wiem ze dobrze bym sie wywiazal z powierzonej funkcji. Prosze juz nie komentowac moich wypowiedzi. Chyba ze zostana podjete jakies konkretne decyzje.

sim lock jest
raporty sa
zpisywanie smsow na tel
puchacz is offline  
Old 11-04-04, 21:53   #28
Makthom
Bywalec

Jeżeli się ktoś tego podejmuje to możecie mnie dopisać. Może Predo by się tym zajął?
Old 11-04-04, 22:05   #29
Gyc

Gyc's Avatar

Model: e51
Wszystko ok, tylko moze rozwazyc jeszcze zakup nielimitowanego dostepu?!
Zrzutka po te 50zl a potem urzadzonko mogloby zarabiac samo na siebie...tak jak ktos juz napisal kazdy po jednym dniu co 20 dni np by mial dojscie i uzywal jakby chcial...to tylko taka luzna propozycja, co myslicie?!

ps. mam dochody w euro wiec moge zaoferowac sie z tej strony jakby cos juz bylo wiadome.
Gyc is offline  
Old 11-04-04, 23:16   #30
predo

predo's Avatar

mysle ze kupowanie clipa albo nielimitowanego dostepu to jednak nie jest dobry pomysl bo kto niby mialby to skoordynowac potem i padlo dobre pytanie kto mialby go pozniej miec... ja mysle ze rozwiazanie takie ze 10 z nas sie sklada na taki dostep z mozliwoscia sciagniecia 10 lockow jest najlepszym rozwiazaniem, zbierze sie ekipa nastepna to niech sobie robia ale jesli moge miec zdjetego simlocka zamiast za 50zl za 25zl to wole zaplacic 25... komisu ze zdejmowaniem lockow nie otworze ( bo by pracowal raz na 20 dni? ;-) ) a nawet jakbym mial jakiemus znajomemu sciagnac to raz ze ten telefon jest malo popularny, podobnie jak inne nowe v'ki a dwa to od znajomych sie nie bierze kasy za taka pierdole jak sciagniecie simlocka...

tak wiec ja jestem za rozwiazaniem powyzszym. jesli chodzi o skoordynowanie to jesli nie matrax ( na co bym jednak naciskal ) to moge to zrobic ja ale najpierw chcialbym zebysmy opracowali jasne zasady uzywania tego zeby nie wyniknely zadne niedomowienia i nieporozumienia. moze byc na priv, moze byc w tym watku.

aha i jeszcze jedna rzecz apropo kandydatow: puchacz piszesz ze mozesz sie tego podjac ale po sesji. wybacz ale dla mnie nie jestes osoba ktorej moge zaufac, przynajmniej narazie. brutalna prawda jest taka ze forum baardzo sie rozroslo przez ostatnie kilka miesiecy i jesli chodzi o taka sprawe jak powierzenie 25zl to nie do wszystkich mialbym zaufanie. mysle ze reszta sie ze mna zgodzi.

jesli bym sie tego mial podjac ja to ktokolwiek kto by wyrazil brak zaufania do mnie nie musi w to wchodzic oczywiscie.
w zwiazku z tym najlepsza osoba byl by matrax ale decyzje pozostawiam wam.

predo is offline  

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania