Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Aktualności & Ciekawostki > Operatorzy > Archiwum

Archiwum Archiwalne wątki, gdzie rozmowa się zakończyła. Jednak warto tutaj zaglądać

Narzędzia wątku
Old 09-02-05, 16:38   #1
MaTraX
Pull the string!

MaTraX's Avatar

Model: T720i & V600 & A925
Send a message via ICQ to MaTraX
[Tak-Tak] Darmowe smsy

Odpowiedź na heyah?

Cytat:
Napisał Interia
Darmowe SMS-y w Era Tak Tak
04.02.2005 13:26
Od 7 lutego użytkownicy Era Tak Tak, korzystający z taryfy "Happy" będą mogli wysyłać bezpłatne SMS-y na wybrany numer w sieci Era. Aktywacja usługi kosztuje 9 zł brutto. W tym czasie użytkownik ma możliwość zmiany numeru - zmiana będzie jednak traktowana jako ponowna aktywacja usługi. Gratisowe SMS-owanie możliwe będzie przez kolejne 6 miesięcy od momentu aktywacji.

"Happy" to tania i prosta taryfa ze stałą stawką do wszystkich sieci - 77 groszy za minutę, SMS za 22 gr i 1- sekundowym naliczaniem. Era Tak Tak proponuje również szereg atrakcyjnych usług dodatkowych, takich jak: bardzo prosty roaming (usługa jest bezpłatna i uruchomiona automatycznie wszystkim użytkownikom); sumowanie ważności konta (okres ważności konta na połączenia wychodzące może kumulować się aż do 12 miesięcy); dostęp do usług Omnix; możliwość uzupełniania konta elektronicznie od 10 do 500 zł; możliwość zasilenia konta bezpośrednio z telefonu abonamentowego poprzez usługę BankiEra (mSIM); obsługę konta poprzez Internet w I-BOA - www.itaktak.pl.

(INTERIA.PL)

MaTraX.NET
Motto: Jedna żyletka...jedna żyła...jedno życie...jedna chwila...
MaTraX is offline  
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 09-02-05, 20:02   #2
vanStypeks
Vectra Klub Polska

vanStypeks's Avatar

Model: HTC Magic
Odp: [Tak-Tak] Darmowe smsy

czy odpowiedź to bym nie był taki pewnien, wkońcu to tylko promocja i tylko do jednego numeru, wiec trudno tu porównywać. Ale fakt faktem PTC walczy o klientów tzn stara się
vanStypeks is offline  
Old 09-02-05, 20:14   #3
MaTraX
Pull the string!

MaTraX's Avatar

Model: T720i & V600 & A925
Send a message via ICQ to MaTraX

No tak.. odpowiedź to moze zbyt mocno powiedziane, jednak z drugiej strony dla klientów mających tak-tak może to być powodem, że zostaną przy erze zamiast przeprowadzać się do heyah.

MaTraX.NET
Motto: Jedna żyletka...jedna żyła...jedno życie...jedna chwila...
MaTraX is offline  
Old 09-02-05, 20:19   #4
ProJack
Student Killer

ProJack's Avatar

Model: Moto G & myPhone Hammer

Cytat:
Napisał MaTraX
zamiast przeprowadzać się do heyah.
ja sie nie przeniose do heyah, bo do kogo ja bede slal te smsy po 3 grosze, skoro w ksiazce mam moze ze 2-3 numery heyah... jesli chodzi o promocje ery to mysle, ze jest to wstepna odpowiedz ery. chodzi o to, zeby nikt nie zarzucil, ze era nic nie zrobila, a sama era na tym duzo nie straci (bo ile mozna w sumie wyslac tych smsow?). operatorzy maja duzo czasu na reakcje, bo heyah to maly pionek, ktory nie jest w stanie znaczaco jeszcze zagrozic sieciom. operatorzy spokojnie poczekaja na analize w jakim kierunku bedzie odpowiedz rynku na posuniecie heyah i dopiero wtedy wyskocza (lub nie) z jakimis atrakcjami. teraz nie ma co sie szarpac.
Old 09-02-05, 20:28   #5
vanStypeks
Vectra Klub Polska

vanStypeks's Avatar

Model: HTC Magic

słusznie prawisz ProJack, takei obniżanie połączeń lub/i smsów znacznie nie zaszkodzi operatorowi a pozwoli przyciągnąć wielu klientów.
druga sprawa. moim zdaniem smsy to przeżytek. sekundowe naliczanie i minuta rozmowy w granicach 70gr zdecydowanie obniżyły popularnośc smsów. Osobiście wolę zadzwonić niż klepać w klawiaturę ewentualnie wysyłam MMSa, tak moge napisać coś do 1000znaków za 40gr, pisząc smsy musiałbym napisać ich 6 po 20gr szt =1,2zł tak więc smsy do lamusa
vanStypeks is offline  
Old 09-02-05, 20:31   #6
shd
Moto Pisacz

shd's Avatar

Model: N 6100
Send a message via AIM to shd

Ja nawet nie mam zamiary się przenosić z Tak-Tak'a. Cała moja rodzina ma w Erze i tu mi sie najbardziej opłaca. A Heyah nigdy nie kupię, bo denerwują mnie te numery 888 albo 889 ...
A tak pozatym to ile kosztuje MMS w Tak-Tak'u ?
Old 09-02-05, 21:00   #7
*ghost*
Bywalec

*ghost*'s Avatar

Model: Nokia 6300
Send a message via AIM to *ghost*

Cytat:
A Heyah nigdy nie kupię, bo denerwują mnie te numery 888 albo 889 ...
boze... super inteligentna odpowiedz... do tego mozesz jescze dodac... ze "heyah jest dla dresow" i ze jesli ktos ma numer z heyah jest zacofany... i ma telefon- cegle...

draznia mnie takie wypowiedzi... :/

wracajac do tematu... warto przeczytac regulamin promocji...

Cytat:
Niniejsza oferta promocyjna (dalej: Oferta) dotyczy wszystkich Użytkowników Era Tak Tak korzystających z taryfy Happy, którzy w terminie od 07.02.2005r. do 30.04.2005 r. (włącznie) aktywują usługę Darmowe SMSy w Era Tak Tak (dalej: Usługa) i wprowadzą wybrany numer innego Użytkownika Era Tak Tak lub Abonenta sieci Era.
Aby aktywować Usługę i wprowadzić wybrany numer należy zadzwonić pod numer 9797. Połączenie z numerem 9797 z terenu Polski jest bezpłatne.
W ramach Oferty Użytkownik może wysyłać SMS-y bezpłatnie na wybrany numer przez 6 miesięcy (185 dni) z terenu Polski.
Aby Użytkownik miał możliwość wysyłania SMS-a na wybrany numer, musi mieć konto ważne na połączenia wychodzące oraz stan równy co najmniej kosztowi minuty połączenia.
Koszt wysłania SMS-u na wybrany numer dla Użytkownika przebywającego poza granicami kraju i korzystającego z Roamingu międzynarodowego jest zgodny ze standardowym cennikiem.
Koszt aktywacji Usługi wynosi 9 zł z VAT. Opłata ta jest pobierana z konta Użytkownika w chwili aktywacji Usługi. Aby aktywować Usługę należy mieć na koncie kwotę przynajmniej równą opłacie aktywacyjnej za usługę.
Od 7.02.2005r. do 30.04.2005r. Użytkownik ma możliwość zmiany wybranego numeru na inny numer również w sieci Era bez utraty praw do korzystania z warunków niniejszej oferty. Zmiana numeru traktowana jest jako ponowna aktywacja Usługi i kosztuje 9 zł z VAT. Po 30.04.2005r. Użytkownik nie ma możliwości zmiany wybranego numeru.
Użytkownicy innych taryf, którzy chcą skorzystać z niniejszej oferty, powinni wcześniej zmienić taryfę na Happy.
Aktywacja Usługi może nastąpić z opóźnieniem do 72 godz. Faktyczna aktywacja Usługi zostanie potwierdzona SMS-em.
Użytkownik ma możliwość wysłania do 500 darmowych SMS-ów w ciągu dnia. Po przekroczeniu dziennego limitu darmowych SMS-ów Operator ma prawo do naliczenia opłaty zgodnie z cennikiem świadczenia usług w taryfie Happy. Operator zastrzega również sobie prawo do deaktywacji usługi opisanej w niniejszym regulaminie w przypadku wykorzystania przez Użytkownika usługi "Darmowe SMS-y w Era Tak Tak" do celów niezgodnych z prawem.
Jeżeli niniejszy Regulamin nie stanowi inaczej, zastosowanie mają Cennik Era Tak Tak oraz Regulamin Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez Polską Telefonię Cyfrową Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Old 09-02-05, 21:09   #8
shd
Moto Pisacz

shd's Avatar

Model: N 6100
Send a message via AIM to shd

Ja nic dziwnego nie widzę w mojej wypowiedzi. Poprostu to jest moje zdanie. Nie podobają mi się numery 888 i 889. Koniec.
Old 10-02-05, 07:40   #9
dzasek
Moto Pisacz

dzasek's Avatar

Model: T720i T720PM_G_05.41.59R

Cytat:
zostaną przy erze zamiast przeprowadzać się do heyah.
Obawiam sie ze dla PTC nie robi to zadnej roznicy.

Cytat:
Użytkownik ma możliwość wysłania do 500 darmowych SMS-ów w ciągu dnia.
Poprostu cudnie, w Erze wszystko co darmowe ma ograniczenia. Jak nie 500 esemesow na dzien, to 2000 minut na miesiac. Wprawdzie wydaje sie to duzo, zwlaszcza te esemesy ale to jednak jest ograniczenie.
dzasek is offline  
Old 10-02-05, 11:35   #10
Tomas
Moto Pisacz

Tomas's Avatar

Model: V300 seem edition
Send a message via AIM to Tomas

albo przechodzenie niewykorzystanych minut tylko na jeden okres rozliczeniowy...
mi co miesiac ok 200 minut zostaje, wiec jakby przechodzily na dluzszy okres mialbym juz duuuuuzo :]

flex: SE6514AXXW412E
S/W: TRIPLETS_G_0B.09.37R
Tomas is offline  
Old 10-02-05, 14:54   #11
*ghost*
Bywalec

*ghost*'s Avatar

Model: Nokia 6300
Send a message via AIM to *ghost*

Cytat:
Ja nic dziwnego nie widzę w mojej wypowiedzi. Poprostu to jest moje zdanie. Nie podobają mi się numery 888 i 889. Koniec.
masz racje... to twoje zdanie i nie widze powodu zeby ci je na sile zmieniac. choc myslenie to jest troche uwsteczniajace... :P

Promocja ery jest (mysle) poczatkiem wielkich zmian ktore ida malymi kroczkami... a te pseudo darmowe smsy sa w prepaidzie wiec mozna powiedziec ze sie cos dzieje... 500sms dzinnie to duzo... watpie czy ktos by pisal tyle i przekorczyl ten limit... jak ktos sie znajdzie niech mi powie...
Old 11-02-05, 18:04   #12
hardtmuth
Senior

Model: Motka A925

Mysle ze koledze w sprawie numerow 888 i 889 chodzilo o to, ze ciezko sie je czyta, ja np jak widze +48888.. i jeszcze jakas osemka dalej to sie zakrecam, gdy chce komus np podac numer, albo go przepisac, ot co .
hardtmuth is offline  

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania