Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Aktualności & Ciekawostki > Operatorzy > Archiwum

Archiwum Archiwalne wątki, gdzie rozmowa się zakończyła. Jednak warto tutaj zaglądać

Narzędzia wątku
Old 18-10-06, 19:40   #1
oszolom6
Welcome to TEXAS

oszolom6's Avatar

Model: Xiaomi RN4
Send a message via MSN to oszolom6 Send a message via Skype™ to oszolom6
Exclamation 4 grudnia rebranding marki Era do T-Mobile

4 grudnia skończy się era „Ery”. A przynajmniej zostanie to ogłoszone. Tego dnia (a jest to poniedziałek) zniknie marka Era, a pojawi się marka T-Mobile.

Taką informację udało nam się potwierdzić. Ostatnie zmiany w akcjonariacie i zarządzie podobno to potwierdzają. Wraz ze zmianą marki pod koniec roku powinna pójść kampania promocyjna – łącząca świąteczne taryfy z promocją marki. Domy mediowe miały już podpisać umowy na promocję „nowego” operatora.

A i sam potwierdzam ponieważ wspołpracuje z domem mediowym obsługującym Erę.
oszolom6 is offline  
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 18-10-06, 20:16   #2
kocuwa
Banned

kocuwa's Avatar

Model: Spv M3000, N81 8GB, 3110c
Send a message via AIM to kocuwa
Odp: 4 grudnia rebranding marki Era do T-Mobile

heh, ciekaw jestem jak to wygladu z pkt prawnego jesli chodzi o abo.Czy zmiana operatora nie jest powodem/mozliwoscia do zerwania abonamentu - podejrzewam, ze nie po sprawie orange/idea i wtedy nic sie o tym nie mowilo...

ALe i tak mam nadzieje, ze moze ludzie za abo cos dostana z tego przebrandowania...
kocuwa is offline  
Old 18-10-06, 20:23   #3
m4rcin
Bywalec

m4rcin's Avatar

Send a message via AIM to m4rcin

mnie zostal jeszcze pelny rok abo i jakos nie chce mi sie juz go placic a jak by byla mozliwosc zerwania to bym sie nie zastanawial. Troche szkoda by numeru ale... Co do jeszcze tej zmiany na t-mobile: teraz pewnie na kazdy telefon beda przyklejac naklejke t-mobile tak jak to jest w plusie i orange... FUJ! i mam takie pytanie: czy simlock na t-mobile zalozmy angielskie bedzie przeszkoda na t-mobile polskie? czy to sie stanie jedną siecią? I ciekaw jestem czy dojdą jakieś nowe telefony najlepiej w niższych cenach... A! i ciekawe czy wymienią karte bo jak będe miał na karcie rysunek ery, a na prawde to t-mobile?! ale ja mam problemy no dobra koncze
Old 18-10-06, 20:29   #4
oszolom6
Welcome to TEXAS

oszolom6's Avatar

Model: Xiaomi RN4
Send a message via MSN to oszolom6 Send a message via Skype™ to oszolom6
Talking Odp: 4 grudnia rebranding marki Era do T-Mobile

Cytat:
Napisał m4rcin
mnie zostal jeszcze pelny rok abo i jakos nie chce mi sie juz go placic a jak by byla mozliwosc zerwania to bym sie nie zastanawial. Troche szkoda by numeru ale... Co do jeszcze tej zmiany na t-mobile: teraz pewnie na kazdy telefon beda przyklejac naklejke t-mobile tak jak to jest w plusie i orange... FUJ! i mam takie pytanie: czy simlock na t-mobile zalozmy angielskie bedzie przeszkoda na t-mobile polskie? czy to sie stanie jedną siecią? I ciekaw jestem czy dojdą jakieś nowe telefony najlepiej w niższych cenach... A! i ciekawe czy wymienią karte bo jak będe miał na karcie rysunek ery, a na prawde to t-mobile?! ale ja mam problemy no dobra koncze

simlock raczej nie bedzie dzialał, testowałem telefony z angli na orange i nie działają,

tylko nazwa na ekranie sie zmienii
oszolom6 is offline  
Old 18-10-06, 20:49   #5
Shakin
TeDeeR Rajder

Shakin's Avatar

Model: N 5530
Send a message via ICQ to Shakin Send a message via Skype™ to Shakin

Simlock nie bedzie działał ponieważ każda sieć ma swój inny kod. Simlock jest zakładany na ten numer

:D
Shakin is offline  
Old 18-10-06, 20:58   #6
JogiN
Senior

JogiN's Avatar

Model: mpx220, 3410

Cytat:
Napisał oszolom6
tylko nazwa na ekranie sie zmienii
Tego też nie byłbym taki pewien. Ja nadal mam IDEA na wyświetlaczu :P
Old 18-10-06, 21:04   #7
FolDeR
Senior

FolDeR's Avatar

Model: Siemens MT50 Came Back
Send a message via AIM to FolDeR

To co masz na wyświetlaczu zależy od karty SIM (pewnie swoją już masz pewien czas), zdalnie raczej nikt Ci nie zmieni napisu na wyświetlaczu...
Old 18-10-06, 23:08   #8
primo102
Junior

primo102's Avatar

Model: v3xx

jesli chodzi o zerwanie umowy na czas okreslony z powodu zmiany nazwy z era na t-mobile to nie ma szans bez naliczania oplaty karnej, umowy podpisuje sie z PTC-operatorem sieci era jesli dojdzie do zmiany nazwy to dotychczasowe umowy sa jak najbardziej wazne, przerabialem to juz w w przypadku orange paru cwaniaczkow chcialo zerwac umowe z powodu zmiany z idea na orange jednak nic nie osiagneli
Old 19-10-06, 16:24   #9
markowiak
Junior

Model: MPX-220
Send a message via AIM to markowiak

Rok temu w grudniu ere miał przejąć vodafon i co? i ****, teraz mówia że t-mobile i pewnie tez nie dojdzie to do skutku. Ja tam wole ere nie wiem najbardziej mi odpowiada i nie potrzebuje zmian.
markowiak is offline  
Old 19-10-06, 16:34   #10
Shakin
TeDeeR Rajder

Shakin's Avatar

Model: N 5530
Send a message via ICQ to Shakin Send a message via Skype™ to Shakin

Cytat:
Napisał markowiak
Rok temu w grudniu ere miał przejąć vodafon i co?

Chyba pomyliło ci się z PLUSem?? W Erze prawie od zawsze mówiło się o T-Mobile

:D
Shakin is offline  
Old 19-10-06, 16:38   #11
Qba v980
EndurO's POWER !!

Qba v980's Avatar

Model: k800i blek ;)
Send a message via AIM to Qba v980 Send a message via Skype™ to Qba v980

Vodafone mial przejac Plus Gsm,a nie Ere.Co do miany to raczej rewolucji nie bedzie,moze jakies darmowe minty do abo dorzuca(na co licze ).
Old 19-10-06, 16:54   #12
mikus12
Bywalec

No może nareszcie coś zacznie się dziać na naszym rynku telefonów. Bo tak to same Nokie i Sony Ericssony. Może dadzą jakieś lepsze fony, które są od dawna na rynkach zagranicznych. Może E2 ROKR będzie Ehhh marzenia
mikus12 is offline  
Old 19-10-06, 18:28   #13
Troglodyta
Senior

Troglodyta's Avatar

jak zmienia na "t-raktor" ..to ja bede konczyl wspolprace z ta siecia ...zostal mi sie ino plus

Ostatnio edytowane przez Troglodyta : 19-10-06 o 18:37.
Troglodyta is offline  
Old 19-10-06, 18:31   #14
Rob1N
MotoManiak

Rob1N's Avatar

Model: iPhone3G 16GB + S9
Send a message via AIM to Rob1N

Cytat:
jesli chodzi o zerwanie umowy na czas okreslony z powodu zmiany nazwy z era na t-mobile to nie ma szans bez naliczania oplaty karnej, umowy podpisuje sie z PTC-operatorem sieci era jesli dojdzie do zmiany nazwy to dotychczasowe umowy sa jak najbardziej wazne, przerabialem to juz w w przypadku orange paru cwaniaczkow chcialo zerwac umowe z powodu zmiany z idea na orange jednak nic nie osiagneli
Nie jestem pewny ale wydaje mi się że sytuacja ERY/T-mobile jest nieco inna od tej z Idea/Orange.
ERA ponoć została sprzedana... a idea czyli centertel czy jak to tam się nazywa płaci za wykorzystywanie nazwy ORANGE (tak słyszałem ale nie wiem ile w tym prawdy)

Cytat:
Może E2 ROKR będzie Ehhh marzenia
Będzie czy nie będzie to i tak gówno będzie... Skoro E1 kosztuje 1000 zł to e2 z 1500 by kosztowała... N/c. Lepiej poczekać aż będzie na wschodzie za 1/2 polskiej ceny.

Cytat:
jak zmienia na "t-raktor" ..to ja bede konczyl wspolprace z ta siecia
Ja raczej tak samo. Poza tym niezależnie od tego w jakiej będę sieci nigdy już nie wezmę abonamentu. W czasach gdy smsy są po 0 groszy do wszystkich lub mms za 6 groszy tudzież minuta za 6 groszy ja wciąż tkwie w epoce z minutą za 72 gr i sms'em za 20...

Ostatnio edytowane przez Rob1N : 19-10-06 o 18:45.
Rob1N is offline  
Old 19-10-06, 19:06   #15
markowiak
Junior

Moze i mi sie troche poprztykało z tym vodafonem. Ale ja osobiście wole abonament od karty nigdy mi nie blokuja konta i zawsze moge dzwonic a nie tak jak na karcie ze musze ciagle ja ładowac bo wygasa mi termin nawet jak mam kase na koncie i co chwile biegac po nowa karte bo kasa mi kończy.....
markowiak is offline  
Old 20-10-06, 09:35   #16
baczek
Super Moderator

baczek's Avatar

Model: [email protected] Eclair

i placic 3 albo 4 razy tyle co w prepaidzie.... Abo jest kosmicznie nie oplacalne, popatrzcie na heyah, co jakis czas podwojne doladowania, 200 minut gratis przy doladowaniu za 50 zl, smsy za 0,3 grosza w sieci, jaki abo daje Ci takie warunki ?
baczek is offline  
Old 20-10-06, 10:42   #17
WuERA
Junior

Model: e63
Send a message via AIM to WuERA

Cytat:
Napisał baczek
i placic 3 albo 4 razy tyle co w prepaidzie.... Abo jest kosmicznie nie oplacalne, popatrzcie na heyah, co jakis czas podwojne doladowania, 200 minut gratis przy doladowaniu za 50 zl, smsy za 0,3 grosza w sieci, jaki abo daje Ci takie warunki ?
ja w orange na abo mam dużo lepsze warunki:darmowe minuty,smsy i mmsy od 22 do 9 ,weekendy i z jednym wybranym numerem cały czas więc wątpie żebys znalazł pre-paida ,który umożliwi mi co miesiąc wygadać ok 40 godzin,wysłać 1500 smsów i jakieś 200 mmsów płacąć za to ok 80zł(jak musze dzwonic troche poza sieć).jak ktoś mi udowodni ,że sie myle to stawiam dużą flaszke
WuERA is offline  
Old 20-10-06, 11:31   #18
bonafide
Bywalec

bonafide's Avatar

Model: se xperia

Cytat:
Napisał markowiak
Moze i mi sie troche poprztykało z tym vodafonem. Ale ja osobiście wole abonament od karty nigdy mi nie blokuja konta i zawsze moge dzwonic a nie tak jak na karcie ze musze ciagle ja ładowac bo wygasa mi termin nawet jak mam kase na koncie i co chwile biegac po nowa karte bo kasa mi kończy.....
a co to za problem,wracając z pracy,szkoły czy uczelni w kiosku czy obojętnie jakim sklepie kupic zdrapke..rzeczywiście ,lepiej stać w kolejce w salonie ery do okienka kasowego z rachunkiem..a pozatym mając założone konto w banku z obsługą przez internet doładowujesz sobie w ciagu 1 minuty w domu..
Co do rebrandingu Ery ja się ciesze z tego faktu,Era przez ostatnie pół roku dużo straciła,poprzednie czy to aktualne promocje sa na średnim poziomie w stosunku do konkurencjii i mam nadzieję że wejście na nasz rynek T-Mobile choć trochę to zmieni...

bonafide is offline  
Old 20-10-06, 16:20   #19
markowiak
Junior

Co do kolejek to nie mam problemu bo na puławskiej w erze mam brata ciotecznego i zawsze sie wbijam bez kolejki a jezeli jestes jakiś czas w erze to np za 70 zł masz około 2000 minut do wszytskich sieci kilobajty co miesiac do wykorzystania zeby se wejsć czasem na neta z komy i tanie rozmowy tylko trzbea wiedziec jak sie z nimi targować i nie zawsze brać telefon tylko wziaść za miast tego minuty i umowe na rok. A co do ładowania kom to nigdy mi sie nie chciało chodzić do tych kiosków a konta nie mam wiec kicha:/
markowiak is offline  
Old 20-10-06, 17:18   #20
Cygusek
Bywalec

Cygusek's Avatar

Cóż? moim zdaniem powinniśmy się cieszyć wraz z nową siecią w parze idą normy UE a także wiele promocji świątecznych a co do norm UE rozmowy powinny być dużo tańsze zobaczymy jak to będzie btw, nawet fajniej bedzie sie to nazywalo era era... T-Mobile!! kazdy telefon ktory mi sie upatrzy to biore tylko z tym znakiem pozostalo jeszcze czekać aż Voda przejmie Plusa i jak moze jeszcze wejdą O2, 3three....
Cygusek is offline  
Old 21-10-06, 00:32   #21
MeLeR!!rDz
Junior

MeLeR!!rDz's Avatar

Model: c75, sl45, N6210
Send a message via AIM to MeLeR!!rDz

Narazie mam mixa ale mysle o abonamencie, chce wziasc w erze tak jak moj tata(7lat:P) ale bede zmuszony wziasc w T-mobile z czego sie ciesze bo pewnie beda jakies promocje no i nowy telefonik by sie przydal;]
MeLeR!!rDz is offline  
Old 21-10-06, 10:01   #22
Garreth
Bywalec

Garreth's Avatar

Model: Nokia E61
Send a message via AIM to Garreth

niby wszystko fajnie, ale ja jestem sceptyczny co do tej zmiany.. tylko język na nowej nazwie będziemy sobie wykręcać a Polska jak była tak będzie na jednym z pierwszych miejsc pod względem wysokości stawek za rozmowy telefoniczne.
Ja osobiście licze na wejście innych sieci na rynek, o czym @Cygusek wspomniał. Tylko tamte sieci musiałyby zainwestować w całą architekturę nadajników, co pewnie jest barierą na najbliższe lata nie do przejścia...
Old 21-10-06, 11:31   #23
sdkfzIV
Senior

sdkfzIV's Avatar

Model: SGH-E380,E770v,E1000

Takie słuchy to już są już od ponad roku.Era,czy T-Mobile to jeden karabin.Aby nie było gorzej.Rewolucji się niespodziewam,może po za wzrostem cen telefonów,wystarczy popatrzeć na Orange,żeby mieć porządny telefon trzeba naprawdę zapłacić i to słono.Jak będę chciał mieć T-Mobile na wyświetlaczu to wymienie sobie kartę,ale narazie Era na wyświetlaczu podoba mi się:krótko,zwięźle i na temat.Nie liczył bym na wejście na nasz rynek pozostałych zagraniczych operatorów,poza Vodafone.

Ostatnio edytowane przez sdkfzIV : 21-10-06 o 11:35.
sdkfzIV is offline  
Old 21-10-06, 15:42   #24
$ROGAL$
Teleelemele ;p

$ROGAL$'s Avatar

Model: MDA Vario + Samsung OMNIA

Cytat:
Napisał Garreth
[...] a Polska jak była tak będzie na jednym z pierwszych miejsc pod względem wysokości stawek za rozmowy telefoniczne.
No i bycmoze to sie zmieni. Juz widac postepy, chociazby w stawkach polaczen roamingowych.

@sdkfzIV mozesz miec sporo racji co do wzrostu cen telefonow, ale ...bedzie sei to wiazalo ze spadkiem cen za usugi(polaczenia/sms/mms/gprs itp.). Popatrzcie sobie na oferte t-mobile i wogole na oferty zagranicznych opow (szczegolnie niemieckich - te akurat sa mi tak ogolnikowo znane) - drogie telefony, tanie rozmowy! Dla wiekszosci ludzi priorytetem sa wlasnie niskie ceny polaczen. Super telefonow w jeszcze bardziej supre cenach chca tylko mlodzi ludzie, ktorych nie stac normalnie na kupno telefonu. Tez nie chce placic kosmicznych cen za telefon w abo, ale tansze rozmowy (=nizszy rachunek + komfort, ze moge podzwonic bez obawy o kieszen) sa dla mnie wazniejsze :]

A telefony nowe dojda na pewno - popatrzcie na oferte t-mobile, a zobaczycie co oferuja.
Old 21-10-06, 16:38   #25
Mafioss
Bywalec

Mafioss's Avatar

Model: A1000
Send a message via AIM to Mafioss

Zmiany raczej na 99% będą , a to dlatego ze z powodu zmian pod pretekstem że się nie starał wywalili naszego SyntaX'a :/... a w rzeczywistości to redukcja T-Mobile

Mafioss is offline  
Old 21-10-06, 19:00   #26
kolomotywa
Junior

kolomotywa's Avatar

Wink Odp: 4 grudnia rebranding marki Era do T-Mobile

Cytat:
Napisał $ROGAL$
No i bycmoze to sie zmieni. Juz widac postepy, chociazby w stawkach polaczen roamingowych.

@sdkfzIV mozesz miec sporo racji co do wzrostu cen telefonow, ale ...bedzie sei to wiazalo ze spadkiem cen za usugi(polaczenia/sms/mms/gprs itp.). Popatrzcie sobie na oferte t-mobile i wogole na oferty zagranicznych opow (szczegolnie niemieckich - te akurat sa mi tak ogolnikowo znane) - drogie telefony, tanie rozmowy! Dla wiekszosci ludzi priorytetem sa wlasnie niskie ceny polaczen.

Super telefonow w jeszcze bardziej supre cenach chca tylko mlodzi ludzie, ktorych nie stac normalnie na kupno telefonu.
Tez nie chce placic kosmicznych cen za telefon w abo, ale tansze rozmowy (=nizszy rachunek + komfort, ze moge podzwonic bez obawy o kieszen) sa dla mnie wazniejsze :]

A telefony nowe dojda na pewno - popatrzcie na oferte t-mobile, a zobaczycie co oferuja.
Oj jak tu sie mylisz (większośc buraków chce najładniejszy na wiosce telefon)

Pozyjemy zobaczymy -dostałem nieoficjalną informacje ,z cos sie faktycznie kroi z tym rebrandingiem i chca zdążyc na święta

sdkfzIV
1
listę kolegów mam zamkniętą
2
ja siedzę w punkcie 5 lat i wiem co mówie z doświadczenia- 1 na 20 zapyta się o usługi reszta :"przyszła kupic nalepszy telefonik w najniższym abonamencie a najlepiej na kartę " .
3
pozyjemy zobaczymy , jak to bedzie z rebrandingiem bo nieoficjane słuchy już chodzą od 2 a nawet 3 lat a ostatnio głośniesze i nawet TYLKO nieoficjalnie otwierdzone przez osoby zwiazane z Erą

Ostatnio edytowane przez kolomotywa : 23-10-06 o 13:14.
kolomotywa is offline  
Old 21-10-06, 20:31   #27
sdkfzIV
Senior

sdkfzIV's Avatar

Model: SGH-E380,E770v,E1000

Cytat:
Napisał kolomotywa
(większośc buraków chce najładniejszy na wiosce telefon)
Bardzo nie ładnie!!!!kolego. Trochę poszperałem w sieci i dowiedziałem się że,PTC oficjalnie zaprzecza wszelkim pogłoskom rebrandinngu ERY i HEYAH na początku grudnia,i że taki rebrandinng był by ze szkodę dla ERY i nie zgodny z prawem.

Ostatnio edytowane przez sdkfzIV : 21-10-06 o 21:12.
sdkfzIV is offline  
Old 21-10-06, 20:52   #28
DiBi
User Gold

DiBi's Avatar

Model: Desire Z

Ja osobiście ciesze się że będzie rebranding. Może nie wiąże się to z jakimiś kosmicznymi zmianami prócz nowego napisu na wyświetlaczu, ale zmieni sie polityka firmy. Ostatnie kampanie mi osobiście się nie podobały i traciły na wiarygodności zarówno Heyah jak i Ery.. może skorzystają z okazji jak Orange, i zdobędą nowych klientów jak udało się to Orange.

Apropo Heyah, co z nią?? ma zostać czymś w rodzaju Popa? Jak myślicie będzie oficjalnie kojarzona z T-mobile czy będą się niej dalej wypierać jak to robią teraz?
DiBi is offline  
Old 21-10-06, 20:57   #29
djlukas1983
Senior

djlukas1983's Avatar

Model: V980,A1200R,NOKIA N82

Z tym T-Mobile to pewnie będzie to samo co z Orange czyli jedno wielkie gówno. Jak Idea miała zostać zamieniona na Orange to też każdy wymyślał co to dobrego może nas spotkaćma tu co sie okazało, że oferta Ideii była o wiele lepsza niż oferuje Orange. Z T-Mobile będzie pewnie tak samo. A jak już Vodafone wykupi Plusa to już nic polskiego nie zostanie
djlukas1983 is offline  
Old 21-10-06, 21:09   #30
ylu
Senior

ylu's Avatar

Model: e75, e52, 8800

Oby weszly jakies telefony dobre . Kij ze z znaczkiem voody , ale niech beda chociaz dobre , moze E2 , W850i ? :P

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania