Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Telefony > Motorola > Seria MPx/Q

Seria MPx/Q Dyskusje na temat modeli serii MPx oraz Q:

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Old 14-12-12, 11:47   #1
basia8622
Junior

motorola pro plus wersja oprogramowania 2.3.6

Witam. Posiadam motorole pro plus. Mam taki problem, że bateria bardzo szybko mi się zużywa, nawet potrafi w parę godzin i dwa razy dziennie muszę ładować jeśli częściej używam telefonu. Czytałam trochę o task killerach ale są różne opinie na ten temat czy instalowac te aplikacje i zamykać aplikacje w tle itd. Co można zrobić żeby wydłużyć żywotność baterii?? Drugi problem to taki, że dużo gier , które działały mi wcześniej na htc wildfire s , tutaj nie działają, a wydawałoby się , że skoro motorola pro plus ma lepsze parametry itc to tym bardziej powinno to tutaj działać...? Dziś patrzyłam i motorola pro plus ma wersję androida 2.3.6? Co to znaczy? słyszałam że lepsza już jest wersja 2.3.5, żeby nie zmieniać na soft 2.3.6. Tyle że ja taki telefon już kupiłam, z 2.3.6. Tzn., że poprzedni właściciel grzebał w tym telefonie i sam już wgrywał tego softa 2.3.6? Jest mozliwość powrócić do 2.3.5?? Będę wdzięczna za odpowiedź.
basia8622 is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 15-12-12, 14:00   #2
Speedy
Junior

Model: Motorola Q9h
Odp: motorola pro plus wersja oprogramowania 2.3.6

Hej

Nie jestem użytkownikiem Motoroli Pro+, mogę się jedynie podzielić taką wiedzą ogólno-telefoniczną i ogólno-androidową.

Cytat:
Napisał basia8622 Zobacz post
Witam. Posiadam motorole pro plus. Mam taki problem, że bateria bardzo szybko mi się zużywa, nawet potrafi w parę godzin i dwa razy dziennie muszę ładować jeśli częściej używam telefonu. Czytałam trochę o task killerach ale są różne opinie na ten temat czy instalowac te aplikacje i zamykać aplikacje w tle itd. Co można zrobić żeby wydłużyć żywotność baterii??
Niemal na pewno tak szybkie zużywanie baterii świadczy o tym, że masz na stałe włączone wykrywanie sieci WiFi i pewnie też połączeń Bluetooth. O ile nie jest ci to niezbędne do pracy czy coś, to wyłącz to i włączaj tylko wtedy, gdy potrzebujesz.

Cytat:
Napisał basia8622 Zobacz post
Drugi problem to taki, że dużo gier , które działały mi wcześniej na htc wildfire s , tutaj nie działają, a wydawałoby się , że skoro motorola pro plus ma lepsze parametry itc to tym bardziej powinno to tutaj działać...? Dziś patrzyłam i motorola pro plus ma wersję androida 2.3.6? Co to znaczy? słyszałam że lepsza już jest wersja 2.3.5, żeby nie zmieniać na soft 2.3.6. Tyle że ja taki telefon już kupiłam, z 2.3.6. Tzn., że poprzedni właściciel grzebał w tym telefonie i sam już wgrywał tego softa 2.3.6? Jest mozliwość powrócić do 2.3.5?? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Niestety nie znam się aż tak na androidowych grach. Ale twoje pierwsze zdanie jest prawdziwe, oba te telefony działają na tym samym Androidzie 2.3 Gingerbread, wersja 2.3.3 czy 2.3.6 nie powinna tu stanowić żadnej różnicy. Problem z grami nie leży prawdopodobnie w wersji Androida. Niestety nie potrafię go rozwiązać. Ogólnie raczej nie polecam robienia downgrade (czyli przejścia od nowej wersji do starszej) jakiegokolwiek firmware (czyli oprogramowania wbudowanego na stałe w jakieś urządzenie), o ile tylko nie jest to absolutnie nieuniknione. Po coś w końcu ludzie robią te ulepszenia i opracowują nowsze wersje (fakt, że czasem im coś nie wychodzi ).
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania