Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Aktualności & Ciekawostki > Co wybrać...

Co wybrać... Kiedy chcesz kupić nowy aparat, ale chcesz się poradzić...

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Old 27-06-12, 09:34   #1
macmaz
Bywalec

macmaz's Avatar

Model: spv c550
HTC Mozart vs SE Live with Walkman

Cześć,

Bede niedługo przenosił numer do Orange i w swoim budżecie moge wybrac jeden z tych 2 telefonów - tylko dylemat który...

Teraz mam LG GT540 i byłem z niego zadowolony ( custom romy itd) . Do Androida tez szło się przyzwyczaic :-)

I teraz własnie pomyslałem zeby moze przejsc na Windows Phone ale opinie w internecie są różne zwłaszcza o tym HTC... tez z drugiej strony nie chciałbym czegos z mniejszym ekranem ale oprocz Mozarta i SE mam do wyboru jeszcze Wildfire S i podczas oglądania SE działał płynniej

Własnie przede wszystkim zalezy mi na szybkosci, płynnosci działania, mozliwosci Wifi Teetheringu, dokłądnosci dotyku, standardowej jakosci aparacie i to chyba tyle...

Do gier, netu i czytania mam tableta ale bez modemu 3G wiec teether w telefonie jest bardzo wazny

Możecie mi cos doradzić tez od strony technicznej?? Oba telefony maja tej samej predkosci procki ale SE widziałęm ma chyba nowszy model. ciekawi mnie tez jak sprawdza sie na dworze ten ekran w Mozarcie?? Czy lepiej widac niz w standardowych TFT??

Dzieki z góry za wszelkie opinie i porady

PZdr
macmaz is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 28-06-12, 13:51   #2
Pawelos-x
Moto Pisacz

Pawelos-x's Avatar

Model: SE Xperia Neo V, LG GT540
Odp: HTC Mozart vs SE Live with Walkman

Porównałem sobie te dwa telefony i mam różne opinie. Mozart wygrywa większym ekranem, rozdzielczością, aparatem i większą ilością pamięci wbudowanej. Z kolei lww ma lepszą grafikę Adreno 205 vs Adreno 200 (taką posiada prawdopodobnie GT540). Live with Walkman posiada podobne podzespoły jak moja Xperia neo v więc co do szybkości działania mogę powiedzieć, że ten telefon działa bardzo szybko i płynnie. Telefony z Androidem powyżej 2.1 posiadają WiFi teethering. Co do ekranu same plusy i tylko jeden minus - w słoneczny dzień bardzo słaba widoczność (piszę tu o mojej neo, być może lww ma lepszy ekran). Według specyfikacji technicznej również aparat w neo v oraz lww ma te same parametry. O nim ciężko mi się wypowiedzieć ponieważ nie jestem zapalonym fotografem i zdjęcia wykonuję przeważnie zawsze na standardowych ustawieniach. Czasami zdjęcia wychodziły średnio (np. krajobrazu z dużą ilością szczegółów) ale w większości zrobione fotki są na przyzwoitym poziomie. Co do htc mozarta ciężko jest mi się wypowiedzieć bo nie miałem nigdy styczności z windowsem na telefonie. Z tego co mi wiadomo, na windows phone nie ma dużej możliwości personalizacji własnych ustawień (jak np. własnego dźwięku dzwonka). Nie wiem także czy windows phone działa w trybie pamięci masowej jako pen drive po podpięciu do komputera, na którym nie ma zainstalowanego oprogramowania do komunikacji z telefonem. Poza tym brak możliwości używania kart pamięci.
Old 02-07-12, 15:04   #3
Damian.K
Junior

Model: Motorola W418G

SE Live with Walkman lepszy tel., ponieważ będzie mieć update do androida 4, HTC nie będzie miał update nawet do WP 7.8 nie mówiąc o WP8 ;]
Damian.K is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 21-07-12, 09:04   #4
Rino
No to lecimy...

Rino's Avatar

Model: Vision

Cytat:
Napisał Damian.K Zobacz post
SE Live with Walkman lepszy tel., ponieważ będzie mieć update do androida 4, HTC nie będzie miał update nawet do WP 7.8 nie mówiąc o WP8 ;]
Oficjalnie nie będzie miał WP8 ale XDA nie śpi
Rino is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania