Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Handel online > Aukcje internetowe

Aukcje internetowe Pochwal lub ostrzeż przed sprzedającym

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Old 08-10-08, 22:32   #1
ZiomalNS
MotoManiak

ZiomalNS's Avatar

Model: Toshiba G900
Problem ze sprzedawcą....

Witam!
Mam problem, zamowiłem sobie uszkodzonego SPV C600 (nie działa klawiatura i joj) za kwote 100zł łącznie z przesyłką za pobraniem. Wystawił na allegro wszystko ładnie kupiłem itp. Tydzien temu w srode rzekomo wysłał paczke. No to czekam. Piatek - na pewno nie bedzie, Poniedziałek - tez raczej nie, Wtorek - Powinna byc, Sroda - Powinienem miec ją juz w domu! Dzwonilem do niego powiedzial ze pojdzie na poczte i sprawdzi co sie stało, dzwonilem jakies 3 godziny po pierwszym telefonie i odrzucil polaczenie a potem wylaczyl fona. Dzis gadalem jeszcze z jego ojcem (dzwonielm na domowy) powiedział ze wszystko mu przekaze. Nie mam zamiaru czekac nastepnego tygodnia, czekam do piatku na paczke, nie bedzie - Daje mu negatywa. I teraz pytanie, czy moge wysłac link z nr. aukcji do centrum sporow allegro? Za 2 tygodnie moglem sobie innego fona kupic...
Pozdrawiam
ZiomalNS is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 09-10-08, 07:45   #2
Van GORRE
Polish (C)Ham

Van GORRE's Avatar

Model: Nokia E51
Odp: Problem ze sprzedawcą....

Cytat:
Napisał ZiomalNS Zobacz post
...Dzis gadalem jeszcze z jego ojcem (dzwonielm na domowy) powiedział ze wszystko mu przekaze. Nie mam zamiaru czekac nastepnego tygodnia, czekam do piatku na paczke, nie bedzie - Daje mu negatywa. I teraz pytanie, czy moge wysłac link z nr. aukcji do centrum sporow allegro? Za 2 tygodnie moglem sobie innego fona kupic...
Pozdrawiam
Na twoim miejscu już dawno zarzuciłbym tam linkiem do centrum sporów. Pomęcz jeszcze telefonicznie bądź mailowo o podanie numeru przesyłki oraz numeru reklamacji przesyłki (o ile ją zareklamował). Daj kolesiowi jakieś ultimatum ,że czekasz jeszcze maksymalnie 3 dni i później już paczki nie odbierzesz.
Old 09-10-08, 14:38   #3
ZiomalNS
MotoManiak

ZiomalNS's Avatar

Dzis Czwartek, paczki nie ma... Ale pojawił sie (problem?) Ponieważ u mnie w miescie chyba wogole nie ma listonosza wiec moze dlatego paczki nie dostaje (chociaz wątpie, bo dzwonilem po pocztach i pytalem ale zadnej przesyłki na moje nazwisko nie ma). Moj kumpel ma dostac jakis list, bo samochod rozwalił i od jakiegos ubezpeczyciela miał to dostac i tez idzie mu juz od piątku. Zaraz jeszcze do niego zadzwonie i wyjasnie mu o co mi chodzi. Pozdro

Edit: Chłop jest idotą totalnym do potęgi razy milion! Zle zadresował paczke oszołom jeden Powiedzialem mu ze i tak sprawa wedruje do allegro, a on mi na to ze mi ją kurierem wysle (na własny koszt) i ze do soboty bede ją miał, tak więc pozostaje czekac do soboty

Ostatnio edytowane przez ZiomalNS : 09-10-08 o 18:26.
Old 11-10-08, 12:09   #4
dysk1
User Gold

dysk1's Avatar

Model: różne
Send a message via AIM to dysk1

mamy sobotę i jak paczuszka doszła?? czy jednak gościu poleciał sobie w "kulki" ??
dysk1 is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 11-10-08, 12:57   #5
ZiomalNS
MotoManiak

ZiomalNS's Avatar

Nie nie doszła, zrobiłem mu taki Opie****L ze wysłał mi to kurierem na swoj koszt i powiedzialem ze jak nie bedzie we wtorek paczki to mu narobie takich jaj ze sie nie pozbiera. Dam znac we Wtorek/Srode. To juz ostatni termin nie dam mu wiecej czasu tylko zamowie we wtorek nowego fona jak nie dostane od niego.
Old 14-10-08, 13:01   #6
ZiomalNS
MotoManiak

ZiomalNS's Avatar

Pusty smiech mnie ogarnia jak pisze tego posta. Dosłownie minute temu dzwoniłem do niego, i mu zrobiłem Opier**l co z tą paczką. Powiedział mi ze wysłał ją dzis a ju mu powiedziałem ze zarty sie skonczyly i sprawa wedruje do allegro a on dał mi swoją mamusie do telefonu i powiedziała ze sama wysłała paczke i jeszcze grzecznie mi wysłał/a skan nadania paczki No nic, na przyszlosc odradzam wszelkich interesow z allegrowiczem: radek_aa3 bo to kretacz za ktorego interesy robi mamusia. W sumie wystarczyło troche postraszyc allegro i policją i paczuszka została wyslana w ekspersowym tempie Pozdrawiam
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania